Rusija-niže plate a više cene nego u srbiji

Мистер НО

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.451
Rusija ima u proseku nešto više plate nego srbija, ali većini rusa to malo znači. Prosek im dižu moskva, peterburg i naročito pojedini delovi sibira gde prosečna plata ide i do 2000 evra. Većina regiona evropskog dela rusije ima plate u proseku 350 evra. I ne samo to, u rusiji je veća kontrast izmedju bogatih i siromašnih tako da najveći broj rusa radi ceo mesec za 200 evra ili manje. Da nevolja bude veća, rusija dobar deo hrane i robe široke potrošnje UVOZI a brojni buržuji podižu joj cenu tako da običan čovek u rusiji živi mnogo gore nego u srbiji. Rusija je somalija sa atomskom bombom.
 
Rusija ima u proseku nešto više plate nego srbija, ali većini rusa to malo znači. Prosek im dižu moskva, peterburg i naročito pojedini delovi sibira gde prosečna plata ide i do 2000 evra. Većina regiona evropskog dela rusije ima plate u proseku 350 evra. I ne samo to, u rusiji je veća kontrast izmedju bogatih i siromašnih tako da najveći broj rusa radi ceo mesec za 200 evra ili manje. Da nevolja bude veća, rusija dobar deo hrane i robe široke potrošnje UVOZI a brojni buržuji podižu joj cenu tako da običan čovek u rusiji živi mnogo gore nego u srbiji. Rusija je somalija sa atomskom bombom.
Naravno,da im nije nafta i gas,i da ona riba Jelcin nije otisla sa vlasti,ko zna gde bi bili...Car putin za sada odrzava stabilnost,mada sam gledao i na netu i na tv da jazz izmedju bogatih i siromasnih u Rusiji dosao do granice apsurda
 
a sta cemo sa naftonosnim regionima? ajde ne lupajte antiruske gluposti, rusija je kontinent ljudi aman, smesni ste

baš ti regioni gde ima nafte i gasa i drugih resursa su pomenuti regioni u sibiru gde je plata 2000 evra. Medjutim evropski deo rusije gde živi najveći deo stanovništva je izuzetno siromašan i to nisu samo sela već i brojni gradovi od kojih nekoliko većih od beograda. U rusiji je otprilike milion ljudi enormno bogato, jedno 40 miliona pripada srednjoj klasi, dok je 100 miliona u siromaštvu.
 
baš ti regioni gde ima nafte i gasa i drugih resursa su pomenuti regioni u sibiru gde je plata 2000 evra. Medjutim evropski deo rusije gde živi najveći deo stanovništva je izuzetno siromašan i to nisu samo sela već i brojni gradovi od kojih nekoliko većih od beograda. U rusiji je otprilike milion ljudi enormno bogato, jedno 40 miliona pripada srednjoj klasi, dok je 100 miliona u siromaštvu.

Da , mi smo daleko ispred Rusa koji zive u evropskom delu ...... :rotf:

Mister No , vise vredi jednan bulevar u Sent Pererburgu od citavog Beograda .... i okoline ...
 
baš ti regioni gde ima nafte i gasa i drugih resursa su pomenuti regioni u sibiru gde je plata 2000 evra. Medjutim evropski deo rusije gde živi najveći deo stanovništva je izuzetno siromašan i to nisu samo sela već i brojni gradovi od kojih nekoliko većih od beograda. U rusiji je otprilike milion ljudi enormno bogato, jedno 40 miliona pripada srednjoj klasi, dok je 100 miliona u siromaštvu.

Rusija je bogata u prirodnim elementima, zbilja ima svega ali generalno je stanovnistvo jos uvek siromasno i bice zadugo. I Afrika je potencijalno bogata u svemu ali kapital izvlace multinacionalne kompanije. To se dogadja i u Rusiji koja je sada - verovali ili ne - kapitalisticka zemlja ! Sag vperjod dva nazad

Da zivjot partija rabocego klasa
 
baš ti regioni gde ima nafte i gasa i drugih resursa su pomenuti regioni u sibiru gde je plata 2000 evra. Medjutim evropski deo rusije gde živi najveći deo stanovništva je izuzetno siromašan i to nisu samo sela već i brojni gradovi od kojih nekoliko većih od beograda. U rusiji je otprilike milion ljudi enormno bogato, jedno 40 miliona pripada srednjoj klasi, dok je 100 miliona u siromaštvu.

U rusiji 60% stanovnistva ima fakultet, u srbiji 6%, toliko o tome
 
Vecina sa fakultetom su zbrisali overseas, sumnjam da je procenat u Rusiji bolji sada nego u Srbiji

A JA sumnjam da si ti Jagurov klon ...

Evo ti podaci Galup iz 2011 -2112 , najmanji broj mladih ljudi koji zele da rade u drugim drzavama je u Rusiji i Japanu ....

39a61fd58c851758e3cf16128409f958.jpg


Od evropskih drzava najveci je u Srbiji i Bugarskoj - 71 % i 70 % - radi se o ispitivanju Galupa samo medju visoko o brazovanim stanovnistvom .....
 
Poslednja izmena:
Ja sam cula, pricao mi Bora Lepi da u Rusiji 175% stanovnista ima i masterse i doktorate.

To Lepi Bora nije pricao - al imam utisak da ti ne samo da volis Rusiju , nego i da imas neke prijatelje Ruse ... :lol:... sto znaci da se od gena .. i kolektivno nesvesnog ... ne moze pobeci , pa makar nas covek ziveo i u fracuskloj , madagaskaru , nemackoj ... :lol:
 
Poslednja izmena:

Back
Top