Руси масовно кренули да бојкотују куповину западне робе!

You feel the deal, its real.

Screenshot_20180418-135427.jpg
 
Иване да ти не радиш за неки ауто салон Мазде?! :D
Њемачка индустрија аутомобила је број један у свијету!
И то нема везе са бојкотом,овим оним,то је просто јака индустријска традиција и озбиљност,квалитет у комбинацији.

Nemačka autoindustrija jeste broj 1.
I kvalitetni su.
Japanska auta su sjajna, ali tu su i francuzi, Reno, Peugeot, Citroen.
Konkurencija je žestoka.

PS: Imao sam, od stranih
Reno 4, Reno18 (auto godine, neke tamo)
2 Mečke 123 (2.400 i 3.000) kubika.

Mečka je mečka
 
Nemačka autoindustrija jeste broj 1.
I kvalitetni su.
Japanska auta su sjajna, ali tu su i francuzi, Reno, Peugeot, Citroen.
Konkurencija je žestoka.

PS: Imao sam, od stranih
Reno 4, Reno18 (auto godine, neke tamo)
2 Mečke 123 (2.400 i 3.000) kubika.

Mečka je mečka
Ne znam. Ja sam imao tli BMWa, sve petice E34, E39 i E60 i na kraju sam od BMW morao da dignem ruke. Oni idioti jednostavno ne znaju da ti naprave da kao vozač u njemu možeš da sediš. Ono je samo za neke paljevine. A čuo sam da sličan problem sa sedenjem imaju ljudi i u Meercedesu. Jedan od kukova mora da te boli[emoji849]
Tako da sam ga isCikiro. Sada Citroena C5 i ne boli me niša, a i plus opcija šta ti daju na ekskluzivu[emoji41]
I da, kvari se samo ako ga kojim slučajem majstor pokvari. Naravno, kupujem gi samo automatici:manikir:
Nemce više ne uzimam.
 
Ne znam. Ja sam imao tli BMWa, sve petice E34, E39 i E60 i na kraju sam od BMW morao da dignem ruke. Oni idioti jednostavno ne znaju da ti naprave da kao vozač u njemu možeš da sediš. Ono je samo za neke paljevine. A čuo sam da sličan problem sa sedenjem imaju ljudi i u Meercedesu. Jedan od kukova mora da te boli[emoji849]

Jeste,
Sedišta su velika, ali ne previše udobna.
Mada, ove nove mečke, u par zadnjih godina,
izgleda da su i tu dostigli vrh.
Msm, grejanje i masaža ledja i slične perverzije
Kod starih me oduševio "odmarač za levu nogu", ja ga tako zvao.
Pošto je dugačak, a ja (Imam B, C i E kategoiriju)
znam da je najvažnije ne preumoriti noge, posebno levu koja je manje ektivna.
Ali, najbitnije za mečku je sigurnost.
Najbolja posle Volvoa, ali on se ne računa.
Može da otkine betonsku banderu a da niko ne bude povredjen.
Sa 123kom sam imao udes:
Golf 2 se zakucao sa strane u suvozačka vrata (kretjen bio pijan)
Vrata izdržala, pa stub primio udarac.
Rezultat: Sa tom mečkom sam se vratio kuću, a golf na otpad.

Posle me zezali:
Drugi put, kad hoćeo da ubiješ ženu, uradi to sa zastavom.

Ovako si samo oštetrio kola

PS:
Citroen, a i drugi "francuzi" imaju fotelje.
 
Poslednja izmena:
A tek Ruskinje za lep zenski donji ves?

Ma jok, pitao ja jednu sestru Ruskinju u Turskoj u vezi toga. Kaze, te gace i lazigace kupuje iskljucivo iz Loznice ( Srbija ).
Video sam, veoma impresivno deluju. ;) Neka firma "happy lady" ili tako nesto. Zaboravio sam kad sam video sta je upakovala u tu robu...:per:
 
Rusija nikada nije mogla da se otrgne od siromastva.Bili su beda pod Carevima,pod onim jadnikom diktatorom Staljinom. I sada su beda.zivotni standard im ispod
crte.Oni jednostavno nikada nisu imali prave ljude,ljude koji znaju da upravljaju tako velikom zemljom.Njihov problem je ustvari u tome,sto oni nista ne znaju da rade.
 
Rusija nikada nije mogla da se otrgne od siromastva.Bili su beda pod Carevima,pod onim jadnikom diktatorom Staljinom. I sada su beda.zivotni standard im ispod
crte.Oni jednostavno nikada nisu imali prave ljude,ljude koji znaju da upravljaju tako velikom zemljom.Njihov problem je ustvari u tome,sto oni nista ne znaju da rade.

To d'izvines. Rusi su u svojoj istoriji najbolje ziveli pod Staljinom. Sredinom 50-ih su Rusi ziveli jednako dobro kao i Francuzi, recimo...
 
Rusija nikada nije mogla da se otrgne od siromastva.Bili su beda pod Carevima,pod onim jadnikom diktatorom Staljinom. I sada su beda.zivotni standard im ispod
crte.Oni jednostavno nikada nisu imali prave ljude,ljude koji znaju da upravljaju tako velikom zemljom.Njihov problem je ustvari u tome,sto oni nista ne znaju da rade.
Nisu njima njihovi carevi ništa krivi zato što su oni prokleti. Kad su im komunisti nosili Zdravka Čolića, oni Čolu ladno ispale! Pa nema tu, hoćeš englesku muziku, pa imaš da daš i gaće.
Mislim, što se tiče Rusije, tu njihovi carevi imaju dupli problem. Prvo imaju taj problem što i sami rusi bojkotuju ruske proizvode, pa i to što postoji i taj tihi bojkot zapada. A u principu bi oboje moralo da radi da bi to bilo dobro...
 
Руси бојкотују, а Путинко опростио пар стотинака милиона "Агрокору":cepanje:

- - - - - - - - - -

Rusija nikada nije mogla da se otrgne od siromastva.Bili su beda pod Carevima,pod onim jadnikom diktatorom Staljinom. I sada su beda.zivotni standard im ispod
crte.Oni jednostavno nikada nisu imali prave ljude,ljude koji znaju da upravljaju tako velikom zemljom.Njihov problem je ustvari u tome,sto oni nista ne znaju da rade.

Они се никада нису отргли од односа кмет - господар.

- - - - - - - - - -

Ми јесмо када је Милош Обреновић укинуо аристократију и поделио земљу сељацима.
 

Back
Top