Quantcast

Руси упозорили НАТО да могу употребити силу

mvcom

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.122
Dragi aleksandre, iskoristiću tvoju poruku da upitam forumaše da li znaju nešto o čemu ću ih pitati: Naime, sticajem okolnosti (sedeli smo na istoj klupi u parku) čuo sam razgovor dva mladića od kojih jedan tvrdi da su u "gluvo doba noći" na Batajnicu sletela dva ogromna ruska transportna A. i da su iz njih izišli (gomila) vojnika i nekoliko lakših oklopnih vozila. Takođe spominje i Niški aerodrum u istom kontekstu? Ako neko slučajno zna nešto o tome neka javi. Mislim da je važno. Pozdrav Terminator

Ako su i došli to nije za svačije uši.

gost 66630

Veoma poznat
Poruka
10.680
Rusi su drcni, a Amerima kao nista nije jasno. Potpuno obrnuta situacija od one pre deset godina.
Pa objektivno, uvijek je lakše popeti se na vrh nego na njemu i ostati!!! Ameri su 17.02.2008. dostigli vrh svog političkog cilja, sad kad sve ovo vojno-političko onanisanje treba smisleno ekonomski i vojno opravdati te geoplolitički očuvati lagano im sve klizi u ****!!!
Nikako da se otmem utisku da su Ameri dobro razočarani (a možda i uspaničeni) razvojem situacije oko međunarodnog priznavanja "Gheto Republjic"-e!!!
Prvo istrajanje i konačni stavovi oportunista "nezavisnosti" u samoj EU (pa i NATO-u), pa sve otvorenije qrčenje Rusa, zatim onolika masa naroda u na mitingu, jasno odbijanje Izraela da prizna "babuniju", a sad i oportuni stav Vatikana prema njihovom načinu shvatanja "rješenja"!!!

truba2

Zainteresovan član
Poruka
119
Holbruk je izjavi da akoSrbija povede rat proziv Kosova to znaci da je poveo rat protiv NATA
Draga slavka, najbolje bi bilo da se baviš ljubavlju kao na tvom avatoru, a ne politikom. Ipak je to za muške! Do duše, ima i ženskih političara ali to su one koje mnogo čitaju novine i gledaju TV Međutim, ja svatam tvoju zabrinutost zbog mogućeg rata. Odmah da ti kažem: Niko normalan ne priziva rat, jer je rat grozan, užasan. Ali rat često postaje neizbežan jer ga oni drugi započinju. Rat postoji "od kako je sveta i veka"; i pre toga! Moj ćale je napisao knjigu o ratu i tako sam i ja saznao za to zlo. Ako hoćeš mogu da ti prosledim disk pa de i ti malo informišeš. Ovim, napred rečenim nisam imao da te uvredim ili bilo koju drugu devojku sa foruma. Pozdrav terminator. :heart:

slavka69

Veoma poznat
Poruka
11.609
Draga slavka, najbolje bi bilo da se baviš ljubavlju kao na tvom avatoru, a ne politikom. Ipak je to za muške! Do duše, ima i ženskih političara ali to su one koje mnogo čitaju novine i gledaju TV Međutim, ja svatam tvoju zabrinutost zbog mogućeg rata. Odmah da ti kažem: Niko normalan ne priziva rat, jer je rat grozan, užasan. Ali rat često postaje neizbežan jer ga oni drugi započinju. Rat postoji "od kako je sveta i veka"; i pre toga! Moj ćale je napisao knjigu o ratu i tako sam i ja saznao za to zlo. Ako hoćeš mogu da ti prosledim disk pa de i ti malo informišeš. Ovim, napred rečenim nisam imao da te uvredim ili bilo koju drugu devojku sa foruma. Pozdrav terminator. :heart:
Ma jok mozemo i na kafu,a danas kako je lepo vreme i na suncanje:heart:

Yopa

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.302
Pa objektivno, uvijek je lakše popeti se na vrh nego na njemu i ostati!!! Ameri su 17.02.2008. dostigli vrh svog političkog cilja, sad kad sve ovo vojno-političko onanisanje treba smisleno ekonomski i vojno opravdati te geoplolitički očuvati lagano im sve klizi u ****!!!
Nikako da se otmem utisku da su Ameri dobro razočarani (a možda i uspaničeni) razvojem situacije oko međunarodnog priznavanja "Gheto Republjic"-e!!!
Prvo istrajanje i konačni stavovi oportunista "nezavisnosti" u samoj EU (pa i NATO-u), pa sve otvorenije qrčenje Rusa, zatim onolika masa naroda u na mitingu, jasno odbijanje Izraela da prizna "babuniju", a sad i oportuni stav Vatikana prema njihovom načinu shvatanja "rješenja"!!!
Apsolutno. Samo bih dodao da se njihova celokupna politika na Balkanu zasnivala na predpostavci da ce Rusija uvek biti u qrcu. Bice zanimljivo gledati kako ce se buduca americka administracija odnositi prema ovom problemu.

mvcom

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.122

mvcom

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.122
Ovaj drugi link što si postavio šta misliš koliko ima ljudi?
Po mojoj slobodnoj proceni skoro 3.5 milijardi,što je više od polovine stanovništva na kugli.
Rusija,Kina,Indija najveća vatrena moć koja je ikada viđena i pola svetskog stanovništa.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.