Rusija od sada lomi kičmu kome želi, ali STROGO PO ZAKONU

Poruka
5.643
Ruska vojska je stekla pravo da ratuje u inostranstvu. Predsednik Dmitrij Medvedev podneo je Državnoj dumi predlog zakona o postupku angažovanja Oružanih snaga RF u inostranstvu.

Reč je o odbijanju napada na ruske baze i trupe koje se nalaze u inostranstvu, sprečavanju agresije na drugu državu, zaštiti državljana Rusije u inostranstvu, borbi sa piratstvom i osiguranju bezbednosti plovidbe trgovačke mornarice.

http://www.ruvr.ru/main.php?lng=scr&q=14478&cid=83&p=11.08.2009

kao sto vidimo pijani rus se samolegalizovao u svojim planovima da nagazi okolinu i sire. dolaze neka cudna vremena, sve nekako lici da ce se nepregledna ruska zemljetina neznatno prosiriti na zapad (do atlantika).
 
а што само амери да имају то право?

pa ako dve sile imaju to pravo, eto nuklearnog rata

ako su rusi sebi sad dali to pravo, ne smrdi li to na mogucnost da su ga amerikanci pomalo ispustili iz ruku?

gde ide ovaj svet? pa zar posle farmerki i holivuda da dodje tiranija rakije od krompira?

a mi taman na vreme da prismrdimo u NATO
 
pa ako dve sile imaju to pravo, eto nuklearnog rata

ako su rusi sebi sad dali to pravo, ne smrdi li to na mogucnost da su ga amerikanci pomalo ispustili iz ruku?

gde ide ovaj svet? pa zar posle farmerki i holivuda da dodje tiranija rakije od krompira?

a mi taman na vreme da prismrdimo u NATO

е то последње је баш жалосно, ко још пије ракију од кромпира, страшно
 
pa ako dve sile imaju to pravo, eto nuklearnog rata

ako su rusi sebi sad dali to pravo, ne smrdi li to na mogucnost da su ga amerikanci pomalo ispustili iz ruku?

gde ide ovaj svet? pa zar posle farmerki i holivuda da dodje tiranija rakije od krompira?

a mi taman na vreme da prismrdimo u NATO

Него шта.Нека се шире.
А што се тиче НАТО. Јево те нато.
Под хитно дати Рујама локацију за базу, па сутра да могу да је бране.:rtfm:
 
нема везе, не секирај се, враћамо се полако у комунизм са са чика Путијем на челу

ne, ja sam se nadao komunizmu u izvornom obliku, sa preplanulim princom na celu

vidis kako panicno nacionalizuju propale banke i general motorse, sve kako je deda marks zapovedio i najavio

sa putijem cemo u rikverc jedno milenijum godina, nema gledanja levo, desno, napred i gore, samo dole, a podignuta dva prsta ce biti osnovni preduslov za bilo kakvu komunikaciju
 
pa ako dve sile imaju to pravo, eto nuklearnog rata

ako su rusi sebi sad dali to pravo, ne smrdi li to na mogucnost da su ga amerikanci pomalo ispustili iz ruku?

gde ide ovaj svet? pa zar posle farmerki i holivuda da dodje tiranija rakije od krompira?

a mi taman na vreme da prismrdimo u NATO

Пре ће да зарате Аустралија и Египат, него Америка и Русија.
 
aha samo sto nisu :hahaha:


happy birth day :cool:
k3pyyb.jpg
 

Back
Top