Rusija postaje Nojeva barka a zlo zapada obrušiće se nemilosrdno na nju

Pa što se onda Putin ukenjao kad mu je NATO prišao na par stotina km.
iz istOg razloga kao i kenedi kada su rusi bili na kubi


da ne opali slucajno, jer je neki zelenski objavio da rusi pogodise poljsku
putin bi morao da unisti komplet nato u eu, a mi ameri bismo se drzali price da je slucajno opalilo - vi biste platili komplet cenu, mi sigurno ne bismo isli na unistenje sveta kada bi putin vas u eu kaznio, stalno vas podsecam sta viki nuland rece: F@CK EU!

Problem je sto vi sporo kapirate, severni tok, sta je sledece na listi?
pukne zaporoska nukl. mi aMERI NECEMO OSETITI POSLEDICE, NEGO VI, F@CK EU!
 
Zasto je tako da pojedini kreteni misle da je sasvim ok da USA brani svoje interese 10,000km od Amerike ali im nije logicno sto Rusija to radi u svom dvoristu?

Sta ti mislis da fali tim kretenima pa ne mogu da shvate vrlo jednostavne stvari?
To sto njima fali ne moze se nadomestiti, bolest je fatalna, nema leka, i nema bot sendvica koji moze tu prazninu da popuni.
 
iz istOg razloga kao i kenedi kada su rusi bili na kubi


da ne opali slucajno, jer je neki zelenski objavio da rusi pogodise poljsku
putin bi morao da unisti komplet nato u eu, a mi ameri bismo se drzali price da je slucajno opalilo - vi biste platili komplet cenu, mi sigurno ne bismo isli na unistenje sveta kada bi putin vas u eu kaznio, stalno vas podsecam sta viki nuland rece: F@CK EU!

Problem je sto vi sporo kapirate, severni tok, sta je sledece na listi?
pukne zaporoska nukl. mi aMERI NECEMO OSETITI POSLEDICE, NEGO VI, F@CK EU!

Ali pazi samo koliko plitkouman, retardiran, zao, moras da budes pa da ne mozes povuci paralelu.
 
Ali pazi samo koliko plitkouman, retardiran, zao, moras da budes pa da ne mozes povuci paralelu.
mnogo je takvih, ja sam vec prestao da se cudim, kako obolese ljudi u tolikom broju, velika vecina: kratko pamcenje, nemogucnost da se sagleda siri kontekst, malo duza istorija od jucerasnje zute stampe, ...

oni ne shvataju razlog zasto se rusija nije bunila pre 10 godina, zsto bas danas? zapravo se bunila, ali nije bila spremna na konfrontaciju, ni na zescu retoriku... ni danas im retorika nije razumljiva, sakom o sto, ili cipelu da zafrljace u un
 
Pa dobro, Kenedi nije gađao raketama Havanu i govorio da su nacisti.
zato sto je rusima dat rok do kada moraju da se povuku, i onda su tek isposlovali tusku zauzvrat

da se nisu povuli, ne bi bilo danas kube, ameri bi je potopili, a onda su kubanci placali decenijskim sankcijama tu svoju gresku, sto su uopste i primali ruske rakete

bilo je i generala koji su zagovarali da se sa rusijom zarati, samo je tebi taj deo istorije promakao
 
zato sto je rusima dat rok do kada moraju da se povuku, i onda su tek isposlovali tusku zauzvrat

da se nisu povuli, ne bi bilo danas kube, ameri bi je potopili, a onda su kubanci placali decenijskim sankcijama tu svoju gresku, sto su uopste i primali ruske rakete

bilo je i generala koji su zagovarali da se sa rusijom zarati, samo je tebi taj deo istorije promakao

Tacno nije doslo do toga jer su Rusi popustili a da nisu sta mislis da bi bilo? Mnogo gore od napada na Kubu.
Obojica pišete ŠBBKBB

Činjenica je da niko nije napao Kubu, i nije bilo rata.

Takođe, činjenica je da je Putin napao Ukrajinu iako oni NISU ušli u NATO. A na kraju krajeva, ne bi ni ušli.

Tako da se iz aviona vidi ko je ovde bad guy.
 
Obojica pišete ŠBBKBB

Činjenica je da niko nije napao Kubu, i nije bilo rata.

Takođe, činjenica je da je Putin napao Ukrajinu iako oni NISU ušli u NATO. A na kraju krajeva, ne bi ni ušli.

Tako da se iz aviona vidi ko je ovde bad guy.

Nije bilo rata jer su Rusi odustali. Treba da ti crtam kolega da lakse ukapiras?

Iz aviona se jedino vidi da nisi previse bistar.
 
Obojica pišete ŠBBKBB
Jer je posle kasno, pa i sam vidis da zemlje koriste retoriku tzv. "crvenih linija" [z koje upozoravaju druge da ne smeju da se predju]
Činjenica je da niko nije napao Kubu, i nije bilo rata.
nije bilo vruceg, vec hladnog. stvari postepeno dolaze do usijanja, ne mogu se analizirati drzeci se grcevito za neki odredjeni datum, vec moramo da analiziramo sta je prethodilo, a ne da kazemo da je jedan izolovan dogadjaj uzrok rata, kao npr. za 1.s.r.
Takođe, činjenica je da je Putin napao Ukrajinu iako oni NISU ušli u NATO. A na kraju krajeva, ne bi ni ušli.
oni su verovli, i dalje veruju da bi, pa ne bi lagali da rusija gadja poljsku i dalje, i i dalje preklinjali da ih prime jednako u eu i u nato
Tako da se iz aviona vidi ko je ovde bad guy.
ta podela na lose i dobre je za malu decu, i amere koji ne zele da razmisljaju, a sto ti nekriticki usvajas, ne zeleci da sagledas siri kontekst svetsku geopolitiku, istoriju itd;
napao ukrajinu jer je to trazeno od njega sa zapada ugnjetavanjem rusa u ukrajini uz pomoc nacista/banderovaca/azova itd, a on se neckao 8 godina dok nije obnovio rusku vojsku

sbbkbb kazes? pa, da, ukre su najavljivale da ce vojno da povrate krim koji nije napadnut, prosto je izvrsio secesiju na demokratskom referendumu, mirno bez metka opaljenog, i bez i 1 zrtve - samo lud putin bi im to dozvolio, invazija ukrajine je iznudjena, jer je granatiranje donbasa bilo neprestano, a minski sporazumi pogazeni - zasto su ih potpisivali i zapad garantovao? da bi zayebali ruse dok se kijev ne naoruza i krene prvi? pa putin je to jasno rekao, da ako je sve jasno da je rat neizbezan, on ce prvi da krene, NECE DA CEKA DECENIJU DOK GA ZAPAD RAZMEKSAVA SANKCIJAMA. SVE SE ZNALO ODAVNO, NISU TREBALI MINSKI SPORAZUMI DA SE POGAZE.
 
Poslednja izmena:

Док западне земље разматрају испоруку нове туре оружја Украјини, Русија је донела одлуку која прети да угрози не само Украјину, већ и друге земље. У Русији је започела серијска производња најновије интерконтиненталне балистичке ракете Сармат, изјавио је Владимир Дегтјар, главни директор Државног ракетног центра Макејев. У питању је једно од најмоћнијих оружја Русије, којим су бројни званичници већ претили европским земљама, нарочито Великој Британији.



Сармат ће следећих 40-50 година...

znaci rusija bi mogla narednih pola veka da delje zapadNU EU sa konVencIOnalnim punjenjem ovh sarmata, satani, i zapad da ne sme da posegne za nuklernim

sado--mazo situacija, a meni je tek sada jasnije svo bunilo, i ludilo zapada, sada mi je jasno zasto im je pamet iscurela, i kao da je nemaju vise, od straha da ce ruysi da ih kaVaju narednih pola veka


Како се наводи, РС-28 Сармат ће бити способан да носи око 10 тона корисног терета, до 10 или 15 лаких МИРВ бојевих глава, неодређени број Авангард хиперсоничних клизних возила или комбинација бојевих глава и неколико противмера против система балистичких ракета.


Коме су Руси претили Сарматом?

„Један Сармат и то је то – постојала су Британска острва, Британска острва више не постоје. Озбиљан са“, рекао је Журављов.

Водитељка је тада навела да је време лета Сармата од Калињинграда до Берлина 106 секунди, од Калињинграда до Париза 200 секунди, а до Лондона 202 секунде.:besna:Hajoj NA HAPARATIMA, VICE JoJ, NemoJ

„То је оно за шта је добар Сармат? Неће да тражи сагласност за летење од кукавичких Бугара, осветољубивих Румуна и Црногораца који су издали нашу заједничку историју, Као и остали, Швеђани“, написао је Рогозин, који неретко прети употребом нуклеарног оружја.
 
Poslednja izmena:

Back
Top