Русија: "Ако дође до Трећег светског рата, прво ћемо гађати Лондон"!

Nada se da ce mu rujkaani osvetiti izgubljeno radno mesto u ''Jugodrvu'' ili tako vec negde (Zapad je jel'te kriv za to).
Ма јок, њима посо` налази СНС. За русопатофиле и путинофиличаре, од руса је највећа част свечана позивница за књижевно вече и разговор са Кустом у Руском дому (улаз се плаћа) ...
 
a vi iz croatie cete da im je posaljete, ''vrlo laHko''? ako, samo napred, ali londona - city-ja vise nema
DA NECE FON DEN LAYEN ILI STOLTENBERG D'UZVRATE? mozda i bi kada bi kremlj bio bgd

trebali su rusi prvo city pa onda ovu denacifikaciju, ne biste vi pobegli, kao ni ukre
imas prvi cilj i cekas? ja se cudim sto engleska vec nije potopljena, sankcije ne deluju, osim u kontra smeru, eu kuka sto nema gasa, ispucala sve adute - sta onda vise cekaju rusi,, mozda vec gadjaju, a mi i ne znamo? samo neka deru, a na kevtanje da se ne obaziru, sve do ''zlatne milijarde''

oprostite se od zivota, ispovest, pa na onaj svet - niste valjda mislili da ce neko drugi d'umire umesto vas?!

:hahaha:

Ti očigledno nemaš pojma šta pišeš i ovde se prosipaš nekom mudrošću i mržnjom jer očigledno ne znaš kakvo je realno stanje u Rusiji. Putin za 4 meseca rata nije u stanju se izboriti sa Ukrajinom, a ne da ratuju sa nekim jačim. Mogu samo da kevću i prete kao Litvaniji, a ne da nuklearno napadnu Britaniju.
 
:hahaha:

Ti očigledno nemaš pojma šta pišeš i ovde se prosipaš nekom mudrošću i mržnjom jer očigledno ne znaš kakvo je realno stanje u Rusiji. Putin za 4 meseca rata nije u stanju se izboriti sa Ukrajinom, a ne da ratuju sa nekim jačim. Mogu samo da kevću i prete kao Litvaniji, a ne da nuklearno napadnu Britaniju.
Ukrajinci samo što nisu pobijedili.
Anerika će pomoć...

a onda... promena vijesti...
 
:hahaha:

Ti očigledno nemaš pojma šta pišeš i ovde se prosipaš nekom mudrošću i mržnjom jer očigledno ne znaš kakvo je realno stanje u Rusiji. Putin za 4 meseca rata nije u stanju se izboriti sa Ukrajinom, a ne da ratuju sa nekim jačim. Mogu samo da kevću i prete kao Litvaniji, a ne da nuklearno napadnu Britaniju.
A zašto misliš da ne mogu napasti genocidne engleze?
 
Ма јок, њима посо` налази СНС. За русопатофиле и путинофиличаре, од руса је највећа част свечана позивница за књижевно вече и разговор са Кустом у Руском дому (улаз се плаћа) ...
mirdita @комшу mirdita @GrdobanS
 
Атомско склониште у Пекаму...:mrgreen:
1656243438761.png
 
London Bridge is falling down,
falling down,falling down
London Bridge is falling down
my fair Lady

п.с. напиши сопственим словима(БЕЗ копи-пејста),понови 3 пута
како би се ова жељица обистинила !
ko ne pošalje ovu poruku 10-orici NATOtrt ljubitelja ima da ga bije Maler
 
Први удар на Лондон, затим Париз, Берлин, Рим...
Чим се заврши са највећим европским градовима, одмах удар и на америчке.
У наредних пола сата, сваки град са популацијом изнад 100 хиљада становника је збрисан са лица земље.
Руски градови убрзо бивају уништени такође.
Милијарду људи гине првог дана.
У наредних 7 дана још милијарду.
Након годину дана, пар милијарди умире због тоталног колапса економије, здравства, производње хране, итд.
Нуклеарна зима узрокује смрт 90% живих бића на планети.
Читаве животињске врсте изумиру. Планета је контаминирана наредних неколико хиљада година. Клима је потпуно промењена.
Хиљаде година људске цивилизације је уништено, а ја само имам једно питање:
Вреди ли?
 
A Zagreb? Ah da, njih će da gađaju saveznici dronovima naoružanim bombama pa nema potrebe...
*Нуклеарни холокауст широм планете*

''А јбг, шта да се ради... А реци ти мени, 'оће ли то да закачи и Хрвате?''
 
Први удар на Лондон, затим Париз, Берлин, Рим...
Чим се заврши са највећим европским градовима, одмах удар и на америчке.
У наредних пола сата, сваки град са популацијом изнад 100 хиљада становника је збрисан са лица земље.
Руски градови убрзо бивају уништени такође.
Милијарду људи гине првог дана.
У наредних 7 дана још милијарду.
Након годину дана, пар милијарди умире због тоталног колапса економије, здравства, производње хране, итд.
Нуклеарна зима узрокује смрт 90% живих бића на планети.
Читаве животињске врсте изумиру. Планета је контаминирана наредних неколико хиљада година. Клима је потпуно промењена.
Хиљаде година људске цивилизације је уништено, а ја само имам једно питање:
Вреди ли?
Вреди. :)
 
Први удар на Лондон, затим Париз, Берлин, Рим...
Чим се заврши са највећим европским градовима, одмах удар и на америчке.
У наредних пола сата, сваки град са популацијом изнад 100 хиљада становника је збрисан са лица земље.
Руски градови убрзо бивају уништени такође.
Милијарду људи гине првог дана.
У наредних 7 дана још милијарду.
Након годину дана, пар милијарди умире због тоталног колапса економије, здравства, производње хране, итд.
Нуклеарна зима узрокује смрт 90% живих бића на планети.
Читаве животињске врсте изумиру. Планета је контаминирана наредних неколико хиљада година. Клима је потпуно промењена.
Хиљаде година људске цивилизације је уништено, а ја само имам једно питање:
Вреди ли?
Vredi ...
 

Back
Top