gost 235367
Ističe se
- Poruka
- 2.786
Ruska ekonomija je u padu ....Zemlja resursa pretvorena u sirotinju.....http://www.vesti.rs/Ekonomija/Ruska-ekonomija-oslabila-za-7-9-odsto.html
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
MOSKVA, Ruska ekonomija oslabila je za 7,9 odsto u 2009. godini u poređenju sa 2008, saopštio je danas nacionalni zavod za statistiku.
Ovo je manje loš rezultat od Vladine prognoze o padu za 8,5 odsto, ali je i dalje najslabiji učinak u posljednjih 15 godina, prenosi Bi-Bi-Si.
Izvoz nafte, koji je u prethodnim godinama bio nosilac ruskog privrednog rasta, znatno je oslabljen padom cijene energenata.
Preliminalni zvanični statistički podaci pokazuju da je privredna kriza teško pogodila sektore građevinarstva, proizvodnje, hotelijerstva i restoranski biznis.
Analitičari očekuju oporavak ruske privrede u 2010. godini, pošto indeksi maloprodaje rastu od ljeta prošle godine.
Ruska ekonomija je u padu ....Zemlja resursa pretvorena u sirotinju.....http://www.vesti.rs/Ekonomija/Ruska-ekonomija-oslabila-za-7-9-odsto.html



Можда није лоше упоредити Русију са Јапаном, јер је популација приближно иста. Чак мање становника у Јапану, али → јапанска привреда је 4 пута већа од Русије.
А знамо како Јапан изгледа мали на карти у поређењу са "Руп-сијом."
То доказује да није све у ресурсима, јер Јапан је 400% економски значајнији од Рупсије


Не чекамо да пропадне, него вас информишемо да је већ пропала пре 20 година.Procice vam ceo zivot u iscekivanju da Rusi propadnu
@Пресретач
Русија има и даље нуклеарно оружје, али треба се запитати одакле то уопште. Одговор → Руси су пре пар деценија покушали да наметну целом свету систем комунизма.
Дакле тајна совјетског "успеха" у ракетама, је у томе што су у ХХ веку покушали да малтретирају остатак човечанства.
И сад као треба да им се дивим на томе?
Не чекамо да пропадне, него вас информишемо да је већ пропала пре 20 година.
Била је суперсила пре 1989, а сада више никада неће бити.
Не разумеш, Спавач1 само одговара будалама на овом форуму које покушавају да донесу нереалну слику о Рујама.Naravno... I tolko je nebitna kao i Mongolija... Zato je i pominjemo koliko i Mongoliju...
Не чекамо да пропадне, него вас информишемо да је већ пропала пре 20 година.
Била је суперсила пре 1989, а сада више никада неће бити.
Не разумеш, Спавач1 само одговара будалама на овом форуму које покушавају да донесу нереалну слику о Рујама.
Ово је суперсила, 1989. Американци нису били чак ни дупло јачи од СССР:
![]()
А како данас изгледају ти бројеви:
САД са 5,000,000 је сада 16,000,000
а Русија са 2,600,000 је сада 1,300,000.
Ruska ekonomija je u padu ....Zemlja resursa pretvorena u sirotinju.....http://www.vesti.rs/Ekonomija/Ruska-ekonomija-oslabila-za-7-9-odsto.html
A šta sa onima koji su to sprovodili...a nešto i ne odustaju od te misije
@Пресретач
Русија има и даље нуклеарно оружје, али треба се запитати одакле то уопште. Одговор → Руси су пре пар деценија покушали да наметну целом свету систем комунизма.
Дакле тајна совјетског "успеха" у ракетама, је у томе што су у ХХ веку покушали да малтретирају остатак човечанства.
И сад као треба да им се дивим на томе?

Не чекамо да пропадне, него вас информишемо да је већ пропала пре 20 година.
Била је суперсила пре 1989, а сада више никада неће бити.