Rusi nemaju pojma ko su Srbi, kakav bratski narod?

Није то крај. Још даље је Петропавловск и, замисли, људи тамо имају ТВ, Интернет, мобилне телефоне. Прате ТВ на коме се баш често спомиње Србија и Срби и све што нам је запад урадио. Баш често се спомиње податак да једино ми нисмо увели санкције Русији. Тако, да знаш, знају они добро о нама много тога.
Al ne trče ovde. Znaju oni dobro da je bolje u Švicu, London, Pariz. Roman kao brat naš trebao da kupi Čukarički posle prodaje Čelzija.
 
Al ne trče ovde. Znaju oni dobro da je bolje u Švicu, London, Pariz. Roman kao brat naš trebao da kupi Čukarički posle prodaje Čelzija.
Не трче они нигде. Батали те длугомирове небулозе и патолошку русофобију.
У Русији свако ко је паметан може зарадити кинту. Па и тај Абрамович није кинту зарадио на западу него у Русији.
 
1666628068063.png
 
Не трче они нигде. Батали те длугомирове небулозе и патолошку русофобију.
У Русији свако ко је паметан може зарадити кинту. Па и тај Абрамович није кинту зарадио на западу него у Русији.
Uz pomoć Putina nešto kao naš Mišković, Beko, Kostić.
 
A i ja sam se baš pitao kad će se pojaviti Hrvat ćiriličar..., kad ono eto te... :patkica:

...
Видим, наставља се серијал.:hahaha:

Pa kad se nije pojavio, ti rešio da to odradiš?
Што једеш оно што није за јело? Нико те није питао за мишљење, као ни лика чију сам објаву коментарисао. Само загађујете околину и трујете све око себе својом патолошком мржњом. Није ни чудо што вам се цео свет смеје и сматра вас заосталим. У стању сте да споменете НАТО, Американце, Хрвате и пропаганду без обзира на то која је тема и колико с њом има везе, као на овој. И онда се куробецате кад вас прозову због тога.:D
 
Uz pomoć Putina nešto kao naš Mišković, Beko, Kostić.
Ти очигледно немаш појма или превише пратиш длугомира. Он, а и други олигарси, обогатили су се у време Јељцина и бруталне приватизације. Био је близак са Борисом Березовским и самим Јељцином. Државом су тада читаву деценију владали проамерички либерали.
Мало се информиши, није на одмет!
 

Back
Top