Rusija uzvraća udarac u Ukrajini

Timošenko optužena za zloupotrebu sredstava dok je bila premijerka Ukrajine.

Radi se o pogrešnoj upotrebi sredstava dobijenih prodajom prava emisije ugljen-dioksida pod Kjoto sporazumom.

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-12042561

Naslov je malo pretenciozan, ali mislim da je Krsta navikla na takve stvari

Dakle, Rusi ponovo krše opoziciju u Ukrajini?



Dok je pronacistička ne treba ni da postoji.

Ovo je samo dobra volja postojećih vlasti da dokazuju nešto što svi znaju. Inače to odmah u zatvor i na robiju.


Osim ako neće da sarađuje i da obelodani ko ju je sve sa zapada čuvao, pazio i mazio i koliko je za to davao parica a šta je za uzvrat tražio.

To će biti odličan materijal da i mi našim pronacistima naćemo izvore i šta su uradili za protivuslugu.
 
Poslednja izmena:
Timošenko optužena za zloupotrebu sredstava dok je bila premijerka Ukrajine.

Radi se o pogrešnoj upotrebi sredstava dobijenih prodajom prava emisije ugljen-dioksida pod Kjoto sporazumom.

http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-12042561

Naslov je malo pretenciozan, ali mislim da je Krsta navikla na takve stvari :mrgreen:

Dakle, Rusi ponovo krše opoziciju u Ukrajini?

Ево, има наш текст:

Julija Timošenko optužena za zloupotrebu fondova

CDC/IB | 20. 12. 2010. - 18:08h | Komentara: 0

KIJEV - Ukrajinski opozicioni lider, Julija Timošenko, optužena je za zloupotrebu državnih fondova dok je bila na funkciji premijera, izjavila je njena portparolka, prenosi Bi-Bi-Si.

Timošenkova je osumnjičena za nezakonito trošenje novca koje je Ukraija dobila od prodaje prava o emisiji ugljen-dioksida na osnovu protokola iz Kjotoa.


Timošenko je demantovala ove navode, rekavši da se nalazi na meti zato što se suprotstavila predsedniku Viktoru Janukoviču.



Ona kаže da sredstva od prodaje kvote po protokolu iz Kjotoa, ukupno 320 miliona evra, nisu trošena na penzije i da se još uvek nalaze na raspolaganju ministarstvu za zaštitu okoline.


Bivša premijerka dobila je naređenje da ostane u Kijevu dok traje istraga.
 
Dok je pronacistička ne treba ni da postoji.

Ovo je samo dobra volja postojećih vlasti da dokazuju nešto što svi znaju. Inače to odmah u zatvor i na robiju.


Osim ako neće da sarađuje i da obelodani ko ju je sve sa zapada čuvao, pazio i mazio i koliko je za to davao parica a šta je za uzvrat tražio.

To će biti odličan materijal da i mi našim pronacistima naćemo izvore i šta su uradili za protivuslugu.

to bi mnogi hteli da znaju
 
to bi mnogi hteli da znaju

I propevace ...... kao prava kafanska fuksa iznikla u nacidemokratskom krilu ....
a i mi smo zaslužili dodatne informacije o našem domaćem ološu ..... a garantujem da ona zna ..... samo pošto i mi odlično to znamo ona će biti nešto kao provereni "dokazni materijal" ..... osećam da će je Rusi čuvati kao malo vode na dlanu sve dok se ne odmota i demontira zapadno nacističko klupko.... a posle niz kanalizaciju ....
 
I propevace ...... kao prava kafanska fuksa iznikla u nacidemokratskom krilu ....
a i mi smo zaslužili dodatne informacije o našem domaćem ološu ..... a garantujem da ona zna ..... samo pošto i mi odlično to znamo ona će biti nešto kao provereni "dokazni materijal" ..... osećam da će je Rusi čuvati kao malo vode na dlanu sve dok se ne odmota i demontira zapadno nacističko klupko.... a posle niz kanalizaciju ....

све ок, само, био би бољи фазон да баћушке њу преселе у москву, понуде јој азил, држављанство...
тотално би збунили неке људе, а и некако ми оно пуштање низ канализацију гребе уши,
боље то романтичније да се реши.
још би она могла итекако да буде корисна, ал овај пут на правој страни
 
Reci mi u čemu je razlika biti prodana duša zapada i prodana duša istoka?

Pa ne valja ni jedno ni drugo ali gledas gde imas koristi. Realno od zapada ta Ukrajina nije dobila nista..osim sto su je huskali protic Rusije...samo su mogli jos u rat da ih uvale kako to vec znaju ti zapadnjaci.....Sa druge strane od Rusije zive a rade protiv nje.

Slicno ko ova DOS vlast u Srbiji. Realno od EU za 10 godina uvlacenja u gu.zicu Srbija nista dobila nije......a realno od Rusije bi Srbija mogla debelo da profitira....samo da se na proizvodnju hrane sve ulozi i izvozi u tu Rusiju Srbija bi milijarde zaradjivala.
 
све ок, само, био би бољи фазон да баћушке њу преселе у москву, понуде јој азил, држављанство...
тотално би збунили неке људе, а и некако ми оно пуштање низ канализацију гребе уши,
боље то романтичније да се реши.
још би она могла итекако да буде корисна, ал овај пут на правој страни


Ona je ispišena muštikla.... nema od nje više ništa.

Jedino da shvati da je Ukrajinka pa da nastavi političku karijeru kao svaka normalna osiba u svojoj zemlji.

Ali čisto sumnjam da ona to može jer kada se jednom zalepi kao mušica na prazna obećanja onda nikada više ne može biti pouzdana i sigurna u sebe a to je već veliki nedostatak za jednog dobrog političara.

Mogla bi možda da bude političar ali drugorazrednog ili možda još nižeg ranga.
 
Poslednja izmena:
Pa ne valja ni jedno ni drugo ali gledas gde imas koristi. Realno od zapada ta Ukrajina nije dobila nista..osim sto su je huskali protic Rusije...samo su mogli jos u rat da ih uvale kako to vec znaju ti zapadnjaci.....Sa druge strane od Rusije zive a rade protiv nje.

Slicno ko ova DOS vlast u Srbiji. Realno od EU za 10 godina uvlacenja u gu.zicu Srbija nista dobila nije......a realno od Rusije bi Srbija mogla debelo da profitira....samo da se na proizvodnju hrane sve ulozi i izvozi u tu Rusiju Srbija bi milijarde zaradjivala.



To već nije u opisu tadićevog radnog mesta koje su mu sastavili evronacisti.

Njegov zadatak je da sve uništi i poravnja i da tu ne može više nikada ništa da nikne.
 

Back
Top