Rusi su stvorili uslove za frontalno ratovanje u Ukrajini a znamo da su tu nepobedivi

nesko101

Elita
Poruka
18.101
AUTORSKA
Broje se dani do konačne pobede Rusije i saterivanje nacista u enklave i opkoljene gradove.
U prvoj fazi Ukrainci su koristili partizansko ratovanje i civili su im pomagali u lociranju Ruskih položaja.Sada toga u drugoj fazi svedeno je na minimum tako da svako ko šalje Ukraini oružje ispaštaće od Rusije kad tad u svakom smislu reči.Najgore će biti bezbedonosno jer zna se kada jednoj državi preti rat onda velike pare mora da daje za odbranu a to osiromašuje privredu i radikalizuje stanovništvo koje negativno utiče na sve vidove razoja te Države.
 
Podržavali su Musolinija jedno vreme, obećavao kule i gradove, novo Rimsko carstvo i onda očaj na frontu, ogromna beda za narod Italije i ćaos sa pozicije.
Tako i svi ovi koji podržavaju svoje lidere da naoružavaju Ukrajnu, neće proći bolje.
STRAŠNO JE ŠTO NIJEDNA EU DRŠAVA NIJE POSEBNO RAZMIŠLJALA O BEZBEDONOSNIM RIZICIMA KADA POBEDI RUSIJA I ZAVRŠI SA UKRAINOM.
MANE EU SU ŠTO SU ONI VOJNO TROPA ŽIVA OSLANJAJU SE NA USA A ONA NEĆE RIZIKOVATI RUSKE ATOMKE PO SVOJIM GRADOVIMA BRANEĆI NJIH OD RUSA.
 
STRAŠNO JE ŠTO NIJEDNA EU DRŠAVA NIJE POSEBNO RAZMIŠLJALA O BEZBEDONOSNIM RIZICIMA KADA POBEDI RUSIJA I ZAVRŠI SA UKRAINOM.
MANE EU SU ŠTO SU ONI VOJNO TROPA ŽIVA OSLANJAJU SE NA USA A ONA NEĆE RIZIKOVATI RUSKE ATOMKE PO SVOJIM GRADOVIMA BRANEĆI NJIH OD RUSA.
Imam ozbiljno pitanje: ako sve pišeš velikim slovima i sve boldaš, da li je tvoj upis time pametniji nego da si pisao onako kako je pristojno pisati?
Drugo pitanje, misliš li da bi tvoj upis postao još malo pametniji da si povećao font?
I treće: misliš li tvoj upis postao još bar mrvicu pametniji da si sva slova ofarbao u crveno?
 
Imam ozbiljno pitanje: ako sve pišeš velikim slovima i sve boldaš, da li je tvoj upis time pametniji nego da si pisao onako kako je pristojno pisati?
Drugo pitanje, misliš li da bi tvoj upis postao još malo pametniji da si povećao font?
I treće: misliš li tvoj upis postao još bar mrvicu pametniji da si sva slova ofarbao u crveno?
Битна је суштина, а не форма, а твоје кокодакање потврђује да је суштина оно право ...
 
Podržavali su Musolinija jedno vreme, obećavao kule i gradove, novo Rimsko carstvo i onda očaj na frontu, ogromna beda za narod Italije i ćaos sa pozicije.
Tako i svi ovi koji podržavaju svoje lidere da naoružavaju Ukrajnu, neće proći bolje.
A gdje je tu paralela, Ukrajinci se bore na svom teritoriju protiv okupatora iz tuđe države. Zelenskij je Ukrajincima obećao da će se boriti i da se neće predati. Nije pobjegao. I need ammunition, not a ride. I to je ono što licemjerne rusofile najviše boli: junak se bori za slobodu svoje države, a to je sramotno, kukavičko i neoprostivo ponašanje. Argumenti za to su poznati: sloboda je ropstvo, istina je laž, crno je bijelo, Zelenskij je kukavica, Rusi nikoga ne napadaju. Pljuc.
 
Imam ozbiljno pitanje: ako sve pišeš velikim slovima i sve boldaš, da li je tvoj upis time pametniji nego da si pisao onako kako je pristojno pisati?
Drugo pitanje, misliš li da bi tvoj upis postao još malo pametniji da si povećao font?
I treće: misliš li tvoj upis postao još bar mrvicu pametniji da si sva slova ofarbao u crveno?
Veruj mi ja upravo zbog hrvatskih likova ovog foruma pecam na ovaj način.
No da li se ti hrvatu pitaš šta ćete kada se Rusija okomi na vas ili nas Srbe pošalje u kaznenu ekspediciju da vrati Srpsku Krajinu?
 
Ma, nuklearno oružje nije opcija i nikome ne odgovara.
Наравно да није опција, но постоје идиоти, нарочито у УСА и ЕУ, који такав сценарио прижељкују ... Није памтно борити се против Руса, нарочито када они пођу у бој против нацизма ... На то су нарочито осетљиви, а онај ко их у томе спречава добије по тинтари ...
 
A gdje je tu paralela,
Ево паралеле ... Мусолини и његови фашисти, као Амери у Украјини, су били ментори и заштитници усташа ... На крају су фашисти у Италији капитулирали, усташе су починили геноцид над Србима у НДХ, и били награђени од комуниста, свог коалиционог партнера, тако што су Хрватској припојили оне територије које су одувек српске, Барање, Срем, Лика, Банија ... чак и оне територије које је Италија уступила СФРЈ као ратну одштету због геноцида усташа - Истра, Далмација, Дубровник и 1000 острава у Јадрану ... И Украјина је била награђена територијама од стране бољшевика у Русији, није била очишћена од нациста и сада Руси исправљају ту своју погрешку ... Нека се припреми и Усташија за прочишћење и враћање онога што није њихово ...
 
Ево паралеле ... Мусолини и његови фашисти, као Амери у Украјини, су били ментори и заштитници усташа ... На крају су фашисти у Италији капитулирали, усташе су озвели геноцид против Срба, и били награђени од комуниста, свог коалиционог партнера, тако што су Хрцатској присвојили оне територије које су српске, Барање, Срем, Лика, Банија ... чак и оне територије које је Италија уступила СФРЈ као ратну одштету због геноцида усташа - Истра, Далмација, Дубровник и 1000 острава у Јадрану ... И Украјина је била награђена територијама од стране бољшевика у Русији, није била очишћена од нациста и сада Руси исправљају ту своју погрешку ... Нека се припреми и Усташија за прочишћење и враћање онога што није њихово ...
Ukrajina je bila nagrađena teritorijem. Kao i Rusija. Hoće li vratiti Kalinjingrad?
 
Наравно да није опција, но постоје идиоти, нарочито у УСА и ЕУ, који такав сценарио прижељкују ... Није памтно борити се против Руса, нарочито када они пођу у бој против нацизма ... На то су нарочито осетљиви, а онај ко их у томе спречава добије по тинтари ...
Ustaše neće ni NATO spasti.
 
Ako Rusija vas Srbe pošalje (obrati pažnju koliko želiš biti ruska pudlica i poslušnik) da vrate virtualnu RSK, onda ćemo mi Hrvati zaprijetiti tepih bombardiranjem, a znamo da onda potpisujete kapitulaciju.
Eto, jel sada sve jasno.
Joj kako volim vojničke pacere koji vide pušku samo kada moraju.
 
A gdje je tu paralela, Ukrajinci se bore na svom teritoriju protiv okupatora iz tuđe države. Zelenskij je Ukrajincima obećao da će se boriti i da se neće predati. Nije pobjegao. I need ammunition, not a ride. I to je ono što licemjerne rusofile najviše boli: junak se bori za slobodu svoje države, a to je sramotno, kukavičko i neoprostivo ponašanje. Argumenti za to su poznati: sloboda je ropstvo, istina je laž, crno je bijelo, Zelenskij je kukavica, Rusi nikoga ne napadaju. Pljuc.
Činjenica je da nije pobjegao,ali detalj koji govori dosta o (ne)ozbiljnosti njega na takvoj funkciji je ono kad pozira na stepenicama valjda u unutrašnjosti predsjedničke palate dok mu razvaljuju zemlju iz temelja.Meni taj detalj dosta govori.Da je čovjek pozer,a ne rodoljub svjesan tragike u kojoj je njegov narod i njegova zemlja.

A gdje je tu paralela, Ukrajinci se bore na svom teritoriju protiv okupatora iz tuđe države. Zelenskij je Ukrajincima obećao da će se boriti i da se neće predati. Nije pobjegao. I need ammunition, not a ride. I to je ono što licemjerne rusofile najviše boli: junak se bori za slobodu svoje države, a to je sramotno, kukavičko i neoprostivo ponašanje. Argumenti za to su poznati: sloboda je ropstvo, istina je laž, crno je bijelo, Zelenskij je kukavica, Rusi nikoga ne napadaju. Pljuc.
Pozira uz osmijeh,zaboravih da naglasim taj detalj.Tužno,svakako.I govori puno.
 
Činjenica je da nije pobjegao,ali detalj koji govori dosta o (ne)ozbiljnosti njega na takvoj funkciji je ono kad pozira na stepenicama valjda u unutrašnjosti predsjedničke palate dok mu razvaljuju zemlju iz temelja.Meni taj detalj dosta govori.Da je čovjek pozer,a ne rodoljub svjesan tragike u kojoj je njegov narod i njegova zemlja.
Pozira uz osmijeh,zaboravih da naglasim taj detalj.Tužno,svakako.I govori puno.
Znači to je njegova najveća greška i najveći problem?
Upravo si vrlo precizno rekao koliko je ispravan.
Zamisli da je moja ili tvoja najveća greška u životu neprimjereno poziranje.
Zvuči dosta dobro, jel tako
 
Poslednja izmena:

Hrvatska počela da blokira imovinu Rusa: Zaplenjene vile i šume​

Hrvatska je počela da blokira imovinu sankcionisanih Rusa.
SREMI SE USKORO VAM RUS DOLAZI PRED PRAG.
Normalno, civilizirano ponašanje prema agresorskoj bandi i maroderima.
Misliš da smo trebali zauzeti stav Srbije "Nas se to ne tiče, nije to naš rat?"
I ako je Hrvat Tito sam samcat mogao Rusima reći odjebaus mikimaus, onda to možemo i danas kada nismo sami
 
Znači to je njegova najveća greška i najveći problem?
Upravo si vrlo precizno rekao koliko je ispravan.
Zamisli da je moja ili tvoja najveća greška u životu neprimjereno poziranje.
Zvuči dosta dobro, jel tako
Nijesmo se razumjeli,mislim.
Gledam ga kao nekog ko je u ovo ušao misleći da je biti predsjednik jedne države u mirnodopskoj varijanti uglavnom slušanje lidera SAD i Zapada a ostalo da je uživanje u dječačkom snu o ličnoj uspješnosti,privilegijama,javnim nastupima.Meni njegovi javni nastupi više govore o narcisoidnoj ličnosti nego o ozbiljnosti čovjeka koji je na vrijeme izvagao šta donosi ova a šta ona odluka prije nego što je rat započeo,ili o nekoj ispravnoj procjeni ruskog režima i Putina lično kao protivnika.Kad ga vidim u onoj majici kratkih rukava nikako ga ne doživljavam kao ozbiljnog državnika kome na najstrašniji način stradaju narod i infrastruktura zemlje.
 
Nijesmo se razumjeli,mislim.
Gledam ga kao nekog ko je u ovo ušao misleći da je biti predsjednik jedne države u mirnodopskoj varijanti uglavnom slušanje lidera SAD i Zapada a ostalo da je uživanje u dječačkom snu o ličnoj uspješnosti,privilegijama,javnim nastupima.Meni njegovi javni nastupi više govore o narcisoidnoj ličnosti nego o ozbiljnosti čovjeka koji je na vrijeme izvagao šta donosi ova a šta ona odluka prije nego što je rat započeo,ili o nekoj ispravnoj procjeni ruskog režima i Putina lično kao protivnika.Kad ga vidim u onoj majici kratkih rukava nikako ga ne doživljavam kao ozbiljnog državnika kome na najstrašniji način stradaju narod i infrastruktura zemlje.
Upravo ta majica i brada, a ne uredno obrijan i u odijelu govore o stradanju i ratu u njegovoj zemlji. No to je samo PR, može on biti i u odijelu. Pretpostavljam da jest narcisoidan, prilično nebitno s obzirom na sve ostale njegove kvalitete. Šta misliš, kako je osjeća netko kome su do sada Rusi isplanirali X atentata?
 
Podržavali su Musolinija jedno vreme, obećavao kule i gradove, novo Rimsko carstvo i onda očaj na frontu, ogromna beda za narod Italije i ćaos sa pozicije.
Tako i svi ovi koji podržavaju svoje lidere da naoružavaju Ukrajnu, neće proći bolje.
Podržavali su Putina jedno vreme, obećavao kule i gradove, novo Rusko carstvo i onda očaj na frontu, ogromna beda za narod Rusije i ćaos sa pozicije.
Da, ovo je moguće. :mrgreen:
Čak i oni koji podržavaju Putina priznaju da je cilj istrebljenje ukrajinskog naroda. I ko je onda tu fašista? Lepo se vidi.
Naravno da treba da se pomogne Ukrajincima.
 

Back
Top