Rat u Ukrajini (13)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    113
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svakako im je bolje zato sto sad iznadproporcionalno moraju ginuti za neke Putinove fiktivne ciljeve nekoliko hiljada kilometara od kuce. Siguran sam da prosjecni Juznokorejanac zavidi Burjatima na njihovom statusu i to sto ne moraju da posmatraju pedere na ulici kako se drze za ruke.
to nisu fiktivni ciljevi no pravo da ne budeš ideološki modifikovan kao ti naprimer.
 
SS SNS je zvanicno objavio da ne priznaje rezultate referenduma u Ukrajini

Zato ce nastaviti da isporucuju naoruzanje Ukrima
Схватићеш да не могу озбиљно да схватим неког ко прича о Авакс авионима и бомбама које носи, да не набрајам остале твоје генијалности, требало би ми месец дана.
 
Jesu to Ukri dobili one rakete 300+ kilometara za koje su Rusi rekli da ne smiju biti isporučene Ukrajini ili će u suprotnom Rusija gađat New York :hahaha:

FZvdrb7XkAALfwG.jpg
 
Izvini al danas je 1oktobar.

Prvih 15 do 20 dana se forsiralo i naprasno se stalo. Od marta nisu uspeli znacajnije da mrdnu, sve nesto na kasicicu, a nedeljama vec gube na hiljade kilometara teritorije, i nisu zaustavili to tim nekim imaginarnim jedinicama.

Ne znam koje su to jedinice koje mogu prebaciti a do sad nisu, ne znam koje to Iskandere mogu lansirati, a do sada nisu, ne znam koje suhoje i takticke bombardere mogu poslati a nisu. Koji to kalibar su mogli lansirati a nisu.

etc etc
Tu-160 nosi 40 tona bombi. Ovih 300 000 će imati ulogu držanja linija na 1200 km.
Kad te jedinice bace na teren biće vruća zima.
 
Jesi li se ti prijavio za regrutaciju? Sad ti je jedinstvena sansa da krenes u borbu protiv pederluka.
Ne moras odgovarati, pitanje je bilo retoricko. A to sto ce porobljeni narodi Sibira i Kavkza reci na cinjenicu da Putin indirektno nad njima vrsi genocid, imacemo priliku vidjeti uskoro, kada raspad Ruske Federacije pocne.
kakvi porobljeni. osećaju se prirodno u svojoj državi. imaju građanska prava kao svi ostali.

za koji će im andrag nacionalna ludara poput hrvatske. koja je pri tome i politički i ekonomski rob?
 
Uopšte nisu usamljen primer gde jedna strana prihvata enormne gubitke u živoj sili zarad sticanja strateške prednosti.
Problem Ukrajinaca je taj što su sa druge strane Rusi, sa sklonošću da prag bola podignu do neslućenih razmera i u potpunosti se udalje od trenutnog imidža ekspedicionog korpusa sa zadatkom izvođenja specijalne operacije.
Ruska vojska nikada nije znala raditi ofanzivne akcije. Zadnji puta je to bilo u doba Carske Rusije
 
Ја те питам јел доктрина пуштање воде на непријтеља у нападу или слањ бригада да их заустави?
Doktrina je termin koji sam upotrijebio da bi vama neznalicama malo dočarao situaciju.

Ponavljam ti, niko nije napao neprijatelja vodom, napadnute su komunikacije.

Treba li, nesrećniče od rođenja, da ti crtam?
 
❗🇷🇺Авион се запалио на аеродрому Бељбек у Севастопољу приликом слетања - Губернатор

Губернатор Севастопоља Михаил Развожајев рекао је да је ванредна ситуација на аеродрому Белбек. Тамо се, према речима спасилаца, авион запалио приликом слетања - излетео је са писте. Ватрогасна јединица је тренутно на лицу места.

Нешто раније, очевици су поделили снимке црног дима, који је видљив из разних насеља у близини Севастопоља.
https://t.me/razvozhaev/1145

 
Doktrina je termin koji sam upotrijebio da bi vama neznalicama malo dočarao situaciju.

Ponavljam ti, niko nije napao neprijatelja vodom, napadnute su komunikacije.

Treba li, nesrećniče od rođenja, da ti crtam?

ограничени ја сам био командант батаљона за разлико од тебе који немаш ни 15 дана војног стажа у џогирању клоње.
Ти дошао да држиш слово о доктрини оружане борбе некоме овде при томе не знајући ни шта је доктрина,правдајући јавашлук партијски подобних угузника и полтрона на стратешким местима командовања.
 
kakvi porobljeni. osećaju se prirodno u svojoj državi. imaju građanska prava kao svi ostali.

za koji će im andrag nacionalna ludara poput hrvatske. koja je pri tome i politički i ekonomski rob?
Imaju pravo da za faktor 100 iznadproporcionalno ginu u usporedbi sa njihovim sugradjanima u Moskvi i Sankt Petersburgu.

A u kojem paralelnom svemiru ti zivis? Jednom Burjatu bi zivot u Hrvatskoj bio nesto poput zivota u raju.
 
❗🇷🇺Авион се запалио на аеродрому Бељбек у Севастопољу приликом слетања - Губернатор

Губернатор Севастопоља Михаил Развожајев рекао је да је ванредна ситуација на аеродрому Белбек. Тамо се, према речима спасилаца, авион запалио приликом слетања - излетео је са писте. Ватрогасна јединица је тренутно на лицу места.

Нешто раније, очевици су поделили снимке црног дима, који је видљив из разних насеља у близини Севастопоља.
https://t.me/razvozhaev/1145


Zapalio se avion ili vise njih. Rus opet nije ugasio cigaru.:hahaha:

1920.jpg
 
to što su sada u sastavu rusije im je svakako bolje nego da su američka kolonija. šta ljudima vredi imati lažno nezavisnu državu i pri tom podržavati lgbt vrednosti i slične ujdurme ideoloških slepaca?
Kada su Britanci i Francuzi pustili drzave da same organizuj svoju vlast, narod tih drzava je trazeci pravedniji sistem i vecu slobodu poceo i do danas nastavio da bezi bas u te zemlje koje su ih kolonizovale...Bezi od domacih lopova, nepravdednog sistema i ropstva... Dok u Rusiji danas potlaceni narodi idu da ratuju za nove teritorije koje ce koristiti vlastima i oligarsima...Nove sirovine od kojih ti narodi nece imati nista....
 
Jesu to Ukri dobili one rakete 300+ kilometara za koje su Rusi rekli da ne smiju biti isporučene Ukrajini ili će u suprotnom Rusija gađat New York :hahaha:
dobili su djoku, vidis da je izleteo avion i zapalio se
а аеродрому Белбек. Тамо се, према речима спасилаца, авион запалио приликом слетања - излетео је са писте.
ukre se ponadale da su gadjali oni... dok zelenski zapomaze, nato, primite me odmah, rusi se naostrili
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top