Rat u Ukrajini (1)

Šta će se dalje odvijati?

  • Rusi za kratko vreme pokoravaju Ukrajinu i uspostavljaju mir

    glasova: 113 69,8%
  • Rat će trajati dugo i otpor će biti jak

    glasova: 49 30,2%

  • Ukupno glasova
    162
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Пусти навијање сада постави се објективно колико можеш у ову ситуацију.Ово је на граници са Русијом.Гину Руси не тамо неки талибани.
Ваш безобразлиук у слању оружја Украјини док је у току демилитаризација терена неће бити заборављена.Само полако.
Па они су навикли да увек буду на погрешној страни а онда се преко српске грбаче прошверцују без казне. Тако у првом, тако у другом а ево и сада, може се рећи светском?!
Овог пута платиће за сва три рата!
Руси ће завршити то што су започели, у то нема сумње а после тога, па не знам, биће пузања и љубљена стопала и тражење везе код Срба!
 
Srbija nije SFRJ, Rusija nije SSSR. A ti nastavi da se zavaravaš.
Normalno da nisu, to nisam ni mislio, Srbi su delili vlast sa svima u SFRJ sto za Ruse i SSSR nisam bas siguran.






ima rusa u bg, nasi avioni jedini lete...zaustavi me neki simpatican rus, lici malo na vladimira al sa vise kose, pita na slaviji za aerodromski bus...ja po inerciji poco na engleskom da objasnjavam, jer me samo plavokrvni zaustavljaju posto misle da sam njihov po faci i manirima :lol: a bacuska klaze... neee, govorit po srpski..ja reko e u qurazz a on se iskida :lol:
Nesto slicno sam doziveo u Turskoj , posto sam cuo da Rus odlicno govori engleski sa kelnerom i ja mu se obratio na engleskom, mesavimom svih slovenskih jezika rekao mi je da govorim srpski jer on engleki zna samo kad mora.
 
Hoću jer i dalje pristižu slike iz Majke Rusije gde stoje ljudi u redovima ispred bankomata.
Знаш, слику је лако монтирати и направити фејк. То се сада ради ужурбано. Запад покушава да информативно порази русију са што већим бројем лажи.
Ја сам окачио видео, и он паметном говори довољно али, ти у ту категорију очигледно не спадаш?
 
Ide vracaju ih ubrzanim putem u kesama u okupirani Donjeck.
Једноставно Украјина не може добити овај рат и то треба прихватити, живот иде даље. Што се тиче тога колико су Украјинци помлатили Руса ових дана, тога сам се наслушао и кад би то све било тачно не би више било ниједног руског војника на овом свету. Фантазија обична да Украјинци масовно тамане руске војнике, попут тамањења Немаца од стране Прлета и Тихог. :D
 
Di ti živiš, u Rusiji pa odsječen od informacija?

Glasnogovornica ruskog ministarstva vanjskih poslova Marija Zaharova napisala je, piše svjetski mediji, na Telegramu da je današnji datum povijesni.

“15. veljače 2022. ući će u povijest kao dan kada je propala zapadna ratna propaganda. Oni su osramoćeni i uništeni bez ijednog ispaljenog metka”, napisala je.
Kakve sad to ima veze sa akcijom čišćenja zločinaca? Zapad je spremio napad na otcepljene republike, nisu očekivali ovako jak odogovor Rusije, mislili su da blefiraju i evo sad imamo plač sa zapada i ništa više.
 
15.2.2022

Povlačenje nekih snaga s granice s Ukrajinom bilo je planirano, poručio je u utorak glasnogovornik Kremlja Dmitrij Peskov. Dodao je da će Rusija nastaviti premještati vojnike po svojem teritoriju kako smatra prikladnim.

“Uvijek smo govorili da će se nakon završetka vježbi vojnici vratiti u svoje stalne baze. To nije ništa novo. Ovo je uobičajen proces”, rekao je novinarima glasnogovornik Kremlja koji je SAD optužio da potpiruje krizu neprestano upozoravajući na nadolazeću invaziju.

Otkrio je da se predsjednik Vladimir Putin o tome počeo i šaliti. “Tražio je da saznamo je li objavljeno točno vrijeme i sat početka rata”, rekao je Peskov.

Ali Zapad laže :hahaha:
 
Uzalud Ceceni, Belorusi, dzaba vam sve sampion je opet Ukrajina!

17583852_101.jpg

Nekako SS Waffen ikonografija
 
Kakve sad to ima veze sa akcijom čišćenja zločinaca? Zapad je spremio napad na otcepljene republike, nisu očekivali ovako jak odogovor Rusije, mislili su da blefiraju i evo sad imamo plač sa zapada i ništa više.
Pitao si ko, gdje i kada bio Lažljivi Rus i rekao da se ruska vojska povlači i da su pobijedili Zapad bez ispaljenog metka.
Ja sam ti odgovorio.
Imaš još neko pitanje?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top