Rusi poceli isporuku s400 Erdoganu

https://edition-m.cnn.com/2019/07/12/europe/turkey-russia-missiles-intl/index.html?r=https://edition.cnn.com/



Sta sad braco Rusopusaci

Rusija isporucuje poslednju rec PVO tehnike NATO pesadincima

Srbiji nece ni s300 da proda

Hvala Putine, hvala
Pa nije Putin kriv što smo mi gologuzija koja ima love samo za onu Rogozinovu igračku ,naime taj sistem ima cenu koja se nažalost ne iskazuje rusopušadžijskim toplim osećanjima spram majčice već u zelenim novčanicama .
 
Uf, Milosevic, Vucic i kumovi, pardon bivsi kumovi Seselj-Nikolic su sve i svakoga provocirali 1997e.
ne znam sta si zeleo da kazes,ali ocigledno nista sta bi imalo smisla.SRJ je mogla nabaviti jednu od verzija S-300 pre 22 godine.Staresine VJ su isle na obuku u Rusiju,ali do posla nije doslo jer je Milosevicu skrenuta paznja da bi to isprovociralo NATO.Pre nego otvoris temu sa velicanstvenim zakljuckom do koga si ko zna na koji nacin doasao,treba da znas sledece ,Beograd je pun izdajnika
 
НАТО забринут поводом испорука С-400 Турској

НАТО је изразио забринутост због почетка испорука руских система С-400 Турској, јавља АФП.
„Алијанса је дубоко забринута насталом ситуацијом.
Генерални секретар (Јенс Столтемберг) је раније више пута изјављивао да свака НАТО држава има право да самостално доноси одлуке о томе које типове наоружања ће користити, али руски системи ће бити некомпатибилни са системима америчке противракетне одбране, и то је проблем“, наводи се у саопштењу. ...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sad Erdogan može da spava lepo ko čovek uspavaćoj sobi a ne u bunkeru dok mu se tresu gaće da mu raketa vazduh zemlja ne uleti kroz prozor :D
Sa druge strane merikanci će imati još jedan problem u nizu prilikom organizovanja sledećeg puča.
 
Mislim da ce Amerika vrlo brzo da uvede sankcije ovde i to ce samo da ubrza propast turske privrede
A bice i prekomponovanja unutar samog NATO

Instinkt mi kaze da ce Turska postati failed state u skorije vreme, poput Libije, Iraka, Sirije.

Kurdi ce tek sada dobiti svu mogucu podrsku i od USA i od Evrope
Ne daj Bože. Nama odgovara stabilna Turska u savezu sa Rusijom.
 
Turska je daleko od stabilnosti jer Turci su poprilično podeljeni što govore izbori u Istanbulu i Ankari a Kurdi redovno vrebaju plus imaju milione migranata kao i neizvesni ishod u Idlibu. Nikakav S sistem ne može spasiti državu od toliko problema.
 
ne znam sta si zeleo da kazes,ali ocigledno nista sta bi imalo smisla.SRJ je mogla nabaviti jednu od verzija S-300 pre 22 godine.Staresine VJ su isle na obuku u Rusiju,ali do posla nije doslo jer je Milosevicu skrenuta paznja da bi to isprovociralo NATO.Pre nego otvoris temu sa velicanstvenim zakljuckom do koga si ko zna na koji nacin doasao,treba da znas sledece ,Beograd je pun izdajnika
Vidi, da se razumemo, ja samo zajebavam Rusopusadzije i glupe sabane.

Mogao bih da objasnjavam ovde Rusopusadzijama kako zemlje, NATO zemlje poput Bugarske, Slovacke, Grcke imaju S300, a oni nemaju, al nema potrebe jer ni ne razumeju niti im se moze nesto objasniti. Zabavnije je jebat ih u mozak, a ozbiljne diskusije deliti sa ozbiljnim ljudima, u privatnim grupama korisnika sa foruma. Tamo gde IQ84 nema pristup.
 
ne znam sta si zeleo da kazes,ali ocigledno nista sta bi imalo smisla.SRJ je mogla nabaviti jednu od verzija S-300 pre 22 godine.Staresine VJ su isle na obuku u Rusiju,ali do posla nije doslo jer je Milosevicu skrenuta paznja da bi to isprovociralo NATO.Pre nego otvoris temu sa velicanstvenim zakljuckom do koga si ko zna na koji nacin doasao,treba da znas sledece ,Beograd je pun izdajnika
Tačno.
 
A ono, recimo da i Rusi i NATO prodaju mooda za bubrege budalama.

Zamisli da nema tog "epskog" konflikta, kako bi se oružje prodavalo, i debele pare uzimale?
Какве везе има конфликт између Русије и САД са куповином ракета? На који начин би нас спасао S-300 или Турке S-400, од таквог конфликта?
 
Prodali su nam skuplje razvaljene Mig 29 koji su morali na remont nego sto je cena novog recimo Su32. Jedno x5 skuplje. A Su32 je bog otac u odnosu na Mig29.

A mi nemamo teritoriju velicine Turske, nama treba mnogo manje opreme nego Turskoj za efikasnu odbranu.
па не рачуна се цена авиона тако што погледаш на википедији па помножиш тако само мали перица ради :)
то што ми плаћамо је ремонт и нова опрема а то кошта и у новом авиону и у половном
 
Pa nije Putin kriv što smo mi gologuzija koja ima love samo za onu Rogozinovu igračku ,naime taj sistem ima cenu koja se nažalost ne iskazuje rusopušadžijskim toplim osećanjima spram majčice već u zelenim novčanicama .
575259
 
Какве везе има конфликт између Русије и САД са куповином ракета? На који начин би нас спасао S-300 или Турке S-400, од таквог конфликта?

Nikako, o tome se i radi. Pogotovo što do toga neće doći.

Dokle god postoji "blokovska" podela oružje se dobro prodaje.

Podela i mogućnost konflikta prodaju oružje...
 
Tako veliki stručnjak bi trebalo da zna - S300 možemo sutra da dobijemo - nemamo para
нису само паре у питању него и претње натоа. Нису само руси нудили своје С 300 него и белоруси, готово бесплатно, али је притисак натоа превелик. Белорусија добила у оквиру сарадње са Русијом бесплатне системе С 400 тако да су јој остали ситеми С 300 У ОДЛИЧНОМ СТАЊУ које смо могли добити за мале паре.
 
Poslednja izmena:
Vidi, da se razumemo, ja samo zajebavam Rusopusadzije i glupe sabane.

Mogao bih da objasnjavam ovde Rusopusadzijama kako zemlje, NATO zemlje poput Bugarske, Slovacke, Grcke imaju S300, a oni nemaju, al nema potrebe jer ni ne razumeju niti im se moze nesto objasniti. Zabavnije je jebat ih u mozak, a ozbiljne diskusije deliti sa ozbiljnim ljudima, u privatnim grupama korisnika sa foruma. Tamo gde IQ84 nema pristup.
odakle tebi ideja da si ti ozbiljan i kadar da nekoga zajebavas ? Bugarska ima S-300 PMU1 kao nekadasnja clanica VU,kao i vecina clanica VU a sada NATO.Grcka je svoj dobila od Kipra jer je Turska podigla tenzije da ce biti pizdarija ako Kipar dobije S-300 od Rusa. Clanice NATO imaju S 300,pa sta onda? Srbija je mogla i moze da nabavi,ali u Beogradu sede kreteni.Dakle,sta si kao postavljac topika hteo da kazes a da ne ispadnes glup u drustvu?
 

Back
Top