Rusija usvojila zakon kojim se Putinu daje ovlašćenje za invaziju u inostranstvu

Nervirator

Džomba
VIP
Poruka
102.475
Dana 13. maja, ruska Državna duma je usvojila zakon kojim se predsedniku Vladimiru Putinu daje ovlašćenje da naredi raspoređivanje ruskih trupa u inostranstvo. Ova mera ima za cilj da zaštiti ruske građane od hapšenja, suđenja ili navodnog progona od strane stranih vlada ili međunarodnih sudova.

https://www.msn.com/en-us/news/worl...eeaf25e78544ae8b9633a16dfc77ade&ei=12#image=2
1778789928523.png


Ova ameri odavno imaju. Ako išta, Rusi kasne.
 
Шта је ту теби смешно?
Колико Бродова,Танкера сте нам нам само у последњих 6 Месеци присвојили,задржали?
Не можете Ви да негирате Русију као 1 СВЕТСКУ ВЕЛЕСИЛУ на овом Свету.
Уколико нЕ вратите 300 Милијарди + Каматен за ове 4 Године,све Бродове и Танкее + Јахту Романа Абрамовича коме сте тако срамно укинули Власништво над његовим Ф. Клубом Челзи где вам је донео небројено Титула....
Ви ћете се онда суочите са Орешником.
 
Шта је ту теби смешно?
Колико Бродова,Танкера сте нам нам само у последњих 6 Месеци присвојили,задржали?
Не можете Ви да негирате Русију као 1 СВЕТСКУ ВЕЛЕСИЛУ на овом Свету.
Уколико нЕ вратите 300 Милијарди + Каматен за ове 4 Године,све Бродове и Танкее + Јахту Романа Абрамовича коме сте тако срамно укинули Власништво над његовим Ф. Клубом Челзи где вам је донео небројено Титула....
Ви ћете се онда суочите са Орешником.
Rusija vam se raspada.
 
Putin u inostranstvu jedino može da dobije po pičci. :D
Шта ће Путину Иностранство поред толике непрегледне Земље? :D
Него,јевропској Гамади,лицемерима је изгледа и даље потребна руска Нафта па црним каналима ,преко Посредника несметано увозе РУСКО црно злато .:hahaha:
Какав Олош,какви смрадови,какВИ коурвини Синови су ти европљани! :hahaha:
 
Не можете Ви да негирате Русију као 1 СВЕТСКУ ВЕЛЕСИЛУ на овом Свету.

Jel ti znaš da Rusi za 4 godine rata, nisu uspeli da zauzmu sve teritorije na kojima su i pre rata bili Rusi?

Meni to ne deluje kao svetska sila.

Razumem loženje na propagandu, ali neke stvari su prosto činjenica.
 
Ova ameri odavno imaju. Ako išta, Rusi kasne.

Prvo, smešno je da se neko u diktaturi poziva na zakone. Jasno ti je da je u pitanju propaganda za loženje naivnih botova.

Ameri fakat intervenišu u drugim državama ali ne u komšiluku drugih sila. To se prosto ne radi.

I treća stvar, SAD i EU nisu isto. EU nije nikoga dirala i isto očekuje i od Rusije.
 
Jel ti znaš da Rusi za 4 godine rata, nisu uspeli da zauzmu sve teritorije na kojima su i pre rata bili Rusi?

Meni to ne deluje kao svetska sila.

Razumem loženje na propagandu, ali neke stvari su prosto činjenica.
Са овим ћу да се сложим, и исту аргументацију сам користио више пута, да је то Руска срамота и неспособност.

Prvo, smešno je da se neko u diktaturi poziva na zakone. Jasno ti je da je u pitanju propaganda za loženje naivnih botova.

Ameri fakat intervenišu u drugim državama ali ne u komšiluku drugih sila. To se prosto ne radi.

I treća stvar, SAD i EU nisu isto. EU nije nikoga dirala i isto očekuje i od Rusije.
Па сад не знам, проширење НАТО'а до самих граница Русије је вид интервенције. Па је било покушаја и Грузију да увуку, а сада и Украјину.
ЕУ-НАТО је увек имао такав неки план, и колико смо видели, лете дронови из Естоније, док Литванија, Летонија дозвољавају дроновима да лете преко њихове територије, а Финска помаже у продукцији дронова.
Остатак ЕУ је послао брдо наоружања у Украјину, тако да не знам како неко може да тврди да они не дирају Русију?
Русија је још 2007 предложила да се придружи НАТО, да успоставе још и више економских веза, и да Русија престане да буде на маргинама европе, на то су смејали и Амери и Немци.
Онда су полако правили обојене револуције дуж целе Руске границе са бившим чланицама СССР'а, и на крају успели да збаце режим у Кијеву 2013-2014, да се Викторија Нуланд смејала колико је све било јефтино, и да су они бирали ко ће бити нови Председник.
Бивши ЦИА да ли директор или неки високи фунционер је био код Колберта у емисији, и рекао да они виде Украјину као Робина на Руског Бетмена, и да желе Украјину за своје потребе, да одвуку од Бетмена и окрену га против њега. И то су успели.
 
Шта је ту теби смешно?
Колико Бродова,Танкера сте нам нам само у последњих 6 Месеци присвојили,задржали?
Не можете Ви да негирате Русију као 1 СВЕТСКУ ВЕЛЕСИЛУ на овом Свету.
Уколико нЕ вратите 300 Милијарди + Каматен за ове 4 Године,све Бродове и Танкее + Јахту Романа Абрамовича коме сте тако срамно укинули Власништво над његовим Ф. Клубом Челзи где вам је донео небројено Титула....
Ви ћете се онда суочите са Орешником.
Stvarno uzimaš Abramoviča kao neki primer poštenja, ruskog patriote? Taj se 'obogatio' na račun ruskog naroda, a onda poklonio na stotine miliona dolara izraelskim i jevrejskim organizacijama i naseljenicima.
 
Prvo, smešno je da se neko u diktaturi poziva na zakone. Jasno ti je da je u pitanju propaganda za loženje naivnih botova.

Ameri fakat intervenišu u drugim državama ali ne u komšiluku drugih sila. To se prosto ne radi.

I treća stvar, SAD i EU nisu isto. EU nije nikoga dirala i isto očekuje i od Rusije.
Tvoja naivnost, a i obnevidost, je epska
 
Jel ti znaš da Rusi za 4 godine rata, nisu uspeli da zauzmu sve teritorije na kojima su i pre rata bili Rusi?

Meni to ne deluje kao svetska sila.

Razumem loženje na propagandu, ali neke stvari su prosto činjenica.
Rusi drže nekih 20% sveukupne ukrajinske teritorije. Ti kažeš da je to malo i da je još dosta Rusa neoslobođeno.
A tih 20% je skoro 120 hiljada kvadratnih kilometara. Cela Srbija, sa sve Kosovom ima tek 85,5 hiljada kvadratnih kilometara
 

Back
Top