Rusija izbačena s Olimpijskih igara i Svjetskog prvenstva u Katru 2022.!

Ух........ ала си ми одговорио ДО МОЈЕГАааааааааа.......... :hahaha: :hahaha::hahaha:

Mito, evo ti bolje zabave...

1CDx.gif
 
Србија би требала да позове руске спортисте, тамо где смо ми слаби, нпр. атлетика, да наступају под заставом СРБИЈЕ!
Могу и да се преселе код нас наредне 4 године.
ruski atleticari imaju pravo nastupa na OI ali ne pod zastavom Rusije.Vanzemaljsko bice Darija Klisina:heart2: se takmici i osvaja medalje
Na stranu sve moje simpatije prema Rusima,ali Rusi su u organizacionom smislu takvi diletnati da to prevazilazi granice dobrog ukusa.Dovoljno je pogledati onu Sputnikovu patku od juce, i da covek iz cuga potegne 2dl vodke da se smiri
 
ruski atleticari imaju pravo nastupa na OI ali ne pod zastavom Rusije.Vanzemaljsko bice Darija Klisina:heart2: se takmici i osvaja medalje
Na stranu sve moje simpatije prema Rusima,ali Rusi su u organizacionom smislu takvi diletnati da to prevazilazi granice dobrog ukusa.Dovoljno je pogledati onu Sputnikovu patku od juce, i da covek iz cuga potegne 2dl vodke da se smiri

Ne bi da je to bila prva i jedina Sputnjikova patka. :roll:
 
ruski atleticari imaju pravo nastupa na OI ali ne pod zastavom Rusije.Vanzemaljsko bice Darija Klisina:heart2: se takmici i osvaja medalje
Na stranu sve moje simpatije prema Rusima,ali Rusi su u organizacionom smislu takvi diletnati da to prevazilazi granice dobrog ukusa.Dovoljno je pogledati onu Sputnikovu patku od juce, i da covek iz cuga potegne 2dl vodke da se smiri

Руси су у много чему дилетанти, тј имају могућност да направе нешто врхунски, ал кад треба то завршити и спаковати, не може а да не зезну нешто.....
....
Кад смо већ код тог ванземаљског бића, да ли је ова слика најаве могућег наступа Дарије за СРБИЈУ?!

1575929731237.png
 
Србија би требала да позове руске спортисте, тамо где смо ми слаби, нпр. атлетика, да наступају под заставом СРБИЈЕ!
Могу и да се преселе код нас наредне 4 године.
ako dozvole Ameri i Briti...možda bi bilo bolje, da pozove šiptarske sportiste, ako ih ima...ima nekih fudbalera...i to bi bio marketing, kako se šiptari bore za srbiju
 
Inace ta olimpijada gotovo nikad nije imala veze sa sportom vec je uvek bila poligon za prepucavanje velikih sila i poligon za politicku propagandu.

Rusi su inace sa raspadom Sovjetskog Saveza prestali da budu bas takva sportska velesila i odustali su od te prakse da olimpijadu i sport koriste kao vid propagande i vid marketinskog obracuna sa Amerikom, no Amerika nikad nije odustala od te prakse vec je sve agresivnija u tome.

Sad kao Rusi mogu da se takmice iako su "dopingovani" ali ne pod zastavom Rusije vec pod zastavom olimpijskog komiteta, a ovamo sa druge strane gotovo svi americki sampioni tipa Karl Luis, Majkl Dzonson, Tim Mongomeri, Merion Dzons, Tajson Gej, Dzastin Getlin, Volter Dejvis, Kristi Gejns, Tori Edvards, Lens Armstrong, itd svi su kaznjavani zbog dopinga neki i po vise puta , prakticno nema americkog olimpijskog sampiona koja nije bio dopingovan jos od Dzesija Ovensa (koji je verovatno poslednji bio cist) na ovamo i kao to nikom nije sumnjivo i kao niko ne posumnja da se mozda oni sistematski dopinguju, teski idiotizam i licemerje i zaista bruka i sramota za sport, inace u pravu je Duci nema vece bagre i vecih govana fasistickih od tih u olimpijskog komitetu.
 
Inace ta olimpijada gotovo nikad nije imala veze sa sportom vec je uvek bila poligon za prepucavanje velikih sila i poligon za politicku propagandu.

Rusi su inace sa raspadom Sovjetskog Saveza prestali da budu bas takva sportska velesila i odustali su od te prakse da olimpijadu i sport koriste kao vid propagande i vid marketinskog obracuna sa Amerikom, no Amerika nikad nije odustala od te prakse vec je sve agresivnija u tome.

Sad kao Rusi mogu da se takmice iako su "dopingovani" ali ne pod zastavom Rusije vec pod zastavom olimpijskog komiteta, a ovamo sa druge strane gotovo svi americki sampioni tipa Karl Luis, Majkl Dzonson, Tim Mongomeri, Merion Dzons, Tajson Gej, Dzastin Getlin, Volter Dejvis, Kristi Gejns, Tori Edvards, Lens Armstrong, itd svi su kaznjavani zbog dopinga neki i po vise puta , prakticno nema americkog olimpijskog sampiona koja nije bio dopingovan jos od Dzesija Ovensa (koji je verovatno poslednji bio cist) na ovamo i kao to nikom nije sumnjivo i kao niko ne posumnja da se mozda oni sistematski dopinguju, teski idiotizam i licemerje i zaista bruka i sramota za sport, inace u pravu je Duci nema vece bagre i vecih govana fasistickih od tih u olimpijskog komitetu.
Sledeći put nemojte da se drogirate nego uživajte u duhu sporta
 
Ovo je ponizenje, ja bar tako dozivljavam, da se ovo radi jednoj zemlji koja je podnela najvise zrtava u ratu protiv fasizma je vise nego sramno, ne samo za Ruse vec za ceo svet. Ovde gubi i sport.

Ne opravdavam nase sto se takmice u kvalifikacijama u fudbalu kao da se nista ne desava a primili Kosovo u evropske kvalifikacije, a i ranije je bilo od strane UEFA masa puta nepravda prema nama.

Mislim i da Rusi imaju jos taj problem koji krasi i nas a to je potreba da se stalno dokazujemo nasim krvnicima kako smo eto dobri, postujemo pravila i zakon. Preterana dobrota izbacuje iz ravnoteze i dopusta zlu da se razvija.
 
Ovo je ponizenje, ja bar tako dozivljavam, da se ovo radi jednoj zemlji koja je podnela najvise zrtava u ratu protiv fasizma je vise nego sramno, ne samo za Ruse vec za ceo svet. Ovde gubi i sport.

Ne opravdavam nase sto se takmice u kvalifikacijama u fudbalu kao da se nista ne desava a primili Kosovo u evropske kvalifikacije, a i ranije je bilo od strane UEFA masa puta nepravda prema nama.

Mislim i da Rusi imaju jos taj problem koji krasi i nas a to je potreba da se stalno dokazujemo nasim krvnicima kako smo eto dobri, postujemo pravila i zakon. Preterana dobrota izbacuje iz ravnoteze i dopusta zlu da se razvija.
kakve veze ima 2.Sv.rat sa OI ? Rusi su najuspesnija bela nacija u sportu.Oduzmi evropljanima obojene i one koji su dobili papire i u proseku su bulja
 
Citiracu moj post od malo pre :

Sad kao Rusi mogu da se takmice iako su "dopingovani" ali ne pod zastavom Rusije vec pod zastavom olimpijskog komiteta, a ovamo sa druge strane gotovo svi americki sampioni tipa Karl Luis, Majkl Dzonson, Tim Mongomeri, Merion Dzons, Tajson Gej, Dzastin Getlin, Volter Dejvis, Kristi Gejns, Tori Edvards, Lens Armstrong, itd svi su kaznjavani zbog dopinga neki i po vise puta , prakticno nema americkog olimpijskog sampiona koja nije bio dopingovan jos od Dzesija Ovensa (koji je verovatno poslednji bio cist) na ovamo i kao to nikom nije sumnjivo i kao niko ne posumnja da se mozda oni sistematski dopinguju, teski idiotizam i licemerje i zaista bruka i sramota za sport, inace u pravu je Duci nema vece bagre i vecih govana fasistickih od tih u olimpijskog komitetu.

Mislim jel si ti nekad pratio sport, da si samo onako ovlas nacuo nesto cuo bi za vecinu ovih slucajeva, mislim to je isto sad da ti ja kazem rezultat neke jucerasnje utakmice a ti me pitas za dokaze.
Mislim i vecina tih kaznjenih sportista njihovih je to javno priznala , to nije nikakva tajna pa ta trebaju dokazi vec opste poznata stvar, mislim zna se tacno ko je od ovih navedenih uzimao koju supstancu i kad, to je bar lako proverivo, a to su samo slucajevi ono bas poznatih americkih olimpijaca da su hvatani u dopingu i kaznjavani a sad ima ih jos mali milion koji nisu toliko poznati i tako zvucna imena a da su padali zbog dopinga, znaci gotovo da nema iole poznatog americkog atleticara i osvajaca nekih medalja a da nije padao zbog dopinga i to vec nekoliko decenija unazad, znaci kljukaju se cime stignu od znaci od efedrina i fenolpronolamina kao Karl Luis preko testesterona, hormona rasta, nandrolona, EPO-a, Modafinila, Stanozolola pa do nekih supstanci cije ime niko ne zna ni da procita , znaci to vise ni Bog dragi ne moze da povata cime ih sve kljukaju i cime se sve kljukaju.
 
Poslednja izmena:
Što ćemo vidjeti? Rusija će osnovati Sveruske olimpijske igre, a članice će biti članice Ruske Federacije?
To bi ti uradio...........i svet bi reagovao sa sazaljenjem. Putin to nece uraditi, kao mnogo puta do sada..........nije reagovao na konvencionalan nacin (ier to amerika ocekuje od Rusije) na ovakve podmetacine, vec na daleko inteligentniji nacin.
PUTIN prema zapada koristi strategiju iz drugog svetskog rata. Pusti "neprijatelja" da ga "pobedi" a onda "izroni" niotkuda , izoluje neprijatelja, opkoli ga i onda isecka i potpuno unisti.Takva strategija prema americi se zadnjih nekoliko godina vise puta ponovila na mnogim poljima gde se vodi "rat" ove dve svetske sile.............interesantno je da Amerika nema resenje kako da se izvuce iz lanca poraza koje joj PUTIN namece na svim poljima.........PA CAK I U MEDIJIMA.
 
Размишљам нешто, па и нас би овако казнили да немамо играче-спаваче и тренере-спаваче, који од 2005 наовамо, све више и више спутавају наше спортове, медаље обично освајамо у појединачним спортовима, или у неким спортовима, где ЦИА/ МИ6 нису убацили своје људе, тј нису очекивали изненађење, то су углавном женске екипе.
Овако, да захвалимо нашим спавачима што нас успешно испицкају на време, јер да није тога, и ми би овако исто прошли.
 
Размишљам нешто, па и нас би овако казнили да немамо играче-спаваче и тренере-спаваче, који од 2005 наовамо, све више и више спутавају наше спортове, медаље обично освајамо у појединачним спортовима, или у неким спортовима, где ЦИА/ МИ6 нису убацили своје људе, тј нису очекивали изненађење, то су углавном женске екипе.
Овако, да захвалимо нашим спавачима што нас успешно испицкају на време, јер да није тога, и ми би овако исто прошли.
u prevodu sreca da smo sraanje
 
Подршку овој срамној одлуци, која опасно мирише на фашизам и која је злочин против спорта, дају ликови који су и оперисани од спорта, а вођени су и анимозитетом према тим злоћама, Русима, особина малоумних и недовршених људи.

Два су ту аспекта, спортски и политички. Спортски аспект покушати оправдати је немогуће. Једно питање. Који се то допинг користи у стрељаштву, и који је руски такмичар у том спорту икад пао на допинг контроли? Или ез увијања, најмање 3/4 руских спортиста не да није пало, него нису били ни осумњичени (за друге се то и не може рећи) да користе допинг, а сви су сурово кажњени јер је неки научник прелетач у циљу пропаганде изнио неке оптужбе. Сумрак разума.
Политички аспект је ту доминантан. Циљ је кажњавање и понижење велике нације, али и вратити пољуљано убјеђење о супериорност људи западне цивилизације, а Руси освајају "недопустиво" пуно медаља на великим такмичењима.
Руси су поносна нација, неки њихови спортисти ће без обиљежја наступити на ОИ, неки неће, како већ ко одлучи. Но они ће ово упамтити. И вратити. Спорт послије најсрамније одлуке у историји више није оно што је био јучер.
А што се тиче јадника који правдају ову срамну одлуку, имамо двије сорте људи, армију малоумника који су жртве пропаганде и људску поган. Првима је опроштено, другима јок.
 

Back
Top