Quantcast

Rusija ili EU?

Rusija ili EU

• Rusija

• EU

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
23.731
Kratko i jasno! Inspirisao me je post Srborusa koji je rekao da 80% srpskog naroda voli Rusiju! E mene sad zanima kolikom procentu srpskog naroda je važnija saradnja sa EU ili sa Rusijom! Anketa se isključivo odnosi na osobe SRPSKE nacionalnosti, ko bude glasao, a nije srbin, mama mu četnikulja... z:mrgreen:

Poslednja izmena:

Reg

Elita
Poruka
24.714
Kratko i jasno! Inspirisao me je post Srborusa koji je rekao da 80% srpskog naroda voli Rusiju! E mene sad zanima kolikom procentu srpskog naroda je važnija saradnja sa EU ili sa Rusijom! Anketa se isključivo odnosi na osobe SRPSKE nacionalnosti, ko bude glasao, a nije srbin, mama mu četnikulja... z:mrgreen:
E ovde ćeš da dobiješ odgovor...:lol:na Krstinim anketama radikali uvek pobedjuju....:lol:

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021
Важна је сарадња и с једнима и с другима.

А и неким трећима, четвртима, петима...

Дакле, дилема је вештачка, а намећу је глупи политичари.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.459
Biznis sa EU, kultura sa Rusima.

Plus, Putin nema nista protiv da mi udjemo u EU, neki ovde to zaboravljaju. Mislim da je u istoj izjavi jos naglasio da ce nasim ulaskom u EU, Rusija da dobije jednog prijatelja unutar EU.

IgnjatijeZaporoški

Poznat
Banovan
Poruka
9.028
Jesi ti neki sovinista, ha? Samo Srbi smeju da se izjasne.....

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.459
A sta ti znaci to 'cetnikulja' ? Cetnici su bili elita srpske vojske. I ostali bi, da Nemce nisu oterali partizani.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Не бих волио да бирам између та два јер бих највише волио да видим да имамо јаку сарадњу са обе силе. Међутим, ако мора да се бира онда- Русија. Разлог-економска сила у експанзији (имају раст БДП-а од 8 % када други једва имају 2 %), културна и историјска блискост.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.