Rat u Ukrajini (13)

Koji od tri ishoda vam je najverovatniji?


  • Ukupno glasova
    113
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne znam sve mesece ali oduvek sam znao da je RUJAN septembar (povrack) posto sam rodjen u rujnu i to mi je uvek bilo lepo. Rujan inace najlepsi mesec u godini kad dozrevaju plodovi turda i rada i pije se RUJNO vino i krece novi ciklus nasih starih slovena zatvara se godina i pocinje nova.

Nije naziv po rujnom vinu nego po glagolu rjati, što bi bilo glasanje jelena, pa je naziv mjeseca u kojem se oni pare, rijan, rujan.

Sretan rođendan🎂
 
Ne verujem u te price o iztrebljenju...Niti u toliku moc nuklearnog oruzja, (svaki pogodak deluje razorno tek na par desetina km u krug)...Niti u moc bilo koje vojske da sve napade izvede kako treba, a tek ne u to da bi nestao zivot na zemji...Ovaj rat ce izcrpeti Rusku vojsku do krajnjih granica, da bi upotreba nuklearnog oruzja bila samo ocajnicki potez, jer se njom nista nece postici, niti bi se moglo postici...Cime Rusija da zavlada tim svetom na koji polete nuklearne bombe? A njena vojska bi svakako nestala, kao i sama federacija ne bi vise postojala....
Рат се завршава, Русија ће припојити ове 4 области и то је то.Укри могу да их нападају још извесно време , али ће бити стабилизована одбрана ако треба и додатним мобилизацијама.Ако то не успе, 2-3 нуклеарне бомбе на војна и саобраћајна чворишта и готово.
 
Nakon što je Lažrov sa svitom nakon govora napustio dvoranu da ne čuje što drugi imaju reći o ruskoj invaziji Ukrajine.

“Također sam danas primijetio da ruski diplomati bježe gotovo jednako prikladno kao i ruski vojnici”
:hahaha:

ahaha, zgodna doskocica, ne znam samo gde ce ovaj ambasadorcic biti dogodine kad lavrov bude gledao krunisanje cara u Kijevu. :hahaha:

Nije naziv po rujnom vinu nego po glagolu rjati, što bi bilo glasanje jelena, pa je naziv mjeseca u kojem se oni pare, rijan, rujan.

Sretan rođendan🎂

jeeel ?

iznenadjenje za mene ali ok, seksualni naboj igra penisa i vagine, oplodnja novi zivot jeeee.

hvla na cestitci
 
Рат се завршава, Русија ће припојити ове 4 области и то је то.Укри могу да их нападају још извесно време , али ће бити стабилизована одбрана ако треба и додатним мобилизацијама.Ако то не успе, 2-3 нуклеарне бомбе на војна и саобраћајна чворишта и готово.
Ništa od toga.

Za WMD eskalacije Bajden sprema još veće odgovore, a do tada će nastaviti da gnjavi koaliciju SNS-Jedinstvena Rusija konvencionalnim sredstvima.
 
FdZiD2BWAAECI5Z
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top