RUSIJA KLJUČA Moskva je danas kao tvrđava, pohapšeno najmanje 3.000 ljudi, žestoki obračuni policije i demonstranata

Pa nesto bas narod u Rusiji i nema neke platetine uglavnom su socijala posebno van velikih centara Moskve,St.Petesburga itd.....
Ne brinem ja mnogo za Rusiju, ona će dostići zapadnjački standard do kraja decenije. Oni još uvek plaćaju ceh sovjetske ludačke ekonomije.

Mi smo problem i to veliki.

Odavde je decenijama sistematski terano sve što valja a pre toga je ubijano što u titoističkim čistkama što u oba rata. A pre toga su Turci odvodili na silu sve što nije bangavo.

Obezglavljeni smo u najvećoj meri, zato imamo došljačku pseudoelitu umesto prave i samim tim smo najpogodniji za razvaljivanje u Evropi. Niko nije u goroj situaciji od nas sem možda Ukrajine i Moldavije.
 
Grušenko , ti si prolup'o načisto :zlud:
tebi se i od bubarusa priviđaju Titoisti.
To tebi odgovara tako da vidiš.

A titoisti su zbirni naziv za sve parazite koji generacijski uništavaju Srbiji zahvaljujući nezasluženim privilegijama stečenim pod titoističkom okupacijom udruženi u kriminalni klan. Komunistička Koza Nostra s tim što je mafija bila daleko, daleko humanija organizacija.
 
To te možda impresionira zato što nisi slušao Cukenbergovo puzanje po američkom Kongresu. Ima svega u tih pet sati.

I na kraju Cukerberg radi šta hoće a ovaj što je kod Putina sigurno to ne može. Vi ste i pisali kako je strašno to što Senat i republikanci ne mogu naterati Cukerberga da prestane banovati i brisati. U suštini to je bila predstava i u Americi su korporacije iznad svih tih predsednika i senata kao što smo videli a u Rusiji svi tajkuni su pod Putinom.
 
Pogazio je sve žute, narandžaste i crvene linije ne znam za čije babe zdravlja ali je to učinio.

Uz svu nevolju koji su centri moći u SAD pre svega izazvali globalno da bi dobili izbore najmanje nam je trebalo i lokalno ludilo vlasti.

Nešto što je samo po sebi loše ova je vlast učinila nepodnošljivim.

Ili če da se povuku ili će napraviti nezapamćenu tragediju u Srbiji koja je kolektivno na ivici ozbiljnog rastrojstva.

Neka okončaju svoju totalitarnu vladavinu ili neka se pomire sa tim da će biti odgovorni za sve što se nadalje bude dešavalo.

Stvarno lupetaš

U Srbiji ljudi uglavnom rade , bave se poslovima , ne misle o politici .. ima tako po neko još uvek ostrašćen, uglavnom oni oko 50-tak,ostalo im kad su bili šupljoglavi za vreme Miloševića , kao i pojedini koji rade po stranim firmama , ali ovi potonji čisto ono što misle da je to in

U osnovi ljudi ovde osećaju da dolazi novo vreme i da ćemo uleteti u vreme mnogo većih šansi , doduše pod mnogo humanijim uslovima
 
Stvarno lupetaš

U Srbiji ljudi uglavnom rade , bave se poslovima , ne misle o politici .. ima tako po neko još uvek ostrašćen, uglavnom oni oko 50-tak,ostalo im kad su bili šupljoglavi za vreme Miloševića , kao i pojedini koji rade po stranim firmama , ali ovi potonji čisto ono što misle da je to in

U osnovi ljudi ovde osećaju da dolazi novo vreme i da ćemo uleteti u vreme mnogo većih šansi , doduše pod mnogo humanijim uslovima

Hahaaahah! Ljudi u Srbiji cekaju da prodje korona i da beze sto dalje. Citam juce istrazivanje preko 50%mladih zeli da napusti zemlju. A u toh 50% je vecinom ono sto valja.
 
I na kraju Cukerberg radi šta hoće a ovaj što je kod Putina sigurno to ne može. Vi ste i pisali kako je strašno to što Senat i republikanci ne mogu naterati Cukerberga da prestane banovati i brisati. U suštini to je bila predstava i u Americi su korporacije iznad svih tih predsednika i senata kao što smo videli a u Rusiji svi tajkuni su pod Putinom.
On tačno radi ono što mu se kaže. Ovo je bilo samo nalupavanje iz predostrožnosti za ono što će uslediti.
 
Ne brinem ja mnogo za Rusiju, ona će dostići zapadnjački standard do kraja decenije. Oni još uvek plaćaju ceh sovjetske ludačke ekonomije.

Mi smo problem i to veliki.

Odavde je decenijama sistematski terano sve što valja a pre toga je ubijano što u titoističkim čistkama što u oba rata. A pre toga su Turci odvodili na silu sve što nije bangavo.

Obezglavljeni smo u najvećoj meri, zato imamo došljačku pseudoelitu umesto prave i samim tim smo najpogodniji za razvaljivanje u Evropi. Niko nije u goroj situaciji od nas sem možda Ukrajine i Moldavije.
Ало ! Ово је тема о Русији а о Србији имаш тема
 
Stvarno lupetaš

U Srbiji ljudi uglavnom rade , bave se poslovima , ne misle o politici .. ima tako po neko još uvek ostrašćen, uglavnom oni oko 50-tak,ostalo im kad su bili šupljoglavi za vreme Miloševića , kao i pojedini koji rade po stranim firmama , ali ovi potonji čisto ono što misle da je to in

U osnovi ljudi ovde osećaju da dolazi novo vreme i da ćemo uleteti u vreme mnogo većih šansi , doduše pod mnogo humanijim uslovima

Pokazuješ zapanjujuću sličnost sa Brnabićkom.
 
Sve je to ok, avioni, tenkovi i ostale picckematerine ali kako običan čovek danas živi u Rusiji?
Kakav mu je standard?
Potrošačka korpa u odnosu na primanja, rashodi i ostalo?

Ja dobro znam Ruse iz ,90-tih, bili beda i jad , gladni. goli i bosi,
željni svega . nesrećni i utučeni.
Dosta sam sarađivala sa njima i sretala gro njihovih intelektualaca tada,
obrazovanih ljudi sa završenim fakultetima. Još malo kao što ćemo mi
većinski danas delovati drugima.

U odnosu na tu sliku koju sam svojim očima gledala što kroz posao
što u posetama bratu koji je tada živeo i radio tamo, kažite vi poznavaoci meni
kako to sve danas izgleda na primeru običnog, malog čoveka u Rusiji, Rusa koji
realno nema ništa od tih vojnih naoružanja i ratne sile moći jer se to ne jede i od toga
se ne plaćaju računi ?

Može meni Putko da bude simpatičan i jeste u odnosu na ostale svecke nakaze
ali kako ga doživljavaju njegovi građani koji žive tamo i egzistencija im zavisi od te njegove politike?

I da se razumemo, to što se on lično enormno obogatio kod mene mu nije plus, naprotiv.
sa sve klikom bogatuna oko njega.
Čim manjina za kratko vreme dođe do tolikog novca ,
život običnog čoveka, većine tu ne vredi pišljivog boba.

Imaš dosta ovakvih videa, pa se može videti standard


 
On tačno radi ono što mu se kaže. Ovo je bilo samo nalupavanje iz predostrožnosti za ono što će uslediti.
Big Tech je iznad bilo kakvih institucija u Americi. Jednostavno pokazalo se da su moćniji od predsednika i senata. Možda je samo iznad njih Vrhovni sud ali ni to još nije dokazano.
 
Big Tech je iznad bilo kakvih institucija u Americi. Jednostavno pokazalo se da su moćniji od predsednika i senata. Možda je samo iznad njih Vrhovni sud ali ni to još nije dokazano.
Ma jok. VIK im je svima tata. Zapravo ne smeju da mrdnu bez njiegovog odobrenja.
 
U trenutku kada je došao na vlast BDP Rusije je iznosio zvanično 297 milijardi dolara. Poređenja radi, Italija je u istom momentu imala 1,2 triliona.

Danas Rusija ima 1,7 triliona BDP-a. Za pet godina tim tempom očekuju da sustignu do sada nedostižnih njemačkih 4 triliona.

Mislim da ga od prilike tako doživljavaju.

Sa druge strane, nas je SNS na vlasti koštao ENORMNO.

2013. BDP Srbije je iznosio 48 milijardi dolara ali je 2015. pao na 39.

Naravoučenije: neki autoritarni režimi unapređuju svoje države a neki ih uništavaju.

Dosadan si , ali stvarno

Odmori malo i od SNS i od Vučića

Tema je Rusija
 
Big Tech je iznad bilo kakvih institucija u Americi. Jednostavno pokazalo se da su moćniji od predsednika i senata. Možda je samo iznad njih Vrhovni sud ali ni to još nije dokazano.
зашто би ВС био изнад приватне компаније која послује у складу са законом ?
 
ko je sa Zapadaopljackao Rusiju kad je sve to uradio Putinov KGB koji je najpre doveo Gorbacova pa Jeljcina pa Putina kako im je ko trebao u fazama.

Gorbacov da rasturi KPSS koji je jedini drzao pod kontrolom kriminalce iz kgb
Jeljcin da ukine sssr da bi mogli nesmetano da plkackaju Rusiju
I na kraju Putina da to sve legalizuje

Znaš ta germanska propaganda kako je svako koga oni ne kontrolišu lopov koji je tu da pljačka osiromašeni narod je već prežvakana
Najveći pljačkaši u istoriji, veći čak i od Engleza truju ovaj prostor non stop vičući "drž'te lopova" obrazac
 
зашто би ВС био изнад приватне компаније која послује у складу са законом ?
Pa ako bi neko pokrenuo postupak pred Vrhovnim sudom vezano za slobodu govora ko zna kako bi se presudilo. Čudi me da repsi nisu išli na to nego na obično saslušanje pred Senatom koje uopšte nije sprečilo Fejsbuk i Tviter da banuju Trampa. Zamislimo da postoji nešto slično u Rusiji, dve društvene mreže, one bi bile sto posto pod kontrolom države i ne bi mogle nikada banovati predsednika i poslanike. U Americi skroz druga priča ali nisam siguran oko Vrhovnog suda, ipak mogu doneti presudu da su prekršili slobodu govora.
 
Znaš ta germanska propaganda kako je svako koga oni ne kontrolišu lopov koji je tu da pljačka osiromašeni narod je već prežvakana
Najveći pljačkaši u istoriji, veći čak i od Engleza truju ovaj prostor non stop vičući "drž'te lopova" obrazac

Vise znamo onu "PATRJOTSKU " Dok pljackaju a anrod beda za to je kriv zapad,NATO,strani placenici,razne zavere protiv nebeskog naroda i sl....a oni puni i njihova decica ne znaju vise sta ce sa parama.
 
Ne brinem ja mnogo za Rusiju, ona će dostići zapadnjački standard do kraja decenije. Oni još uvek plaćaju ceh sovjetske ludačke ekonomije.

Mi smo problem i to veliki.

Odavde je decenijama sistematski terano sve što valja a pre toga je ubijano što u titoističkim čistkama što u oba rata. A pre toga su Turci odvodili na silu sve što nije bangavo.

Obezglavljeni smo u najvećoj meri, zato imamo došljačku pseudoelitu umesto prave i samim tim smo najpogodniji za razvaljivanje u Evropi. Niko nije u goroj situaciji od nas sem možda Ukrajine i Moldavije.

Kako ne razumeš - standard na Zapadu će da pada .

Nema više Zapada do kraja decenije , onakvog kakvog ga mi znamo ,

To je prošlost , zlatna vremena - jedino što treba da se molimo to je da nas opet ne uvuku u neki veliki rat
 
Kako ne razumeš - standard na Zapadu će da pada .

Nema više Zapada do kraja decenije , onakvog kakvog ga mi znamo ,

To je prošlost , zlatna vremena - jedino što treba da se molimo to je da nas opet ne uvuku u neki veliki rat

U pa to vi rusofili vec 30 godina motate istu pricu.Zapad propada,propada dolar,Amerika propada,EU puca.....
 
Vise znamo onu "PATRJOTSKU " Dok pljackaju a anrod beda za to je kriv zapad,NATO,strani placenici,razne zavere protiv nebeskog naroda i sl....a oni puni i njihova decica ne znaju vise sta ce sa parama.

Ma da , naš Pera Perić je neopevana lopina , dok je Hans Miler dobročinitelj koji svu dobit iznosi iz države

Koliko im je trebalo da od ljudi prosečne inteligencije naprave debile koji će u tako nešto da veruju
 

Back
Top