Rat u Ukrajini (13)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    113
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ti si tupan i to potvrdjujes svakim svojim novim postom ti ne znas kako se zoves a o taktici da ne govorimo
Dobro, hajde onda ovako. Jedna studija zapadnih vojnih analitičara je prije ovog rata objavila da je Rusija država koje je sposobna da vrši veliki, brzi i veoma udaljen transport trupa i jedinica, po obimu drugima nedostižan, kome ne mogu parirati ostale evropske države sve skupa.

Hajde mi objasni šta to praktično znači, šta razumiješ od toga?
 
Шта има кога да читамо.
Довољно је да пратимо развој ситуације на терену, да познајемо мало историју али суштинске ствари и да укључимо мозак.
E dobro onda i za tebe isto pitanje da vidimo šta ti razumiješ:

"Dobro, hajde onda ovako. Jedna studija zapadnih vojnih analitičara je prije ovog rata objavila da je Rusija država koje je sposobna da vrši veliki, brzi i veoma udaljen transport trupa i jedinica, po obimu drugima nedostižan, kome ne mogu parirati ostale evropske države sve skupa."

Šta ovo znači?Probaj svojim riječima.
 
Сцена од јуче, њихова прослава, сјај, гламур, неко весеље и истовремено губе рат. Заиста врло чудно понашање.
Bolesno ponasanje. Operisano od stvarnosti.Ko i kod nas Veciti Derbi u BG, stotine iljada BG gori, a ovamo pada Krajina i pola Bosne.

Gledao sam jedan video, covjek je 100% za Ukr. a nikako se ne moze nacuditi tome sta Rusi rade i za glavu se vata da urade nesto kako treba a covjek je skroz protiv njih.
 
Dobro, hajde onda ovako. Jedna studija zapadnih vojnih analitičara je prije ovog rata objavila da je Rusija država koje je sposobna da vrši veliki, brzi i veoma udaljen transport trupa i jedinica, po obimu drugima nedostižan, kome ne mogu parirati ostale evropske države sve skupa.

Hajde mi objasni šta to praktično znači, šta razumiješ od toga?
Нико не негира тај податак.
Већ видимо да :
1.или имају неспособну команду
2. или је издаја у питању

Можда су усавршили и телепортовање али џабе кад га не примењују.
 
ма мени је запад јасан, али шта је мислио Зеленски кад је одбио Минск 1 и 2, народ је јасно рекао да не жели галичијску политику Порошенка, уствари Зеленски није ни добио изборе него их је Порошенко изгубио
-,
Postovani Nebojsa.

moze Zeleni da misli svojom glavom koliko zeli ali to ne vrijedi dok mu glavu nose tudja ramena.
A za mudrost, da se nikad ne govori o onome sta mislis ako zivis od toga sta govoris Zeleni nikad nije cuo jer te misli
nikad ni u kojem scenariju za njega nijesu bile pisane.

-.
 
Dobro, hajde onda ovako. Jedna studija zapadnih vojnih analitičara je prije ovog rata objavila da je Rusija država koje je sposobna da vrši veliki, brzi i veoma udaljen transport trupa i jedinica, po obimu drugima nedostižan, kome ne mogu parirati ostale evropske države sve skupa.

Hajde mi objasni šta to praktično znači, šta razumiješ od toga?
Znači da su analitičari bili u krivu..
 
Sigurno ce biti deo plana ako je stvarno istina da je 5000 bojnika blokirano u Limanu. Znaju sta rade oni pametni na vrhu, posebno ako su stare komunjare i ako razmenjuju 5 za jednog svog.
koliko sam ja pokupio iz vesti oni su se povukli tj ti vojnici iz limana su deblokirani ali koji idiot nista ne radi 2 nedelje tj ne salje nikakva pojacanja na frontu gde ukropi salju ogromne snage i onda posalje dovoljno toliko da samo uspeju da ih deblokiraju i to uz mnogo srece ruski javasluk mi stvarno pocinje ici na *****
 
Dobro, hajde onda ovako. Jedna studija zapadnih vojnih analitičara je prije ovog rata objavila da je Rusija država koje je sposobna da vrši veliki, brzi i veoma udaljen transport trupa i jedinica, po obimu drugima nedostižan, kome ne mogu parirati ostale evropske države sve skupa.

Hajde mi objasni šta to praktično znači, šta razumiješ od toga?
Zašto onda nisu tom brzinom transportirali trupe u okolicu Harkova i Limana?
 
Сцена од јуче, њихова прослава, сјај, гламур, неко весеље и истовремено губе рат. Заиста врло чудно понашање.
Ma ludilo, ne unistavaju nista da bi dobili rat. Ispalili dve rakete posle pada Harkova i onda izadje onaj klovan i kaze 5000 ukrajinskih vojnika izginulo ... normalno bez ikakvih dokaza. I tako samo lupetanje ... ne mogu mrdnuti od Donjecka, a ovamo prete kada ce biti ozbiljne posledice ako se napadaju novo dodate republike rusiji, dok urki bombarduju belgorod tj beograd koji je sastavni deo Rusije ....

Toliko nebuloza da razuman covek ne moze da ne vidi da nesto muljaju i da za sada ne rade u interesu Rusije i ruskog naroda. Vise su pomogli amerima sa ovim ratom nego bilo kome drugom.
 
Нико не негира тај податак.
Већ видимо да :
1.или имају неспособну команду
2. или је издаја у питању

Можда су усавршили и телепортовање али џабе кад га не примењују.
Nisam te to pitao, pitao sam te da objasniš šta to u vojnom smislu znači. Znaš li ili ne znaš?
 
Dobro, hajde onda ovako. Jedna studija zapadnih vojnih analitičara je prije ovog rata objavila da je Rusija država koje je sposobna da vrši veliki, brzi i veoma udaljen transport trupa i jedinica, po obimu drugima nedostižan, kome ne mogu parirati ostale evropske države sve skupa.

Hajde mi objasni šta to praktično znači, šta razumiješ od toga?
studije su upravo to studije papir trpi svasta kao sto vidimo iz prilozenog na terenu imali su 2 nedelje da prebace snage za liman i nista nisu uradili a to im je tik uz granicu a ti nastavi da verujes u deda mraza i sedam patuljaka
 
Ne vođenje imperije već vođenje ratnih dejstava, uključi malo mozak prije nego napišeš komentar da ti se zagrije.
Зато овако и пролазе само нека импровизују и не треба им други непријатељ.
А ти да си провео макар 15 дана у војсци и рату знао би како се овакав јавашлук и дилетантизам одражава на морал бораца.
 
studije su upravo to studije papir trpi svasta kao sto vidimo iz prilozenog na terenu imali su 2 nedelje da prebace snage za liman i nista nisu uradili a to im je tik uz granicu a ti nastavi da verujes u deda mraza i sedam patuljaka
Nije to samo papir. zato sam te i pitao da objasniš šta to znači na terenu. Izgleda da nemaš blage veze kao što sam i mislio. Prećutao bi to da se nisi napravio pametan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top