Руси масовно кренули да бојкотују куповину западне робе!

Prosto bih ti rekao puca mi kur-ac sta ce Rusi da kupuju i piju. Dok oni piju cileanska vina, sta cemo mi da pijemo ili te Srbija i tvoja porodica prijatelji i potomstvo uopste ne zanimaju ?

Moja deca i ja pijemo domaća vina sa FGore i iz Negotina.

Posle 1999. ne trošimo više sa KiM-a ...:manikir:... bio je dobar onaj Merlo !

Imam još jednu flašu iz 1987.g. - verovatno je sirće !
 
Ја ово причам све време! Ми Срби треба да бојкотујемо куповину робе из главних земаља нато-а
prijatelju...koliko stanovnika ima Srbija i koliko je to u odnosu na neke veće gradove sveta ?
oću reći dalje od ovog nisam čito
 
Mene vise brine poguban uticaj amerikanizovane ruske muzike koja utice na to da samo jos vise zele zapadne proizvode.

Pa ne, mora se pomire sa tim da im je njihov jezik smotan za muziku[emoji23] E jedino što su se uhvatili za pogrešnu alternativu. Trebalo je da imaju srpsku muziku. Em bolju, em i jeftiniju od engleske. A i pokušavali su stari sovjetski režimi da im donesu srpsku muziku, i saće neko da mi kaže kako su im oni loše mislili:roll:
Ima nekad kad jednostavno narod ne valja[emoji849]
 
nemci i japanci ne idu u drugu drzavu da rade nego grade svoju

А одакле ти то да Немци и Јапанци не иду у другу државу да раде? Па јел знаш ти колико Немаца ради у Швајцарској јер су плате 2-3 пута веће? Јел знаш ти колико Јапанаца ради у Јужној Кореји?
 
А одакле ти то да Немци и Јапанци не иду у другу државу да раде? Па јел знаш ти колико Немаца ради у Швајцарској јер су плате 2-3 пута веће? Јел знаш ти колико Јапанаца ради у Јужној Кореји?

Idu da peru sudove?
 
А одакле ти то да Немци и Јапанци не иду у другу државу да раде? Па јел знаш ти колико Немаца ради у Швајцарској јер су плате 2-3 пута веће? Јел знаш ти колико Јапанаца ради у Јужној Кореји?

Pa idu kad su šefovi i manageri :kafa: posle kad nauče tupane, vrate se da planiraju dalje osvajanje sveta.
 
Jel to znaci da Zaharova vise nece praviti ovakve selfije?

nintchdbpict000319016814.jpg
 
A tek Ruskinje za lep zenski donji ves?

Ej bre,Blajbi ...to je je bilo pre 30 godina....

- - - - - - - - - -

Nisam video narod da se vise pali na zapadnu robu od Rusa, Za box Marlboroa. sve bi uradili.

to je bilo mnogo davno....još 94 su umali sve strane cigarete....i fantastični PRESIDENT sa 30 cigareta....
 
Нема везе колико људи ће да бојкотује. Ја ти причам да је куповина њихове робе лоша и штетна и за твоје лично здравље и за државни буџет и економију. Навео сам ти конкретан пример за ђубре од хране и пића МекДоналдс и Кока-колу, ем твоје паре одлазе твојим непријатељима, ем се трујеш тим отровима и ђубретом! Дупла штета!

А замисли само колику би штету по економију САД и ВБ изазвао масован бојкот куповине америчких и британских производа од стране грађана свих оних држава које су САД и ВБ бомбардовале и окупирале широм света! А ти као појединац из Србије покрећеш лавину! Е управо то Руси сада раде!

И још 1 пример: Нека битанга из твог комшилука или града ти поруши кућу и побије ти пола фамилије. А моћан је, не можеш му ништа. А држи ресторан у твојој улици. Можеш само да бојкотујеш куповину његове хране у његовом ресторану! Да ли ћеш ти да бојкотујеш његов ресторан ма колико да је храна у њему добра или лоша или ћеш да кажеш-ма нема везе, кад цео комшилук и пола града иду да ручају и вечерају код њега, ћу да идем и ја-нема везе што ми је срушио кућу и побио пола фамилије и што је зло од човека? Шта би ти урадио?

potpuno si u pravu brate!

JA SVE SKORO ZAPADNO SMECE BOJKOTUJEM

Da kupujem njihovu GMO hranu pored organske ciste srpske jagnjetine, dzemova i ajvara ? Da kupujem njihove smrdljive sireve za 50 evra po kilogramu pored sto puta kvalitetnijih i zdravijih srpskih sireva pravljenih od organskog mleka za 500-600 din po kilu?

Da kupujem njihove koka kole sprajtove i fante pune ko zna kakve hemije kancerogene pored 100% vocnih prirodnih srpskih sokova????

Npr nista od njihove hrane ne kupujem, sve domace , ribu kupujem sa istoka a najvaznije sto jeste - i sto zapadne fasiste zlikovce i zlotvore najvise boli jeste DA NE KUPUJETE NJIHOV SOFTVER I TEHNIKU

Sve sto imaju od softvera treba da koristite piratizovano, da se tako iskenjate u njihovu tzv "intelektualnu svojinu" sto je obicna prevara i laz , zatim od tehnike sve imate daleko daleko jeftinije i kvalitetnije kinesko i koreansko. Narocito kinesko

Npr zasto bih bacio 1000 evra za americko smece Apple , kad imam da kupim kineski telefon Leeco Le Pro 3 ili neki Xiaomi/Meizu za nekih 150e potpuno u istoj klasi a u mnogim parametrima kao sto je velicina baterije i 50% bolji ?

Odlicna akcija brate ! Samo rokaj smrt Americi!
 

Back
Top