Quantcast

Rusija - svetska sila

Био сам саркастичан.
Била је прича пре пар година како Руси планирају да замене све тенкове са Арматом. То је наравно натерало дежурне русо-фанатике да вриште од среће. Одмах је почела прича о хиљадама Армата, невидљивим авионима, подморницама, хиперсоничним пројектилима, итд.
Све је то остало на папиру и у пустим жељама домаћих патриота и русофила, који су већи Руси од самих Руса.
Мислим, чекамо ми све то.
Биће.
Измери температуру, може бити да ти није добро! ;)
НАТО експерти Т-14 "АРМАТА", сматрају чудом војне технологије и најпаметнијим тенком на свету.
Нови руски супертенк је надмоћнији од свих тенкова којима располажу снаге НАТО савеза, и то
можеш прочитату у западним воним часописима, али ти као НЕПИСМЕНИ натогуз, немаш појма. ;)

"АРМАТА" Т-14 је направљен је на универзалној платформи и први је тенк са изолованом оклопном
капсулом за посаду од три особе, са куполом на даљинско управљање и са аутоматским механизмом
за пуњење и по томе је за сада - ЈЕДИНСТВЕН У СВЕТУ!

Такође, до сада је "УРАЛВАГОНЗАВОД", испоручио више стотина "Армата" руској војсци, те ви НАТОгузи
можете само да кмечите.

....за све остало о подморницама, авионима и хиперсоничним пројектилима, питај своје шефове
из команде нато одреда за просеравање на "крсти" :)
.

sreckom92

Aktivan član
Poruka
1.434
Измери температуру, може бити да ти није добро! ;)
НАТО експерти Т-14 "АРМАТА", сматрају чудом војне технологије и најпаметнијим тенком на свету.
Нови руски супертенк је надмоћнији од свих тенкова којима располажу снаге НАТО савеза, и то
можеш прочитату у западним воним часописима, али ти као НЕПИСМЕНИ натогуз, немаш појма. ;)

"АРМАТА" Т-14 је направљен је на универзалној платформи и први је тенк са изолованом оклопном
капсулом за посаду од три особе, са куполом на даљинско управљање и са аутоматским механизмом
за пуњење и по томе је за сада - ЈЕДИНСТВЕН У СВЕТУ!

Такође, до сада је "УРАЛВАГОНЗАВОД", испоручио више стотина "Армата" руској војсци, те ви НАТОгузи
можете само да кмечите.

....за све остало о подморницама, авионима и хиперсоничним пројектилима, питај своје шефове
из команде нато одреда за просеравање на "крсти" :)
.
Мени се Армата изузетно свиђа и мислим да је најбољи тенк на свету.
Али не знам о којим стотинама Армата ти причаш. Да не помињем што је причано о хиљадама њих.
Такође, нешто си ми ти претерано узбуђен око ове теме... Што се нервираш, опусти се.

Мени се Армата изузетно свиђа и мислим да је најбољи тенк на свету.
Али не знам о којим стотинама Армата ти причаш. Да не помињем што је причано о хиљадама њих.

Такође, нешто си ми ти претерано узбуђен око ове теме... Што се нервираш, опусти се.
;)
Дремај и не секирај се. У наредне три године још 2000 "Армата" је у оклопним јединицама!

Русија ваздушни простор са стране Северног леденог океана затворила радарима „Небо-М“
САОПШТЕНО ДА ЈЕ СА ТЕ СТРАНЕ КОНАЧНО ДОБИЛА „НЕПРОБОЈНИ РАДАРСКИ ПОЈАС“

http://fakti.org/ruski-kalibar/rusi...rnog-ledenog-okeana-zatvorila-radarima-nebo-m

МИНИСТАРСТВО одбране Русије је саопштило да је своје најмодерније радаре великог домета „Небо-М“ распоредило дуж „северних граница земље“.

Тако је Русија наспрам Северног леденог океана добила „непробојни радарски појас“.

Прецизирано је да су ти радари у стању да већ на удаљеностима до 600 километара открију „све врсте авиона, хеликоптера и дронова“.

А балистичке ракете средњег домета – чак и кад су високо изнад Земље – и кад су 1,8 хиљада километара далеко.

Русија се на овај начин сасвим приближила завршетку формирања „јединственог круга ПВО који покрива и Северни морски пут и Арктик“.

У Панчеву почиње са радом постројоње „Дубока прерада“,
кључни пројекат друге фазе модернизације Рафинерије нафте.

У постројење које данас почиње да ради, за дубоку прераду са технологијом
одложеног коксовања, РУСКИ "ГАЗПРОМ" је инвестирао 300 милиона евра.

Baad_Boy

Iskusan
Poruka
6.096
Jadan si ti ako tako ko gilipter tumacis Imperiju koja nikada u poznatoj istoriji nije pokorena.

Vadi ruke iz dzepova kad pricas o ruskoj imperiji, stani mirno i pozdrav zastavi. Vadi zvaku iz usta i stavi u dzep.

Ponavljaj za mnom:

Ja

Ti kazes ja

Mitar Miric

Ti kazes kako se ti zoves i prezivas

Zaklinjem se svojim zivotom

Ti Zaklinjem se svojim zivotom

Da cu cvrsto braniti

Ti kazes Da cu cvrsto braniti

Ustav i teritorialni integritet

Republike Srbije

Tako mi bog pomogo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.