Rusija pokrenula vojnu operaciju u Ukrajini (13)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?

• Ukupno glasova
    113
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dragon x

Buduća legenda
Poruka
37.779
Kada Jefto kupi skupi vojnički kompas po prvi put u životu saznaje gdje je sjever a gdje jug

jefto.png

darda

Veoma poznat
Poruka
13.673
Da si pristojno vaspitan znao bi da ti treba prvo da odgovoriš na moje pa onda da o njegovom pitanju upućenom meni diskutujemo ja i ti.

Ali ne, svo iskustvo koje imaš iz vojske je vuča topova, vidi se odmah da je to tvoj nivo. Kao nadstražar Jefto Čokorilo.

Tako ću od sada da te zovem. Jefto Čokorilo,
da imas imalo mozga odgovorio bi na prosto logicno pitanje koje ti je postavilo troje ljude na ovoj temi i ne bi ponavljao iste retardirane gluposti i fraze
od sad te zovem tupko lupko

Роле

Ističe se
Poruka
2.337
Старше Эдды:

Професионалне јединице Оружаних снага РФ јачају пут Кременаја-Торское. У самом Лиману, упркос чињеници да су хохољи поставили снимак са стеле, пуцњава ће се наставити. Тренутно хохољи нису активни, очигледно се прегрупишу и рачунају губитке, имају их веома озбиљне. Наша артиљерија и ваздухопловство активно раде.

Једно се у овом тренутку може рећи са сигурношћу. За разлику од пробоја Балаклеје, Хохољи су претрпели велике губитке код Лимана, протраћивши значајан део резерви.

MJK

Veoma poznat
Poruka
14.952
Die Vereinigten Staaten von Amerika werden zerfallen.

Ovo je neminovno. Istočna obala i Kalifornija na jednu stranu, jer kod njih je tolerancija došla do te razine da je inteligentnim ljudima zabranjeno mišljenje kako ne bi uvrijedili imbecile.
Ostatak država još se kako tako drži i odoljeva inkluzivnosti.

https://dailycaller.com/2021/01/01/proposed-house-rules-gender-terms/

The new rules also change “seamen” to “seafarers,” “chairman” to “chair” and “submit his or her resignation” to “resigns,” according to the resolution. (RELATED Poll: Majority Of Voters Think Democrats Should Ditch Pelosi, Find New Leader)

References to fathers, mothers, fathers, sons, daughters, brothers, sisters, husbands, wives and in-laws would be changed to “parent, child, sibling, spouse, or parent-in-law,” according to the resolution. Extended family members would be referred to as “child’s parent” instead of aunt or uncle, stepparents, and siblings-in-law.
raspada se usa

mi-ne

Primećen član
Poruka
791
Jeste li sigurni da Putin nije američki čovek?
On meni sve više liči na Slobodana Miloševića koji je bio američki čovek namešten da napravi rat, iscrpljuje Srbiju do besvesti, vodi neke idimidođimi borbe na terenu bez prave odluke da nešto ozbiljno preduzme i reši, te na kraju totalno ruinira srpski narod kroz sankcije, bombardovanje, otimanje teritorije. Meni ovo izgleda sve kao scenario Milošević 2.
Od početka štedi Kijev, ograničava borbe, vrti se oko nekih sela - jedan korak napred, jedan nazad. U Kijevu, kao nekad Zagrebu i Splitu, provod u diskotekama, boli ih briga što se u nekoj Krajini ratuje, stranci pumpaju pare i oružje Hrvatima, nema sankcija, idu bez vize gde hoće... Tako i sad Ukrajinci. I na isti način isprovociran rat. Naci odredi maltretiraju Srbe/Ruse ne bi li ih naveli da se uključe...
Da li neko išta uči od tih političara i vojnih stratega?!
Ovo je prekopirani rat na Balkanu, pogotovo u Hrvatskoj. A Putin pravi sve Miloševićeve greške. Još malo pa ću poverovati da je namerno.
Toliko pompe ni oko čega. Kao da ne mogu da sprovedu kopiju NATO napada na Srbiju.
Ako su već u ratu sa NATO, kao što kažu, onda udri svom snagom - seci struju, vodu, ruši mostove, fabrike... Da je i Zagreb bar malo rata video, sad bi drugu pesmu pevali.
Bez veze je sve ovo. Glupiranje.
Moja pomisao je bila Izraelski.
Sadam je bio americki, pa kasnije vise nije hteo.
Sve je moguce.
Upravo da sve ide polako jer se nama ne zuri nikada necu da shvatim. Zasto polako? Da se zapad organizuje, pokrene masovnu proizvodnju naoruzanja. Vise ni ukrainski seljaci nisu neiskusni borci.
Eto ne zuri nam se pa smo docekali.
Sa druge strane nije lako biti Ruski predsednik. Sada obecavaju buducoj mladoj vojsci da nece biti poslati na front. Da ne uteknu, sta li.
Ranije su ruske pichkice slale delegaciju zena da im obeca da nece biti mobilizacije.:fdlan:
Pa ti budi Putin u takvoj drzavi i da jos nisi sumnjiv.

Poruka
15.631
Ako je poraz pripajanje najboljih dijelova Ukrajine Rusiji šta je onda pobjeda? Nisi ti džaba mjerna jedinica za glupost.
Rat nije ni počeo kako treba, tek sad se dovlače pojačanja, a Rusija je mnogo manje sklona da žrtvuje vojnike na hiljade samo zbog trenutnog medijskog efekta - u Kremlju znaju prostu stvar - potrebno je da samoj EU sankcije dosade da bi se Zeleni suočio sa baš svim konsekvencama svojih ludorija.

Da je Rusija imala nekog osvajačkih namera prema Ukrima Ukrajina bi prestala sa postoji kao država još 2014, država pred građanskim ratom se lako osvoji, kao npr baš svaka Jugoslavija. Rusi su Ukrima vratili komplet MiGove-29 koji su bili na Krimu (oko 50 komada) - niko ko se sprema da opet ratuje sa nekim to ne radi.

marsijaner

Buduća legenda
Poruka
41.811
Ма јок. То је тврдио онај веселко НЕзгодан пре неки дан :fdlan:.
taj i je bio pod terapijom i uz lekove
mozak i je radio
ovaj , sada i je bio pusten iz institucije da poseti rodbinu ali , je opet ili ostao bez pilula ili je zaboravio da ih koristi. jer je i pomislio da je izlecen
cim ga vrate sa odsustva i pocne da koristi lekove , bit ce opet onaaaaaj drugi.

darda

Veoma poznat
Poruka
13.673
Старше Эдды:

Професионалне јединице Оружаних снага РФ јачају пут Кременаја-Торское. У самом Лиману, упркос чињеници да су хохољи поставили снимак са стеле, пуцњава ће се наставити. Тренутно хохољи нису активни, очигледно се прегрупишу и рачунају губитке, имају их веома озбиљне. Наша артиљерија и ваздухопловство активно раде.

Једно се у овом тренутку може рећи са сигурношћу. За разлику од пробоја Балаклеје, Хохољи су претрпели велике губитке код Лимана, протраћивши значајан део резерви.

to se isto govorilo i za harkovsku ofanzivu nemaju snage vise veliki gubitci kontraofanziva samo sto nije kad ono ode liman mozes nekog da slazes samo jedan put vec sledeci put se covek odmah zapita da li je to stvarno tako

G

Glupiranje

Gost
ne mogu se oni usporedjivati sa nama ni iz bliza ja takvu korupciju sto se tice vojske nisam kod nas nikad video a javasluk je kod njih 10 puta gori nego kod nas koji smo u poredjenjeu sa njima fakticki bili goloruki protiv natoa
Naš narod mi sve bolje izgleda kako vreme odmiče. A posle ovih 30 godina svega i svačega - teško bi nas u ratu ponovo neko zezao i veslao. Naravno, rat nam ne treba i neće ga više ni biti, ali ipak su Srbi prekaljeni ratnici. A Ruse izgleda treba da iživciraš i izmaltretiraš do granice umiranja da bi zgrabili pušku, dreknuli URA i počeli da ruše i gaze sve pred sobom.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.