Rušenje Hotela Jugoslavije zarad Zemuna-na-vodi

Kod nas taj unutrašnji turizam je slabo razvijen, osim u planinska centra i banje.

Recimo zašto ne bi bilo normalno da par koji živi bilo gde dođe za vikend u Zemun, prenoći u hotelu YU, večeraju u nekom restoranu u Zemunu, prošetaju se pre spavanja. ujutru džoging, posle šetanja Beogradom, iznajmljivanje bajsa i slično.... A noću dok se ljube na krevetu gledaju u Dunav.. Eto to bi trebalo da je normalno za srednju klasu. Lično volim ta putovanjca u druga mesta.
Долазе и сада. Кејом се једва прође и радним данима, викенд је несносан. Сад, услуга и није на нивоу јер шуре са ценама а квалитет просечан.

Долазе и сада. Кејом се једва прође и радним данима, викенд је несносан. Сад, услуга и није на нивоу јер шуре са ценама а квалитет просечан.
Rade s pola kapaciteta soba, hala je non stop zauzeta...

Ja nekako verujem da upravo zemunci vikendom dođu da se prošetaju, ali da, ne znam

Ne znam dal si zalazio nocu.
Za razliku od ranije,nema guzve,cak sta vise ...prazno.
Jeste, u delu oko hotela YU i leti je posle 23 h tiho. Tu više nije fensi za izlaske, što je nama koji tu živimo raj za noćnu šetnju.
Ali vuče me tu da prespavam :).. kako zemunac pa da nikada nije noćio u hotelu YU? Ne ide !

Ne znam dal si zalazio nocu.
Za razliku od ranije,nema guzve,cak sta vise ...prazno.
Касно ноћу нисам баш из ратлога гужве преко дана. Има један кафић где цеде разне воћке, знам да је квалитет и зато волим да одем. За озбиљну клопу чамац и преко па сами направимо свашта.

Jeste, u delu oko hotela YU i leti je posle 23 h tiho. Tu više nije fensi za izlaske, što je nama koji tu živimo raj za noćnu šetnju.
Ali vuče me tu da prespavam :).. kako zemunac pa da nikada nije noćio u hotelu YU? Ne ide !
Сад си ме "натерала" да поменем да су моја деца четврта генерација рођена у Земуну а ево ја нисам никад спавао тамо. Што кад ми гајба близу.

Сад си ме "натерала" да поменем да су моја деца четврта генерација рођена у Земуну а ево ја нисам никад спавао тамо. Што кад ми гајба близу.
I moja deca su četvrta generacija rođena tu, čak i u istu osnovnu školu, ali eto nismo nikada prespavali tu hehe
Ali ja bih za razliku od tebe to volela :)

To i moja draga kaze,a ja ne kapiram kako je kul da uzmemo sobu u kraju u kom zivim...msm..glupo...

Касно ноћу нисам баш из ратлога гужве преко дана. Има један кафић где цеде разне воћке, знам да је квалитет и зато волим да одем. За озбиљну клопу чамац и преко па сами направимо свашта.
Bio.Slazem se.

Nemam pojma,pre bih u kazino...jos nismo otisli...
ja sam bila u tom kazinu.
onako.. nisam veliki ljubitelj te atmosfere
ja sam romantičar u smislu privlači me ideja da imam lep pogled sa kreveta .)
obezbedi svojoj dragoj tako nešto. ako to želi. Mi radimo često ovo ili ono, ali malo sebi ugađamo.

ja sam bila u tom kazinu.
onako.. nisam veliki ljubitelj te atmosfere
ja sam romantičar u smislu privlači me ideja da imam lep pogled sa kreveta .)
obezbedi svojoj dragoj tako nešto. ako to želi. Mi radimo često ovo ili ono, ali malo sebi ugađamo.
Ne kazem da necu...ako nastavi da sma....insistira :lol:

Back