Rušenje Hotela Jugoslavije zarad Zemuna-na-vodi

Sto bi rusili tu bezbednosnu strukturu, Hotel Jugoslavija je bio za goste iz inostranstva koji bi dolazili u SIV.....a ne da blokiraju ceo BG kao sad sto se cini , tada je bilo pametnije....
Hotel je od SIVa na pljuc, bez direktnih prepreka, lokalni put...sve obezbedjeno..

Jedino ako ce da ruse i SIV, ima tu prostora za 6 yu biznis centara...
SIV i Jugoslavija idu u paketu, i onda opet neki fantom investitori iz dubaia, a ono nasi i cg mafijoze, pa opet neki cevapi u bataji , malo uvoznog crnogorskog kriminala..

A i red je da politicarska gov. na budu negde kod Stare Pazove....tu da bude i skupstina ....sve porusiti i prebaciti van BG ili na sever ili Mladenovac ili Kolubara....

Sve to treba porusiti , park , koncerti sta ce to na otvorenom, sve dovabiti tu uz splavove na dunavu...napraviti milijarde u nekretninama, kad vec ima silikona da to kupi...
Nekad sam mislio da je Bataja idealna za oblast crvenih fenjera, zbog izvora kvalitetnih sirovina...ali jos bolje na potezu SIV , Jugoslavija, sve do Usca....centar BG , odlicno mesto za fenjer naselje.....sve do splavova na dunavu...i jaht kluba..

Koji ce to raj za nase cerke da bude....milina...
Moze jos kao studentkinja da bezecuje stan...

Poslednja izmena:
Stvarno me na neki nacin zadivljuje moderni razvoj Srbije..
Prvo sam video kako moze da se nerazumnim razvojem , tj ponasanjem svi ucine nemoralnim i pohlepnim a da to bude uredjen sistem, i brzorazvojni..

Sad vidim kako moze od SIV , parka nesvrstanih i Jugolsavije da se napravi najvece i najprofitabilnije parce stanbenog prostora u Evropi i sasvim sigurno na Balkanu....oazu prostitucije...

Stanice zeleznicka i autobuska su 1 stanicu daleko , dovoljno daleko da se sljam ne zbuni , a dovoljno blizu za klijentelu iz unutrasnjosti.... i to je logisticki dobro.

Aerodrom je povezan sa 4 linije kojima se stize za pola sata, a kad proradi tramvaj, bice za 20 min, ....i jos veca klijentela..

Nije na nivou plutajucih ostrva oko hong konga, ali je zadivljujuce za Srbiju i Balkan..

Back