Quantcast

Rusija - Srbija ; Liga Nacija

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.527
Liga nacija: RUSIJA - SRBIJA, 20.45

/Nova S/

Stadion: Dinamo (Moskva)

Sudija: Vili Kolum (Škotska)

RUSIJA (4-3-3): Šunjin - Fernandez, Semenov, Džikija, Žirkov - Zobnin, Ozdojev, Jonov - Karavajev, Bakajev, Dzjuba. Selektor: Stanislav Čerčesov

SRBIJA (3-4-2-1): Dmtrović – Milenković, Ni. Maksimović, Pavlović – Lazović, Ne. Maksimović, Gudelj, Kostić – Milinković Savić, Tadić – Mitrović. Selektor: Ljubiša Tumbaković

Izvor: Mozzartsport

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.527
Ok sastav, vecinom je to najbolje sto imamo, ali ne u potpunosti..
Rajkovic je bolji golman od Dmitrovica, Ivanovic bi za stopera bio bolja opcija od Maksimovica, kao i Grujic od Gudelja na sredini..
Ostalo manje vise kako treba.. Dobro je da nema Ljajica, nadam se da kasnije ulazi Radonjic...

Mada u ovakvoj postavci treba igrati sa dva zadnja vezna, al onda bolje Milivojevic nego Gudelj..
Nebitno.. U svakom slucaju podrska i nadamo se dobrom rezultatu...
Uigrati igrace na koje se racuna za Norvesku i eventualno finale, jer EURO je prioritet...

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.527
Ove dve polutke plus napadac totalno odseceni.. Kad vec ne mozemo pasom kroz sredinu ne razumem zasto se ne pokusa preko bokova...
Ovo bunarenje s dugim loptama se igralo pre 40-50 godina.. Gudelj pokusava da iznese ali nista, Nemanja Maksimovic je katastrofa..
Ili da se Tadic i ovi vrate po loptu ili daj Grujica, mozda Milinkovic Savica staviti na Maksimovicevo mesto, nisam pametan, ali ne ide nam..

Bili smo dobri prvih 15 minuta dok se Rusi nisu stabilizovali, ovo ostallo nista

Bari'91

Poznat
Poruka
7.174
A evo i brata Adema sad ako neokrenemo necemo nikada...I samo nek mi neko ikad spomene vise anikolu maksimogica kakav retard dva puta se spetlja onnoge svoje znaci nemanja je katarofanorednjacio za najgorem ali ona kiksara se potrudila da pricamo o njemu

Bren

Elita
Poruka
15.807
Odakle iskopa Lazovića u tri p.m. Pavlović zver od igrača... :hahaha::hahaha:.. daj Bože da ostane na ovom žutom. Ili je možda bolje da dobije crveni da ne gledam tog kasapina. Liči na nekog međeda sa Durmitora koji cepa drva. Već sam zaboravio ko nam ono beše selektor pre ovog slepca?

'Clint'

Iskusan
Poruka
5.305
A evo i brata Adema sad ako neokrenemo necemo nikada...I samo nek mi neko ikad spomene vise anikolu maksimogica kakav retard dva puta se spetlja onnoge svoje znaci nemanja je katarofanorednjacio za najgorem ali ona kiksara se potrudila da pricamo o njemu
Doduse ima jedan pozitivan utisak.. lepa im ova rezervna garnitura dresova.. cak i Djuricic u njemu zalicio na fudbalera a ne ratara iz Zaklopace :)

Petar_Petrovic

Iskusan
Poruka
6.734
I kako prodjose Evropski Brazilci protiv precenjenih Rusa....? :think:
Da krenem redom...
Tumbakovic kao da celu utakmicu razmislja da li je ugasio rernu na sporetu pre nego sto je dosao na utakmicu,takav mu je izraz lica i pogled svo vreme.
Neka osnovna stvar je ako jedan stoper ne moze da sacuva napadaca,stavis drugog stopera da ga cuva.Kako mu nije palo na pamet da zameni mesta Milenkovicu i Maksimovicu,posto se iz aviona videlo da nema sanse da sacuva Dzubu.
Nemanja Maksimovic,nije mi najjasnije kako se on bavi fudbalom profesionalno.Totalno nevidljiv na terenu nema ga ni u odbrani ni u napadu,samo zna da siri ruke i da pokazuje da mu odigraju loptu a onda kada je ima u nogama 90%odigravanju su mu u nazad i prvom do sebe.Totalno beskoristan igraca na sredini terena.
Gudelj kao da je dosao da pika sa drustvom na male golove.Amaterski tempo fudbala,bez trcanja,neke zestine u duelu,celu utakmicu je presetao.
Milinkovic Savic nevidljiv kao da se sakriva iza igraca kada treba da primi loptu.
Kostic je bio solidan,Mitrovic u njegovom stilu nista posebno,dao je gol ispunio je svoj deo zadatka.
Kolarov sta reci za ona dva suta sa 30/35 metara.....
I na kraju ispada da jedino kada treba da se igra za reprezentaciju Tadic zna da igra fudbal,mada je u ovoj utakmicu u vecem delu bio nevidljiv na terenu.
......................

Bari'91

Poznat
Poruka
7.174
Tumbu nesto muci sad dal je rerna il stolica fora je sto on oduvek ima taj isti izraz lica...a kako i nece imati covek je zadnji put pobeeil utakmicu tamo mozda 97me otad vodi sve zive raspade koji su sretni sto su se skupili pa ih ima dovoljno da igraju poput Montenegra...

I men samo zanima jel oni redovno i on i prethodnok djutire stave ekipu? Ono ajde...u prvih 15tak 20 minuta nedto kao petljamo cim su rusi podigli tempo i stisli odmah problemk vidis kao bili smo bolji reko bi a stvore nam dve mrtve sanse rusi...
I samo jos nesto gde ti je Radonjic? Ako je nesto ktenulo da izgleda ok to je tadic radonjic veza jer bukvalno svaka ekipa zbog radonjiceve brzine mora igrati dublje protiv tebe a ti imas svakako problema sa iznosenjem lopte...Gudelj spram maksimogica deluje kao svemirski brod a gudelj je znaci simbol prosecnosti teske...

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.527
I kako prodjose Evropski Brazilci protiv precenjenih Rusa....? :think:
Da krenem redom...
Tumbakovic kao da celu utakmicu razmislja da li je ugasio rernu na sporetu pre nego sto je dosao na utakmicu,takav mu je izraz lica i pogled svo vreme.
Neka osnovna stvar je ako jedan stoper ne moze da sacuva napadaca,stavis drugog stopera da ga cuva.Kako mu nije palo na pamet da zameni mesta Milenkovicu i Maksimovicu,posto se iz aviona videlo da nema sanse da sacuva Dzubu.
Nemanja Maksimovic,nije mi najjasnije kako se on bavi fudbalom profesionalno.Totalno nevidljiv na terenu nema ga ni u odbrani ni u napadu,samo zna da siri ruke i da pokazuje da mu odigraju loptu a onda kada je ima u nogama 90%odigravanju su mu u nazad i prvom do sebe.Totalno beskoristan igraca na sredini terena.
Gudelj kao da je dosao da pika sa drustvom na male golove.Amaterski tempo fudbala,bez trcanja,neke zestine u duelu,celu utakmicu je presetao.
Milinkovic Savic nevidljiv kao da se sakriva iza igraca kada treba da primi loptu.
Kostic je bio solidan,Mitrovic u njegovom stilu nista posebno,dao je gol ispunio je svoj deo zadatka.
Kolarov sta reci za ona dva suta sa 30/35 metara.....
I na kraju ispada da jedino kada treba da se igra za reprezentaciju Tadic zna da igra fudbal,mada je u ovoj utakmicu u vecem delu bio nevidljiv na terenu.
......................
Nije se krio Milinkovic Savic nego nije imao ko da prenese loptu i to je greska trenera... Ja sam gore iznad vec napisao, Gudelj je pokusavao ali ne moze sam, a nema ni kvalitet verovtno... Nemanja Maksimovic vec sam rekao, uzas ali uzas, 0 od utakmice sto se njega tice.. Mozda kad je video da ne ide u 20-30 minutu da je Sergeja pomerio tamo gde je igro Maksimovic a da udje Radonjic, mozda bi tako i dobili utakmicu... Ili samo da je usao Grujic umesto Maksimovica

Bari'91

Poznat
Poruka
7.174
Pa ako imas problem da izneses lopti samim uvodjenjem radonjica koji preti ludackom brzinom pomerices linije protivnika...a radonje ni u najjavi...vidim djuricica reko super daj vadi maksimovica stavi sergeja dole ma jok...a sergej ona njegova non salantnodt i kad dodje lopte i te petice ajde u *****...tadic nije slusala lopta kao sto ga slusa al opet delovo najopasnije daleko najopasnije...

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.527
Tadic je bio los jer mu je verovatno svega preko *****..... Mislim kad je on zadnji put lik doziveo da 50 minuta ne pipne loptu...
Bren apostrofira Lazovica, a Lazovic je bio medju najboljima.. Pavlovic za debi sa 19 godina je bio odlican..
Milenkovic je isto bio dobar, i ajde da kazes Kostic jos da je za prelaznu ocenu...

Ne znam zasto nije bilo vise lopti na stranu za njega i Lazovic, mislim znam,ko da im da loptu kad Nemanja Maksimovic nije postojao na terenu, to jednom kad je dao Lazovicu tad smo i dali gol.... Ne moze ovako da se igra...

Moze 3 stopera ali Ivanovic umesto Maksimovica i na sredini probati sa Grujicem ili Sergejem.. Ako sa Sergejem onda polutka moze da bude Radonjic uz Taica..

Petar_Petrovic

Iskusan
Poruka
6.734
Nije se krio Milinkovic Savic nego nije imao ko da prenese loptu i to je greska trenera... Ja sam gore iznad vec napisao, Gudelj je pokusavao ali ne moze sam, a nema ni kvalitet verovtno... Nemanja Maksimovic vec sam rekao, uzas ali uzas, 0 od utakmice sto se njega tice.. Mozda kad je video da ne ide u 20-30 minutu da je Sergeja pomerio tamo gde je igro Maksimovic a da udje Radonjic, mozda bi tako i dobili utakmicu... Ili samo da je usao Grujic umesto Maksimovica
Ako nema ko da prenese loptu onda se vratis 10/20 metara u nazad i dobijes loptu,ili je to mozda u glavama i dalje seljacko svatanje fudbala kada se igra za reprezentaciju igram iza napadaca ne pada mi napamet da prilazim sredini terena.
Ronaldo,Mesi,Azar,svi igraci koji su klasa kada vide da sredina ima problema sa prenosenjem i tranzicijom lopte,prilaze blize sredini terena....
Kao sto necemo docekati da kod nas krila promene mesta,cak ima trenera koji levononog staljavju desno i obrnuto....

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.527
Ako nema ko da prenese loptu onda se vratis 10/20 metara u nazad i dobijes loptu,ili je to mozda u glavama i dalje seljacko svatanje fudbala kada se igra za reprezentaciju igram iza napadaca ne pada mi napamet da prilazim sredini terena.
Ronaldo,Mesi,Azar,svi igraci koji su klasa kada vide da sredina ima problema sa prenosenjem i tranzicijom lopte,prilaze blize sredini terena....
Kao sto necemo docekati da kod nas krila promene mesta,cak ima trenera koji levononog staljanju desno i obrnuto....
Da, to je tacno... Svi su trebali da se vracaju, Mitrovic prvi, a i ova dvojica sa njim.. Umesto toga celo poluvreme tj. od 15-20. do 45. minuta mi smo sidrasili duge sto je odraz zaostalosti nase struke, cista glupost..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.