Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Gde je sad onaj Tadić i njegove hologramske ikone?![]()
ponekad se zapitam cemu sve to? 2.500 eura za kvadratni metar? pa zar nije bolje nahraniti gladne?![]()
Ocekivao sam da ovu temu neko otvori mnogo ranije s obzirom da je na Krsti gomila onih koji vise vole Rusiju nego leba da jedu...
Ocekivao sam da ovu temu neko otvori mnogo ranije s obzirom da je na Krsti gomila onih koji vise vole Rusiju nego leba da jedu...
Pa Rusija treba da ih hrani, ili da im Srbi kazu na sta ce da trose svoje pare ? .... predlozi Tadicu da proda Hram Sv.Save Miskovicu da nahrani stoku, a ovaj ce sigurno napraviti jedinstven trzni centar u Svetu.![]()
Da li si ti pravoslavac?
Da,pa?
ne pricam o gladnim srbima, pricam o gladnim rusima. u svakom slucaju crkva bi trebalo da izadje u susret onima kojima pomoc treba, umesto sto milione bacaju na preskupe mozaike.
Zato ja kazem, Srbima i treba Tadic, put bez alternative, hologram u crkvi i san o 1000evra akcijama.![]()
Pa onda treba da si oduševljen.
Ne moraš obožavati Ruse da bi se divio ovom potezu.
i dalje ne znam zasto uporno pominjes tadica?

Танте за кукурику. Шта имамо од иконе?Pa zato sto je covek demagog, a Srbi najvise vole demagogiju, kako drugih tako i njih samih.
Ovi daju novac da se zavrsi hram jer su Srbi nesposobni da ga zavrse, ko sto su i most da naprave pa ga prave kinezi i qurac da koriste pa je negativan natalitet i onda je komentar "a sto ne nahrane gladne" ... zato sto ih boli qurac za gladne, jel tebi il' bilo kome neko kriv ako si gladan? ... radi, seli, snadji se ..... zao mi je samo invalida, bolesnih, starih i dece .....
Да се ниси зезнуо мало око броја нула? Да није можда 4000 евра?
Што ложиш напаћен народ у на крстарици?!
ovo je poklon Srpskom verujućem narodu od Ruskog bratskog naroda. Pored stomaka čovek ima i dušu. Ovo je poklon Srpskoj duši ali Vi to očigledno ne razumete
Боље да нам дају ескадрилу сухоја и пар С-400 комада па да спречимо ширење НАТО-а на исток.Танте за кукурику. Шта имамо од иконе?
Да се ниси зезнуо мало око броја нула? Да није можда 4000 евра?
Што ложиш напаћен народ у на крстарици?!