Quantcast

Rusija će sravniti Saudijsku Arabiju?

Bosniak

Aktivan član
Poruka
1.245
Ja sam rekao da Bosna pripada Srbiji isto kao sto si ti rekao da Cecenija ne pripada Rusiji.

Što se onda ne zove Srbija a ne Bosna i Hercegovina ?

Republika Srpska je okupirana, ali doci ce vreme za nezavisnost i slobodu.

Slažem se da je RS okupirani dio teritorije.
Nezavisnost i sloboda ? Malo morgen :hahaha:

Jeste to u Rusiji unutrasnje pitanje, ali se unutrasnja pitanja resavaju u skladu sa ruskim zakonima, a u tom slucaju su ruski vojnici postupili u skladu sa zakonom i sve je legalno i savrseno cisto.:D

Pa i ovdje će se reći da RS radi na obranju ustavno-pravnog poretka BiH i krenućemo u rješavanje tog pitanja.
Sve u skladu sa zakonom i savršeno čisto.

Lord Tywin

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.141

Pa i ovdje će se reći da RS radi na obranju ustavno-pravnog poretka BiH i krenućemo u rješavanje tog pitanja.
Ne znam da li si svestan, ali nezavisnost i otcepljenje Republike Srpske od Bosne je samo pitanje vremena i to nece moci da se zaustavi.
Da ne ulazim u neku veliku prepisku sa tobom, trebali bi da se drzimo teme. Ovde se ne pise i ne raspravlja o slobodi Republike Srpske.

- - - - - - - - - -

Zahebali su se ameri što nas nisu pustili da završimo posao do kraja.
Verovatno bi onda mi Srbi trebali da zavrsimo posao do kraja kada za to dodje vreme. S obzirom sta pises i posto vecina vas tako i misli vidim da ni mi ne bi trebali da se zgrazavamo ovakvog resenja.

Troubleshooter

Iskusan
Poruka
5.814
Ма не треба Руси уопште да се муче око Саудијске Арабије. Понављам, треба само правилно да усмере Јеменце који су препуни енергије. На жалост, троше је на међусобне обрачуне, око то мало сиротиње. Џенет им је, на земљи, на дохват руке - СА. Треба само мало да одложе међусобне сукобе и да се удруже док то не преузму. А онда, ето им ширег простора за даље сукобе, али колике ће тек те њихове будуће регије да буду - на читавом полуострву. Мало ли је?

У сукобима на северу Јемена 20 погинулих
САНА, 22. јануара (Танјуг) - Укупно 20 људи је погинуло у сукобу шиитских побуњеника и наоружаних људи из моћног племена Хашид на северу Јемена, објавили су данас племенски извори.
Жестоке борбе избиле су јуче у градовима Вади Кајван и Усаимат, упориштима племена Хашид у провинцији Амран, пре данашњег смиривања, након што су посредници направили нов покушај да издејствују прекид ватре, саопштио је племенски извор, а пренео АФП.
Извор је саопштио да је погинуло 20 људи с обе стране.
Он је изјавио АФП-у да су наоружани људи, побуњеници Хашиди, успели да поврате пет положаја које су Хути заузели током ранијих оружаних сукоба.
Аналитичари су изразили мишљење да Хути покушавају да преузму више територије на северу у очекивању окончања националног дијалога који би могао да претвори Јемен у федерацију региона.
Сукоб је почео 5. јануара, када су Хути покушали да заузму упоришта Хашида на северу, подсећа француска агенција.

Troubleshooter

Iskusan
Poruka
5.814

Ма зове се, макар поуздано овај други део, по титули Стефана Вукчића Косаче - херцега (у разним преводима - војвода - кнез - dux) од Светог Саве! Како је сам себе назвао. Е сада, што је и он шуровао са Турцима, то је друга прича. То је изгледа добар део нашег српског усуда још од ранијих времена. Па до дана данашњег. Иначе, не бисте Хрвати и ви уопште ни постојали. Није чудно што се оправдано тврди да смо ми Срби старији од амеба - амебе су од нас научиле како да се деле.

Тикван

Zainteresovan član
Poruka
164

Празне приче некога ко умишља да је Босна Анадолија. Када ће појединци схватити да Босна није Азија?

Troubleshooter

Iskusan
Poruka
5.814
Браћо Јеменци, упамет се! Уместо да се гложите око неколико коза, плус што вас Американци тамане преко дронова као у игрицама, угледајте се на демократску Либију. Тамо сваког дана нека група преузме по неки нафтовод. Саудијска Арабија вам по праву припада, треба само да је узмете. После ћете лако да је поделите, има простора и пара за све вас. На заборавите ни сомалијску браћу. И они се непотребно злопате по мору, а и на копну. Па ту су и Чечени, па Бошњакијанци, па сва сила напаћених мухамеданаца по дуњалуку. Скупите се око своје највеће светиње и успут наплаћујте све што ви имате, а што демократски Запад од вас тражи.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.