Руси питају Србе: Хоћете ли у Савезну државу Русије и Белорусије?

Prisećamo se kako je naš Predsednik mučki napadnut u Srebrenici, iako je samo hteo da položi jedan cvet za poginule....
Положићу му ја један цветић..онај наопачке...
само да завршимо са овим Злом што нам се припрема

Season 4 No GIF by The Office

kako mislis da se pridruzis drzavi sa kojom nemas zajednicku granicu?
уСКОРО ћемо имамо заједничку Границу кад се Рус спусти на Дунав.
И невезано за то,кад се прикључимо БРИКСУ..МИ СМО ЗАШТИЋЕНИ!
НИКО Србију неће СМЕТИ да нападне!

уСКОРО ћемо имамо заједничку Границу кад се Рус спусти на Дунав.
И невезано за то,кад се прикључимо БРИКСУ..МИ СМО ЗАШТИЋЕНИ!
НИКО Србију неће СМЕТИ да нападне!
Lako za to, a hoće li Srbija smeti da napadne?

Lako za to, a hoće li Srbija smeti da napadne?
Наравно,то се подразумева да МИ морамо вратимо наш Космет под своју Ирегенцију.
Онда ћемо нападнемо Вас,усташију да се Србима врати Далмација,Барања..пола тамо Славоније јер је све то исконско Србско и њеихових Становника СРБА које сте Ви протерали.

Наравно,то се подразумева да МИ морамо вратимо наш Космет под своју Ирегенцију.
Онда ћемо нападнемо Вас,усташију да се Србима врати Далмација,Барања..пола тамо Славоније јер је све то исконско Србско и њеихових Становника СРБА које сте Ви протерали.
Ovo sve zajedno zvuči kao da bi se još mogao smanjiti za cca Zemun...

У Русији популарни, а нама братски портал RuSerbia.com (О Сербии по-русски) покренуо је серију разговора са значајним личностима из Србије о могућности придруживања Србије Савезној држави Русије и Белорусије. Као увод, уредник портала Владимир Басенков, изнео је свој, изричито позитиван став о овом питању. Доносимо његов и ставове прва четири српска саговорника.​

ВЛАДИМИР БАСЕНКОВ: СРБИЈИ ЈЕ МЕСТО У САВЕЗНОЈ ДРЖАВИ РУСИЈЕ И БЕЛОРУСИЈЕ

ВЛАДИМИР КРШЉАНИН: ВРЕМЕ ЈЕ ЗА ДРЖАВНО ЈЕДИНСТВО СА РУСИЈОМ

АЛЕКСАНДАР ПАВИЋ: СА НАРОДИМА РУСИЈЕ И БЕЛОРУСИЈЕ ИМАМО МНОГО ВИШЕ ЗАЈЕДНИЧКОГ – И ЕТНИЧКИ, И ДУХОВНО, И ВРЕДНОСНО

ИВАН КОСТИЋ: НАРОД ЋЕ ЛАКО ПРИХВАТИТИ ИДЕЈУ САВЕЗА ПРАВОСЛАВНИХ ДРЖАВА НА ЧЕЛУ СА РУСИЈОМ.
https://srbin.info/drustvo/rusi-pitaju-srbe-hocete-li-u-saveznu-drzavu-rusije-i-belorusije/
Pogledjte detaljno na sajtu.
Svi znamo da Vučić lično neće sa Rusijom.
Ali zato pitamo sve Srbe koji su protiv Vučića.
90 % gradjana je za savez sa Rusijom i Belorusijom , zajednicka drzava. To znaci momentalno povlacenje nacistickih snaga iz juzne pokrajine, a sa njima i Albanci

Svi Srbi kažu da hoće na zapad među svoje prijatelje, gde su moderene uređene demokratske države. Neće u izolaciju. Eto, i to je rešeno ;)
Али ти заборављаш да те ..
шатро демократске Државе(иначе Лопине и суви Лихвари),
кажу за Нас,Нас Србе да смо ми "ГЕНОЦИДНИ".

зНАЧИ АКО смо ми геноцидни..
а ОНИ НИСУ...

Шта ће они нама а и МИ њима?

Али ти заборављаш да те ..
шатро демократске Државе(иначе Лопине и суви Лихвари),
кажу за Нас,Нас Србе да смо ми "ГЕНОЦИДНИ".

Naravno da ne kažu. Oni svi kažu da je genocid delo pojedinca i da nema nikakve veze sa Srbijom niti RS. Nego naš manipulativni režim prosipa mantre kako nam svi rade o glavi i upravo nas time pravi genocidnim tako što poistovećuje dela pojedinca sa državom.

Back