Rusi finansiraju mozaik vredan u Hramu svetog Save vredan 40.000.000 evra

ponekad se zapitam cemu sve to? 2.500 eura za kvadratni metar? pa zar nije bolje nahraniti gladne? :confused:

Pa Rusija treba da ih hrani, ili da im Srbi kazu na sta ce da trose svoje pare ? .... predlozi Tadicu da proda Hram Sv.Save Miskovicu da nahrani stoku, a ovaj ce sigurno napraviti jedinstven trzni centar u Svetu. ;)
 

Pa Rusija treba da ih hrani, ili da im Srbi kazu na sta ce da trose svoje pare ? .... predlozi Tadicu da proda Hram Sv.Save Miskovicu da nahrani stoku, a ovaj ce sigurno napraviti jedinstven trzni centar u Svetu. ;)

ne pricam o gladnim srbima, pricam o gladnim rusima. u svakom slucaju crkva bi trebalo da izadje u susret onima kojima pomoc treba, umesto sto milione bacaju na preskupe mozaike.
 
i dalje ne znam zasto uporno pominjes tadica?

Pa zato sto je covek demagog, a Srbi najvise vole demagogiju, kako drugih tako i njih samih.
Ovi daju novac da se zavrsi hram jer su Srbi nesposobni da ga zavrse, ko sto su i most da naprave pa ga prave kinezi i qurac da koriste pa je negativan natalitet i onda je komentar "a sto ne nahrane gladne" ... zato sto ih boli qurac za gladne, jel tebi il' bilo kome neko kriv ako si gladan? ... radi, seli, snadji se ..... zao mi je samo invalida, bolesnih, starih i dece .....
 
Pa zato sto je covek demagog, a Srbi najvise vole demagogiju, kako drugih tako i njih samih.
Ovi daju novac da se zavrsi hram jer su Srbi nesposobni da ga zavrse, ko sto su i most da naprave pa ga prave kinezi i qurac da koriste pa je negativan natalitet i onda je komentar "a sto ne nahrane gladne" ... zato sto ih boli qurac za gladne, jel tebi il' bilo kome neko kriv ako si gladan? ... radi, seli, snadji se ..... zao mi je samo invalida, bolesnih, starih i dece .....

ok, zasto tim parama ne plate operacije bolesne dece? ebes mozaik od dva i po soma, zasto se te pare ne daju za operaciju nekog bolesnog deteta m?
i da, meni jeste zao. uvek cu pre nekoga nahraniti nego sto cu mu platiti plocice dva i po soma.
 
Руси су будале, кад имамо пара да градимо фалусоидни мост вредан 400 милиона евра, Авалски торањ, зграду Народне банке, СРАМОТА је да за такву једну велелепну грађевину, СИМБОЛ града, тражимо милостињу по белом свету.
 
Боље да нам дају ескадрилу сухоја и пар С-400 комада па да спречимо ширење НАТО-а на исток. :lol: Танте за кукурику. Шта имамо од иконе?

Какве користи има Русија од Србије да би тако нешто урадила?
 

Back
Top