Quantcast

Rusija izbačena s Olimpijskih igara i Svjetskog prvenstva u Katru 2022.!

MJK

Poznat
Poruka
9.560
PUTIN OPET POBEDIO! Završen sastanak u Parizu, Rusija dobila veliku teritoriju
10 decembra 2019

Ruski predsednik Vladimir Putin izjavio je sinoć da je zadovoljan rezultatima sastanka u Parizu i samita Normandijske četvorke o rešavanju krize u Ukrajini.

„Da, zadovoljan sam. Sastanak sa (ukrajinskim predsednikom Volodimirom) Zelenskim je održan u dobroj i atmosferi poput poslovne“, rekao je Putin novinarima, prenosi Tass.

Putin i Zelenski razgovarali su u okviru samita Normandijske četvorke u Parizu, što je bio prvi susret dvojice predsednika. Na sastanku su učestvovali i francuski predsednik Emanuel Makron i nemačka kancelarka Angela Merkel.

Mediji su preneli da su se Putin i Zelenski pre sastanka rukovali, ali bez osmeha.

Portparolka Zelenskog Julija Mendel izjavila je da su razgovori na samitu Normandijske četvorke, koju čine Rusija, Francuska, Nemačka i Ukrajina, bili veoma uspešni.

„Šta god da se napiše danas, većina izveštaja je lažna. Štaviše, razgovori su bili veoma uspešni“, rekla je Mendelova.
Prema njenim rečima Zelenski je uspeo da iznese svoje stavove.
„Mislim da je ukrajinska pozicija predstavljena veoma snažno“, rekla je portparolka ukrajinskog predsednika.
Ipak, kako je rekla, tokom sastanka se nije razgovaralo o Krimu, kao i da za sada nema planova da se o tome razgovara.

Oglasio se i portparol Kremlja Dmitrij Peskov koji je kazao da su lideri Normandijske četvorke nastavili razgovor tokom radne večere.

„Nakon sastanka Putina i Zelenskog razgovori su nastavljeni na radnoj večeri“, rekao je Peskov.
Samo mrvti Rusi su dobri Rusa za Srbe,
ta izdaja ce Rusima izaci jos na nos
od njihovig fasistickih prijatelja iz zapada,
Rzusi su untermenschen vec su se puno puta dokazali

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
26.545
Moja matora komsinica je kao vi....
Ona krene pricu o tome kako se pojavilo neko novo pakovanje zacina i usred price skoci na to da fax prasak dobro pere, a jos nije zavrsila pricu o zacinu, nego zaboravila sta je pricala pa odmah skocila sta joj prvo palo na pamet...

Samo cekam da potegnete pitanje zena inkubatora za trudnocu i da se to po hitnom postupku izglasa u skupstini Srbije, znam da ima neke veze sa ovom temom, ali jos ne mogu da je nadjem....ali bice za stranicu dve...

MOST6

Poznat
Poruka
8.726
BINGO! Odlično! kako to da nisu tražili POGLAVNIKA države koja odgovorna za hapšenje, ubijanje i deportacije Jevreja u konc. logore? Bio je njihov čovek?

Pogledajte prilog 622855
Pavelić je bio nebitan u cijeloj priči. Obična marioneta. Židovi su znali tko je stajao iza tzv. NDH. Tražili su prave glavešine, a ne potrčka Pavelića.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.