Quantcast

Rusija i Republika Srpska!?

vladimir_s

Zainteresovan član
Poruka
303
Da ne spominjem one "bratske veze" Rusa i Srba...da spomenem samo da je "Zarubeznjeft"ili Ruska kompanija slicnog imena prije par mjeseci kupila rafinerije u Brodu i Modrici....pa bila je cijela frka oko toga, cudi me da niste culi za to...

urospo

Iskusan
Poruka
5.241
Da ne spominjem one "bratske veze" Rusa i Srba...da spomenem samo da je "Zarubeznjeft"ili Ruska kompanija slicnog imena prije par mjeseci kupila rafinerije u Brodu i Modrici....pa bila je cijela frka oko toga, cudi me da niste culi za to...
Kompanija neftegazInkor, koja je u sastavu ruske drzavne naftne kompanije je kupila rafineriju u Modrici, a interesuju se i za Drinu, hotele na Jahorini itd

porin50

Ističe se
Poruka
2.137
Kompanija neftegazInkor, koja je u sastavu ruske drzavne naftne kompanije je kupila rafineriju u Modrici, a interesuju se i za Drinu, hotele na Jahorini itd
Naravno ;) interesiraju se za ono što već i sad provjereno vrijedi
zabole njih za sve ostalo, vodi ih samo interes, uvijek je tako
bilo, ne treba se zanositi time da je to povezano s nekim emocijama :grin:

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.569
Ruska kompanija "NaftegazlKoR" duguje tri plate zaposlenima u Rafineriji nafte u Bosanskom Brodu.
Premijer Milorad Dodig to je potvrdio i rekao da je ruski partner obećao da će realizovati isplate zaostalih plata, počev od februara.

Usrećiše se sa rusima:roll:

De_Sisti

Buduća legenda
Moderator
Poruka
38.242
Ruska kompanija "NaftegazlKoR" duguje tri plate zaposlenima u Rafineriji nafte u Bosanskom Brodu.
Premijer Milorad Dodig to je potvrdio i rekao da je ruski partner obećao da će realizovati isplate zaostalih plata, počev od februara.

Da se razumeo. Rafinerija brod nije ni radila pre dolaska rusa, tako da je isplata zarada bila jos crnja pre njih. na stranu politicka pozadina, smatram da je izuzetno dobar potez vlade RS daafineru proda rusima. time ce JANAF kroz RS dobiti jos vise na znacaju...
Zivela nam RS!

Zanima me kako to da radikalim ne valja Dodik, covek koji zastupa interese Srba u na najbolji moguci nacin?

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.569
Da se razumeo. Rafinerija brod nije ni radila pre dolaska rusa, tako da je isplata zarada bila jos crnja pre njih. na stranu politicka pozadina, smatram da je izuzetno dobar potez vlade RS daafineru proda rusima. time ce JANAF kroz RS dobiti jos vise na znacaju...
Zivela nam RS!

Zanima me kako to da radikalim ne valja Dodik, covek koji zastupa interese Srba u na najbolji moguci nacin?
znam ja kako je radila pre, a poenta posta i jeste na dodiku:wink:

Mitternachtsträumer

Veoma poznat
Poruka
12.042

On (Dodik) je potvrdio da će naredne sedmice radnicima Rafinerije nafte iz Broda biti isplaćene tri plate.

"Biće to tri plate, zaključno sa decembarskom, odnosno plate za prva tri mjeseca od kada je ruski kupac preuzeo vlasništvo nad preduzećem", precizirao je Dodik i dodao da je iz kompanije "Njeftgazinkor" dobio uvjeravanja da će njihove ekipe doći početkom februara i započeti rekonstrukciju Rafinerije.

http://www.nezavisne.com/vijesti.php?vijest=19399&meni=2 današnji broj

siticentar

Domaćin
Poruka
4.786
Zivela nam RS!

MILE "RONHIL"

Шалом

Ističe se
Banovan
Poruka
2.642
zastupa sve Srbe podjednako u prošloj gidini u istoćini dio RS-a od Bijeljine do Trebinja uložio 200.000 Km a u jednu zgradu u BL 225.000 KM.
Savka čast MILE!!!!
Та зграда се зове ЗГРАДА ВЛАДЕ..е сада није у могућности да у сваком граду Републике Српске..прави по једну згарду владе(за сада):-D..у Сарајеву *едералци нису у стању ни трафику да подигну...