Rusija upozorava Sjedinjene Države: imamo moć da vas postavimo na vaše mesto

Tko može napravi, tko ne može laje na Mjesec. Odavno poznata činjenica. ;)
Osim što ovo nije dečija svađa pa ti zavalim šamarčinu i to prođe i svima lepo. Ovo je sukob nacija sa dalekosežnim posledicama o kojima treba misliti na vreme. Previše je faktora. Tako da bi samo debil bez upozorenja nekoga napao.
 
Osim što ovo nije dečija svađa pa ti zavalim šamarčinu i to prođe i svima lepo. Ovo je sukob nacija sa dalekosežnim posledicama o kojima treba misliti na vreme. Previše je faktora. Tako da bi samo debil bez upozorenja nekoga napao.
Rusija nema plan za konflikt s Amerikom, jer bilo što da poduzme protiv Amerike i sama je osuđena na nestanak, tako da je njihovo upozorenje sasvim besmisleno. Rusi mogu prijetiti jednoj Ukrajini, čak i čitavoj EU (ukoliko bi SAD stajale sa strane), ali ne mogu prijetiti SAD-u niti ih upozoravati. To je samo ruski medijski spin.
 
Rusija nema plan za konflikt s Amerikom, jer bilo što da poduzme protiv Amerike i sama je osuđena na nestanak, tako da je njihovo upozorenje sasvim besmisleno. Rusi mogu prijetiti jednoj Ukrajini, čak i čitavoj EU (ukoliko bi SAD stajale sa strane), ali ne mogu prijetiti SAD-u niti ih upozoravati. To je samo ruski medijski spin.
Rus ako popije malo više votke i pritisne pogrešan gumb ode amerika u večna lovišta. Ne verujem da bi to uradili namerno možda slučajno :mrgreen:

Uostalom i ukraincima su rekli da ih neće napasti već denacifikovati to su dve potpuno različite stvari.
 
Pišeš besmislice. Nakon što bi Rus pritisnuo dugme, cijeli američki arsenal bi već bio na putu prema Moskvi, Sankt Petersburgu i ostalim većim ruskim gradovima. Rusija ne može napasti SAD bez da ne uništi i sebe.
Zaboravljaš prednost iznenađenja u vidu cunamija koji bi prvo zbrisao pola kontinenta a ostatak bi sravnio.... Koji čeka na poziciji pa posle hiper sajber rakete presreću to malo raketa što je poletelo i posao gotov.

Sad mnogo sam ti ispričao neće biti iznenađenje.
 
Zaboravljaš prednost iznenađenja u vidu cunamija koji bi prvo zbrisao pola kontinenta a ostatak bi sravnio.... Koji čeka na poziciji pa posle hiper sajber rakete presreću to malo raketa što je poletelo i posao gotov.

Sad mnogo sam ti ispričao neće biti iznenađenje.
Ma da ruski projektili s nuklearnim bojevim glavama lete samo 7 minuta do svih meta u SAD-u, ostaje sasvim dovoljno vremena da Amerika uputi sav svoj nuklearni arsenal na Rusiju. Od Rusije također ne bi ostao ni kamen na kamenu. Zato to Putin neće učiniti i zato je njegovo upozorenje SAD-u smiješno i čini ga luzerom.
 
Ma kakvi one su bukvalno na par km od amerike ništa nisi razumeo jbt šta te briga uostalom neće dva puta da pogreši dron.
Ponavljam ti, kada bi Rusi poslali nuklearne projektile na Ameriku osudili bi i sebe na nestanak. Ako misliš da Rusi imaju instaliane svoje nuklearne bojeve glave negdje bliže Americi, onda budi siguran da bi Amerikanci davno već znali za to.
 
Ponavljam ti, kada bi Rusi poslali nuklearne projektile na Ameriku osudili bi i sebe na nestanak. Ako misliš da Rusi imaju instaliane svoje nuklearne bojeve glave negdje bliže Americi, onda budi siguran da bi Amerikanci davno već znali za to.
Ma važi što bi znali i te rakete što su sklepali su proizvod špijunaže ili neke krađe iz rusije. Amerika nestaje kako god obrneš uostalom videćeš uskoro.
 
@kapetanmark-citat-Kad zapadnjački bolid priča nekom o licemerstvu. Taj je 100 % musliman.

Koji si ti papak,pa ti imas vise gena sa muslimanima nego ja. Tebi ne moze uci u glavu da sada saosecaju sa Ukrajinom i EU narodi (mislim oni u EU) a mene je bog kaznio da se natezem sa tobom i objasnjavam ti sta su evropske vrednosti ( nisam ni madjar jer i njih vreovatno mrzis) ma ti sve mrzis osim rusa njima bi sve dozvolio da ne kazem sta.Iskreno da ti kazem to se meni gadi. Ja ne podrzavam nikog , i nikom ne bih ljubio skute,brale samo interes, nista vise.I govorim samo cinjenice.
 
Uglavnom svet kakav poznajete i volite uskoro nestaje zajedno sa nacizmom ?
Tebi je očito dosadno i teško u stvarnosti pa uživaš u jedinome što ti preostaje - fantazijama. ;)

Kad sprže amere neće imati više ko da priča o poštenju i ljudskim pravima :mrgreen:
Mogu probati, ali ne mogu uspjeti.
 

Back
Top