Rat u Ukrajini (6)

Šta je po vašem mišljenju glavni cilj ruske vojne operacije?


  • Ukupno glasova
    80
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Straks92

Stara legenda
Moderator
Poruka
76.190
Poslednja izmena:

U Mariupolju je poginulo skoro 22 hiljade ljudi, izjavio je predsednik Donjecke OVA​

"Sada je reč o 20 do 22 hiljade mrtvih u Mariupolju. Znamo da je sinoć oko ponoći dron bacio nepoznatu eksplozivnu napravu, tri osobe su se osećale loše prema ljudima koji su se nalazili u oblasti metalurškog kombinata Mariupolj", rekao je Kirilenko
12. APR 21:49

"Nema potvrde o upotrebi hemijskog oružja"​

Američki državni sekretar Entoni Blinken izjavio je da SAD ne mogu da provere izveštaje o mogućnosti da Rusija koristi hemijsko oružje u Ukrajini.
 
12. 4. 22. Виктор Медведчук, Путинов кум и "десна рука" кога је Путин спремао да стане на чело планираног марионетског режима у Кремљу, ухапшен је данас од стране припадника Оружаних снага Украјине:

1649801286019.png



:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 
Poslednja izmena:
@bmaxa
>Mislim da se radi o pokazivanju misica, u smislu ej preterali ste. No, Amerikanci su dobili te teritorije bez ispaljenog metka,
>zato sto sve te drzave biraju njihovu stranu. E to, zasto samo diktatorski rezimi biraju rusku stranu, treba da se zamislimo...

korona kriza je pokazala da ni tzv demokratski režimi nisu baš demokratski, mnogo je više prisilnog vakcinisanja do sad bilo po demokratskim zemljama nego po našim "diktatorskim", nije baš sve tako crno belo, ali npr evropa vs. srbija pa mislim i rusija
doduše to se možda promeni :confused:
prisilnog-obaveznog-u praksi obaveznog

drugo mislim da je u novijim državama teže napraviti demokratiju, to uspeva samo u evropi i severnoj americi :think: ovo ostalo čak iako liči nije baš to
možda u ukrajini :eek: ali oni još nisu ušli u to tek se spremaju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme

Odgovora
20.001
Pregleda
333.216
Odgovora
20.000
Pregleda
354.883

Back
Top