Rusi pišu: Srbija sa sankcijama kreće od marta!

Meni je od svega najtužnije koliko se u Srbiji primio antievropski i ruofilski mentalitet.
meni je to najveselije - gotovi ste nato bando! eu satrti nuklearnim oruzjem, da zapamti kada me je bombardovala, nece postojati, jos samo malo

kada eu bude na kolenima, samo sto nije , kafana pije na moj racun, castim

:mafijas: jedva cekam. eu nema alternativu, osim da bude satrvena, SYEBANA, KAKO MI AMERI KAZEMO:." f@K EU" - VIKI NULAND.
 
Poslednja izmena:
Do 1999 je bilo 50-50 ali naravno da je posle toga otišlo na 80-20. To se videlo kroz glasove DSS, SRS, SPS. Morale su i DS i SNS kao bliže EU da budu dobre sa Rusima jer to je jedini način da se dobiju izbor

Ne bih rekao. Nije slučajno Milošević bio 10 godina na vlasti.
Сад морам да бришем пост...
 
Сви политичари након 99' су заправо "хранили" десницу која је у Србији и без њих била гојазна.
Ima tu istine. Čak je i Tadić pravio kompromis što se dugoročno pokazalo kao greška. Ali nije glavni problem u političarima već u tendencijama naroda.
 
Ima tu istine. Čak je i Tadić pravio kompromis što se dugoročno pokazalo kao greška. Ali nije glavni problem u političarima već u tendencijama naroda.
Дај Боже да смо имали тенденције.Увек су "вешти" политичари усмеравали ,свако на своју воденицу.
Ако мислиш да је Слоба имао тенд. да не дозволи разбијање југос. ,пре је то била Мира,али хајде сад да нетупим...
 
Дај Боже да смо имали тенденције.Увек су "вешти" политичари усмеравали ,свако на своју воденицу.
Ако мислиш да је Слоба имао тенд. да не дозволи разбијање југос. ,пре је то била Мира,али хајде сад да нетупим...
Хрвати и Словенци су се деценијама припремали на оцепљење,Срби су имали једину тенденцију да сачувају Југославију( данас звучи смешно).
Дакле ,када смо схватили да је враг однео шалу,имали смо свега месец,два да одговоримо.Одатле она конфузија у ЈНА,изјаве,смиривање и позив у добровољце...
И данас мислим да смо одреаговали(Слоба и Мира) исхитрено,непромишљено...
Онда се ,тек ,појавила идеја "спасавања" Срба из оцепљених територија ,која је водила у другу грешку( због начина) итд,итд...
Тако да тенденције пре можемо спочитати другима.Без жеље да уђем у дечију причу ко је први почео.
 
Дај Боже да смо имали тенденције.Увек су "вешти" политичари усмеравали ,свако на своју воденицу.
Ако мислиш да је Слоба имао тенд. да не дозволи разбијање југос. ,пре је то била Мира,али хајде сад да нетупим...
Sloba je imao tendenciji ka "svi srbi u jednoj državi" ;)
 

pravda.jpg

UKRAJINSKI MINISTAR ODBRANE OTKRIVA: "Srbija, u koju su svi u Rusiji polagali velike nade, odbila im je poslati oružje usred invazije na Ukrajinu" Link

 

Back
Top