Rusi i Ukrajinci otvorili 5000 firmi u Srbiji?

Treba uzeti sa rezervom sve info koje plasiraju mainstrem mediji jer je vec dokazano da su propagandom i manipulacijama nadmasili Gebelsa
Vjerovatno se broj Rusa pobjegulja u Srbiju namjerno uvecava


Srbija sve te Ruse koliko god da ih ima treba protjerati ,Srbija ima svojih degenerika koliko hoces samo nam treba jos da asimilujemo ruski genetski otpad i pobjegulje ,kad nisu branili svoju otadzbinu kako ce tek Srbiju kad bude stani pani
 
Treba uzeti sa rezervom sve info koje plasiraju mainstrem mediji jer je vec dokazano da su propagandom i manipulacijama nadmasili Gebelsa
Vjerovatno se broj Rusa pobjegulja u Srbiju namjerno uvecava


Srbija sve te Ruse koliko god da ih ima treba protjerati ,Srbija ima svojih degenerika koliko hoces samo nam treba jos da asimilujemo ruski genetski otpad i pobjegulje ,kad nisu branili svoju otadzbinu kako ce tek Srbiju kad bude stani pani
Što? Sutra će zbog tih rusa u srbiji da bombarduju evropu i sravne. Dombas 2.0
 
E, super, ajde sad ti to meni objasni, kako to 850.000 od 6,5 miliona stanovnika.

Ne pitam te ovo zato što mislim da je Srbistan neka divna zemlja, zato što nije, već da mi se objasne ove totalne nelogične debilane.

Naime, osnovna škola je obavezna preko pola veka. Svi moraju da je pohađaju i završe, inače postoje zakonske konsekvence, ako dete ne šalješ u školu.

Ako je dete zaostalo, pa ne može u redovnu, mora da završi specijalnu.

Jedina grupa ljudi u Srbiji, kojoj se dozvoljava da im deca ne završe osnovnu školu su Romi, iliti Cigani. A i njih najmanje polovina završi osnovnu školu.

Dakle, odakle ovaj "podatak"?
To je tačan podatak, 20% nepismenih ima u sr. Ne znam nikoga ko je za to snosio zakonske posledice, to je samo na papiru.
 
To je tačan podatak, 20% nepismenih ima u sr. Ne znam nikoga ko je za to snosio zakonske posledice, to je samo na papiru.

Dobro, gde je podatak? Odakle? Šta kaže popis, bio je prošle godine?

Nelogičan je očigledno, a ja ne poznajem nikoga ko nema završenu osnovnu školu, uključujući i moju babu u 94-toj godini, koja ju je završila (osam, ne 4 razreda) u Kraljevini Jugoslaviji.

A nepismenih, funkcionalno, ima možda i 80% u Srbiji, ali to sad nije pitanje.
 
Ali kako je moguće da se tržište nekretnina toliko poremetilo, ne možeš normalan stan da nađeš za pristojan novac, ako je u Srbiji trenutno manje od 24.000 Rusa i Ukrajinaca?
Ušao prljav naprednjački novac od oružja, droge, krađe, kriminala koji su pokrali šta ti nije jasno? Šta radiš sa time? Kupuješ nekretnine niko te ništa ne pita. Srbija je jedina zemlja u kojoj možeš komotno sa koferom novca da kupiš stan. Niko te ne pita za poreklo. Znam iz ličnog iskustva.

Prošle god 80% svih stanova je kupljeno u KEŠU!

I šta se dešava? Cena ide gore jer je tražena roba. Ne kupuju zlato samo nekretnine.
 
Ušao prljav naprednjački novac od oružja, droge, krađe, kriminala koji su pokrali šta ti nije jasno? Šta radiš sa time? Kupuješ nekretnine niko te ništa ne pita. Srbija je jedina zemlja u kojoj možeš komotno sa koferom novca da kupiš stan. Niko te ne pita za poreklo. Znam iz ličnog iskustva.

Prošle god 80% svih stanova je kupljeno u KEŠU!

I šta se dešava? Cena ide gore jer je tražena roba. Ne kupuju zlato samo nekretnine.
Ako je u Srbiji trenutno samo 24.000 Rusa i Ukrajinaca, kako je moguće da je velika potražnja za stanovima za izdavanje i da se jako teško nalaze za neki pristojan novac?

A ovo pranje para od kriminala a kod kupovinu nekretnina je bilo oduvek, i kad je kvadrat u centru grada koštao 1.300 EUR. Sa dolaskom Rusa su cene nekretnina otišle u nebesa.
 
Kako god. Jos da Vucko zapati jedno milion Kineza u Srbiji i Bog da nas vidi.

Кинези су о себи при себи , не мешају се , раде ..једино што би их требало натерати да боље третирју наше раднике који су запослени код њих ..радити код Кинеза за 20 000 динара је понижење ..то треба да се регулише , да се притисну , да се опорезују ..не само они , него сви који усполе српске раднике .
 
Ako je u Srbiji trenutno samo 24.000 Rusa i Ukrajinaca, kako je moguće da je velika potražnja za stanovima za izdavanje i da se jako teško nalaze za neki pristojan novac?

A ovo pranje para od kriminala a kod kupovinu nekretnina je bilo oduvek, i kad je kvadrat u centru grada koštao 1.300 EUR. Sa dolaskom Rusa su cene nekretnina otišle u nebesa.
Ukrao si negde u svetu milion evra, dođeš u srbiju kupiš nekoliko stanova. Znaš koliko je takvih ihaj. Posle par godina prodaš. Pa opet kupiš. Platiš 5% poreza i poso gotov.
 
Ukrao si negde u svetu milion evra, dođeš u srbiju kupiš nekoliko stanova. Znaš koliko je takvih ihaj. Posle par godina prodaš. Pa opet kupiš.
Ali tog pranja para od kriminala kroz kupovinu nekretnina je bilo oduvek, i kad je kvadrat u centru grada koštao 1.300 EUR. Sa dolaskom Rusa su cene nekretnina otišle u nebesa. Ne bih rekla da ih ima samo 24.000 u Srbiji jer ih u Beogradu baš često srećem.
 
Кинези нису проблем у Србији , али треба да се више опорезују и кажњавају ако српске раднике плаћају минимално , испод минимума
Запрепастила сам се када сам чула да Кинези у радњама плате српског радника за месец дана само 20 000 динара и да се ради по девет сати , седам дана у недељи ..то је злочин .такве радње им треба затворити ПОД ХИТНО
 
Кинези су о себи при себи , не мешају се , раде ..једино што би их требало натерати да боље третирју наше раднике који су запослени код њих ..радити код Кинеза за 20 000 динара је понижење ..то треба да се регулише , да се притисну , да се опорезују ..не само они , него сви који усполе српске раднике .

Ko to radi kod Kineza za 20K dindzi? Ti?
 

Back
Top