Rusi i Ukrajinci otvorili 5000 firmi u Srbiji?

mario80

Legenda
Poruka
59.645

Rusi i Ukrajinci za godinu dana registrovali oko 5.000 firmi: Da li Srbija ima šansu da trajno zadrži nove stanovnike​

https://www.euronews.rs/biznis/bizn...ma-sansu-da-trajno-zadrzi-nove-stanovnike/amp

Ja im pokazivao par linkova da je Srbija zemlja sa najmanje zuba po glavi stanovnika na svetu i da zdravstvo ne postoji u Srbiji. Pobegli glavom bez obzira. Pokazao im i jovanjicu, krušik kažu takvog kriminala nema ni u Ukrajini 🤔 dakle KO je otvorio te firme? Jel imaju kriminalni dosije i hoće li sarađivati sa trenutnom vlašću kao neki belivuk i slično?
 
Poslednja izmena:

Rusi i Ukrajinci za godinu dana registrovali oko 5.000 firmi: Da li Srbija ima šansu da trajno zadrži nove stanovnike​

https://www.euronews.rs/biznis/bizn...ma-sansu-da-trajno-zadrzi-nove-stanovnike/amp

Ja im pokazivao par linkova da je Srbija zemlja sa najmanje zuba po glavi stanovnika na svetu i da zdravstvo ne postoji u Srbiji. Pobegli glavom bez obzira. Pokazao im i jovanjicu, krušik kažu takvog kriminala nema ni u Ukrajini 🤔 dakle KO je otvorio te firme? Jel imaju kriminalni dosije i hoće li sarađivati sa trenutnom vlašću kao neki belivuk i slično?
Па како то тебе нису послушали. Да ли си им показао онај линк текста о неписмености у Срба за који си заборавио да провериш датум да је од 2009. године, како би оср.ао ову тренутну власт. И то не једном, већ два пута, јер си толико паметан да си заборавио да си се једном већ осрамотио.

Изгледа да си ти савршена антиреклама за све оно за шта се залажеш. Молим те промовиши број зуба по глави становника Америма, Немцима и Јапанцима, да и они почну да отварају овде фирме.
 
U Ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije za Euronews Srbija kažu da je u proteklih godinu dana, u Srbiju ušlo 148.927 državljana Ukrajine i 294.656 državljana Ruske Federacije, što znači da je privremeno utočište u našoj zemlji pronašlo više od 440.000 ljudi iz ove dve države. Prema podacima MUP, u istom periodu Srbiju je napustilo 144.895 državljana Ukrajine i 263.577 državljana Ruske Federacije.

"Trenutno je po osnovu odobrenog privremenog boravka u Srbiji 23.804 državljana Ruske Federacije i 706 državljana Ukrajine", navode u MUP Srbije.

Meni ovaj tekst uopšte nije jasan. Iz pročitanog se da zaključiti da je u Srbiju tokom prošle godine ušlo 440.000 Rusa i Ukrajinaca, a zatim se 410.000 Rusa i Urajinaca iselilo iz Srbije, tako da ih je u Srbiji trenutno manje od 30.000.

Da li su ovi podaci tačni?

Na osnovu toga da se zaključiti da je njima Srbija samo usputna stanica, dok se malo ne snađu, a onda se presele u neke sređenije i normalnije države.
 

Марија, па нисам ни приметио да си ми одговорила. Ајде сада са овим линковима које си открио пут под ноге и објашњавај Швабама и Америма како смо лоши. Након твог лобирања очекујем рекордне стране директне инвестиције из тих земаља.
 

Rusi i Ukrajinci za godinu dana registrovali oko 5.000 firmi: Da li Srbija ima šansu da trajno zadrži nove stanovnike​

https://www.euronews.rs/biznis/bizn...ma-sansu-da-trajno-zadrzi-nove-stanovnike/amp

Ja im pokazivao par linkova da je Srbija zemlja sa najmanje zuba po glavi stanovnika na svetu i da zdravstvo ne postoji u Srbiji. Pobegli glavom bez obzira. Pokazao im i jovanjicu, krušik kažu takvog kriminala nema ni u Ukrajini 🤔 dakle KO je otvorio te firme? Jel imaju kriminalni dosije i hoće li sarađivati sa trenutnom vlašću kao neki belivuk i slično?

Нису то фирме са сто запослених него за њих саме. Кроз њих послују са својим партнерима на Западу као консултанти, кодери и сл. Какви су Срби као радници и људи ту не значи баш ништа.
 
U Ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije za Euronews Srbija kažu da je u proteklih godinu dana, u Srbiju ušlo 148.927 državljana Ukrajine i 294.656 državljana Ruske Federacije, što znači da je privremeno utočište u našoj zemlji pronašlo više od 440.000 ljudi iz ove dve države. Prema podacima MUP, u istom periodu Srbiju je napustilo 144.895 državljana Ukrajine i 263.577 državljana Ruske Federacije.

"Trenutno je po osnovu odobrenog privremenog boravka u Srbiji 23.804 državljana Ruske Federacije i 706 državljana Ukrajine", navode u MUP Srbije.

Meni ovaj tekst uopšte nije jasan. Iz pročitanog se da zaključiti da je u Srbiju tokom prošle godine ušlo 440.000 Rusa i Ukrajinaca, a zatim se 410.000 Rusa i Urajinaca iselilo iz Srbije, tako da ih je u Srbiji trenutno manje od 30.000.

Da li su ovi podaci tačni?

Na osnovu toga da se zaključiti da je njima Srbija samo usputna stanica, dok se malo ne snađu, a onda se presele u neke sređenije i normalnije države.
Tako i hrvati broje turiste - sve živo što mrda barem i sat vremena po auto putu uđe iz slovenije izađe prema mađarskoj i hop statistika milion turista :mrgreen:
 

E, super, ajde sad ti to meni objasni, kako to 850.000 od 6,5 miliona stanovnika.

Ne pitam te ovo zato što mislim da je Srbistan neka divna zemlja, zato što nije, već da mi se objasne ove totalne nelogične debilane.

Naime, osnovna škola je obavezna preko pola veka. Svi moraju da je pohađaju i završe, inače postoje zakonske konsekvence, ako dete ne šalješ u školu.

Ako je dete zaostalo, pa ne može u redovnu, mora da završi specijalnu.

Jedina grupa ljudi u Srbiji, kojoj se dozvoljava da im deca ne završe osnovnu školu su Romi, iliti Cigani. A i njih najmanje polovina završi osnovnu školu.

Dakle, odakle ovaj "podatak"?
 
Oni imaju pare, i jaka ledja u vidu americke ambasade.
Ja hteo da otvorim Javnu kucu da zaposlim prostitutke iz Zadruge i Parova da javno ne brukaju sebe i familiju.Kazu zakon ne dozvoljava a dozvoljava preko TV-a da se kresu ko zecice.Gledaju babe i mala deca sram ih bilo nek se stide guzice kad obraza nemaju.
 
Poslednja izmena:

Back
Top