Flash_Back
Obećava
- Poruka
- 68
Rusenje drzavnog rezima 
---
1. napad direktno na demokratiju
1.1 - rasprodali celokupnu drzavnu imovinu
1.1.1 - imovina rasprodata tenderom prodada u bezcenje, primer
"Jugosped", samo imovina - predstavnistvo na Terazijama br. 8
procenjeno na 12 miliona a celokupna firma prodata za 4 miliona
zepterovoj off shor kompaniji, da se ne spominju expoziture u becu
etc... koje su otisle za dzabe...
1.2 - razrusen domaci bankarski sistem, umesto nase banke da ubacimo
na strano trziste ludaci su ih urusili pod "izgovorom" da idemo u EU i
sada se gradjanima nude takvi krediti da se samo uvlace u sve vece i
vece dugove a celokupna "zarada" na nasim gradjanima se logicno ne
vraca u drzavi budzet vec ide u druge drzave..
1.3 - posledica zaduzenja gradjanja je "lagan" nacin da se polako
predje u pravu duznicku krizu, em sto ce gradjani biti prezaduzeni kod
banaka + ce i drzava uzeti toliko "lepih" grace kredita da to za 5-10
godina ni sam bog nece moci da otplati... moze se zakljuciti da vlast
gleda kako da samo sto duze ostane u foteljama i da ih prava buducnost
Srbije ne interesuje, vec da samo gledaju kako da preguraju jedan
j**** mandat!
2. lepo reci gradjanima da su svi potezi od rusenje rezima Milosevica
pogresno povuceni! navesti kao primer da se tada mleko i hleb moglo
kupiti za 30 dinara a danas samo je hleb 40! onda izuzetna inflacija
(lose upravljanje drzavom), odnos evra i dinara je skocio skoro 3 puta
od tada u korist evra i na stetu domace ekonomije...
2.1 umesto da se ojaca domaca privreda i domaci proizvodi i izbace na
strano trziste, uradjeno upravo suprotno, "ulele" su nam strane
kompanije koje su totalno "izbacili" nase firme sa trzista... em su
preotele domace trziste + je nasim kompanijama onemoguceno da zaradom
na domacem trzistu unapreduju svoju tehnologiju i da se izbore za
strano trziste!
---
Plan rusenja trenutnog resima
1. vlast dok nas "vodi" u EU unistava nasu drzavu (sto se moze
zakljuciti iz gore navedenog) sto ce za posledicu imati da ce naredna
vlast igrati kako MMF kaze, budzet ce biti rasparcan i to vise nece
biti vlast koja ce moci da sama donosi svoje odluke nego vlasnistvo
SAD, savremeno robovlasnicko drusto - prezaduzena ce biti i drzava i
sami gradjani i ukoliko na vreme ne reagujemo to je ono sto nam sledi
u buducem periodu... napasti direktno celu demokratiju i njen nacin
upravljanja drzavom i njenim resusima!
da bi ste dosli na vlast nije dovoljno da se samo prica vec nesto
konkretno i uradi i napadne
prvi primer: benzin - spustiti cenu za 25-30%, kako je moguce da
posedujemo rafineriju a da je cena goriva skoro najskuplja u celom
regionu??? + najlosijeg kvaliteta, svuda u svetu ulje se npr: menja na
10-15.000km a kod nas obavezno na 5.000km! ovim mozete da pridobijete
sve taksiste i vozace, ukoliko zelite i cak demonstracije mogu da se
naprave
naravno, skinuti zabranu uvoza vozila ispod EURO 3 norme
(da nama jedan golf II vredi 2000 evra a u nemackoj da se poklanja,
time se obaraju i cene vozilima), jer sta se desava??? gradjani nemaju
para za "dobro" vozilo, uzimaju kredite i tako sebe ukopaju! primer:
spreman je zakon (ali ne i pusten) da svi taksisti moraju da voze
vozila sa EURO 3 + normom, sta se konkretno desilo, covek je uzeo
stila pre 2 god. koji je vredeo 8.000e na lizing za 12.000e a vozilo
mu danas vredi svega 6.000e, molim vas, gubitak od 50%! nalazost nije
samo jedan taksista tako "naseo", vec vecina, ukoliko ovo iznesete
sanse za dobitak krcenja ulica su ravne oko od prilike 100,00%
dalje, penzioneri, ljudi koji su radili ceo svoj zivot da bi danas
dobijali crkavicu od penzije sa kojom jedva mogu da preguraju iz dana
u dan... njima je vise dosta svega, nazalost njih je i najvise usled
slabog nataliteta zbog najvise ekonomske situacije u zemlji...
ovde mozete veoma dobro da ne iskoristite situaciju, nego da lepo
kazete penzionerima da ukoliko se skine trenutan rezim probacete da
deci njihove dece bude isplacena puna penzija po ugledu na zapadni
sistem! oni se osecaju ne mocno i ukoliko im date ne samo nadu nego
vec ukoliko i mislite da mozete da stvarno ispunite to sto sam vam
predlozio izlozite im slobodno ovu ideju jer tim ljudima je vise dosta
svega i samo zele svoju decu i unuke da "izbace" na pravi put! kazite
lepo da niste kao trenutni rezim koji samo vadi pare iz PIO i puni
budzet vec mislite na buducnost! i onda lepo kad se ode kod doktora
ludaci vam traze novac a ljudi ceo zivot radili i punili budzet! ako
okrive milosevica za taj propust pa lepo im recite da su imali
"slobodnih" 10 godina barem pokusaju da to vrate na svoje priblizno
prvobitno stanje! a sta su tu uradili, pa isto sto i milosevic!
policija, primer ministar dacic naspram obicnog policajca! dacic sedi
u fotelji sa ~120.000 din dok obicaj jadan policajac ide sa pistoljem
na kriminalce sa zamrznutom platom od 40.000 din! i jadan covek pogine
na duznosti i sta udari MUP, plati sahranu i ostave celu porodicu i
zenu i decu da se muce do kraja zivota! ne - recite da svako sluzbeno
lice koje izgubi zivot u toku vrsenja sluzbene duznosti obavezuje
drzavu da obezbedi i situira sa finasiskog aspekta njegovu porodicu do
kraja njihovih zivota i eto vam i policija!
kazu da za vas glasaju manje inteligenti ljudi (npr: "seljaci" - ne
znam zasto se uvek ljudi vredjaju kad nekoga tako nazoves kada je
seljak svoj covek, po meni veci od svakoga doktora nauke koji radi za
drugoga, filozofija ali da ne duzim..) a za demokrate vise
inteligenti.. pa mogu obe glasacke "strukture" da glasaju za vas!
kako? lepo, kazite seljacima da ce drzava svakom coveku koji hoce i
zeli da ostane na svojoj zemlji i da je obradjuje (2 u 1, svi iz sela
beze u grad) dati bez kamatnu masinu/e na optlatu u periodu od 5-10
godina i da mu omoguci da nesto i zaradi i unapredjuje svoje imanje a
ne da cupka u mestu kao ovih 10 godina.. stvar je u tome da seljak ne
moze sam da uzme tonu npr: paradajza i iznajmi kamion i uputi se u
nemacku! to je stvar drzave da mu omoguci da proda svoj prozivod,
slobodno ih i tu napadnite jer su rasturili domace trziste, omogucite
da nasi poljoprivredni proizvodi izlaze izvan zemlje (2 u 1, radi i
poljoprivreda i izvoz) i time ste zadrzali vase glasacko telo ali to i
da se ispuni kada dodjete na vlast!
primer telekoma, nisu hteli da ga prodaju a pustili su mnogo jaceg
operatera za "par miliona" - licencu, ma budale ne popravljvive...
problem je u tome sto je taj drugi operater mnogo "napredniji" i veoma
vise razvijem od nasega telekoma i narodu ce ponuditi takve uslove da
telekom vise nece jednostvno mocu da izdrzi tu konkurenciju usled cega
ce za 5 god. sama ta licence vredeti vise od telekoma.. poenta: ne
stite domace trziste i unistavaju domace kompanije!
dalje, vise inteligentni ljudi ce odmah da ukapiraju da je ova cela
privatizacija "sarena laza" i da primete kuda sve to vodi - ka
unistenju domacih kompanija i zasnivanju drzavnog budzeta na 18%! ali
evo vam i doktori nauka, imam informaciju da se prilikom motiranja
duplog montaznog poda u nacionalnom institutu za tehnologiju i razvoj
"vinca" usunjala jedna zmija... zvuci i suvise smesno ali to je cist
dokaz kako drzavu ne interesuje buducnost zemlje vec fotelja, molim
vas, u vinci bi trebalo da bude 1000 i jedna kamera i takvo
obezbedjenje da ni sam predsednik ne zna kakvi se naucni eksperimenti
tamo izvode, a kod nas voze juga sa radioaktivnim "uredjajem", pa gde
to jos postoji u svetu! u nista ne ulazu i hoce da vode drzavu, ali
problem je u tome da je i vode - ali direktno u propast!
na kraju krajeva drzava nema nikakvu nacionalnu strategiju razvoja za
svoju zemlju za npr: 50 god. vec samo gleda kako da pregura mandat i
pri tome unustava nasu ekonomiju, gradjane prezaduzuju a i samu zemlju
i polako upadaju u savremeno robovlasnicko drusto uslovljeno duznickom
krziom!
rekao bih vam jos 1000 i jednu stvar ali me politika u opste ne
zanima! lepo kada dodju izbori ukoliko pametno budete vodili kampanju
i uspeli da dignete glasacko telo na noge imacete min. 50% glasova,
posle se samo udruzite i lepo podelite vlast, ali bez jurisa na
fotelje vec razmislite o svim ovim greskama koje su pravili vasi
predhodnici i gledajte da drzavu izvucete na pravi put!
srecno vam bilo
---
ukoliko vam se uskoro ne javim ovo saljite pravo u srpsku naprednu stranku
---
Sedam čuda komunizma:
1. Svako je bio zaposlen.
2. Iako je svako bio zaposlen, niko ništa nije radio.
3. Iako niko ništa nije radio, sve planove smo ispunili bar 100%.
4. Iako je plan ispunjen preko 100%, radnje su bile prazne.
5. Iako su radnje bile prazne svi su sve imali.
6. Iako je svako imao sve, svi su krali.
7. Iako su svi krali, nikad ništa nije falilo.
---
stiglo je sa ogromnim zakasnjenjem u srpsku naprednu stranku, samo jos da sam im rekao kako KOSOVO da povrate i eto im vlast
ajde dopisite nesto sta su jos upropastili, ovo je moj pogled i 30 min - sat vremena kucanja teksta

---
1. napad direktno na demokratiju
1.1 - rasprodali celokupnu drzavnu imovinu
1.1.1 - imovina rasprodata tenderom prodada u bezcenje, primer
"Jugosped", samo imovina - predstavnistvo na Terazijama br. 8
procenjeno na 12 miliona a celokupna firma prodata za 4 miliona
zepterovoj off shor kompaniji, da se ne spominju expoziture u becu
etc... koje su otisle za dzabe...
1.2 - razrusen domaci bankarski sistem, umesto nase banke da ubacimo
na strano trziste ludaci su ih urusili pod "izgovorom" da idemo u EU i
sada se gradjanima nude takvi krediti da se samo uvlace u sve vece i
vece dugove a celokupna "zarada" na nasim gradjanima se logicno ne
vraca u drzavi budzet vec ide u druge drzave..
1.3 - posledica zaduzenja gradjanja je "lagan" nacin da se polako
predje u pravu duznicku krizu, em sto ce gradjani biti prezaduzeni kod
banaka + ce i drzava uzeti toliko "lepih" grace kredita da to za 5-10
godina ni sam bog nece moci da otplati... moze se zakljuciti da vlast
gleda kako da samo sto duze ostane u foteljama i da ih prava buducnost
Srbije ne interesuje, vec da samo gledaju kako da preguraju jedan
j**** mandat!
2. lepo reci gradjanima da su svi potezi od rusenje rezima Milosevica
pogresno povuceni! navesti kao primer da se tada mleko i hleb moglo
kupiti za 30 dinara a danas samo je hleb 40! onda izuzetna inflacija
(lose upravljanje drzavom), odnos evra i dinara je skocio skoro 3 puta
od tada u korist evra i na stetu domace ekonomije...
2.1 umesto da se ojaca domaca privreda i domaci proizvodi i izbace na
strano trziste, uradjeno upravo suprotno, "ulele" su nam strane
kompanije koje su totalno "izbacili" nase firme sa trzista... em su
preotele domace trziste + je nasim kompanijama onemoguceno da zaradom
na domacem trzistu unapreduju svoju tehnologiju i da se izbore za
strano trziste!
---
Plan rusenja trenutnog resima

1. vlast dok nas "vodi" u EU unistava nasu drzavu (sto se moze
zakljuciti iz gore navedenog) sto ce za posledicu imati da ce naredna
vlast igrati kako MMF kaze, budzet ce biti rasparcan i to vise nece
biti vlast koja ce moci da sama donosi svoje odluke nego vlasnistvo
SAD, savremeno robovlasnicko drusto - prezaduzena ce biti i drzava i
sami gradjani i ukoliko na vreme ne reagujemo to je ono sto nam sledi
u buducem periodu... napasti direktno celu demokratiju i njen nacin
upravljanja drzavom i njenim resusima!
da bi ste dosli na vlast nije dovoljno da se samo prica vec nesto
konkretno i uradi i napadne

prvi primer: benzin - spustiti cenu za 25-30%, kako je moguce da
posedujemo rafineriju a da je cena goriva skoro najskuplja u celom
regionu??? + najlosijeg kvaliteta, svuda u svetu ulje se npr: menja na
10-15.000km a kod nas obavezno na 5.000km! ovim mozete da pridobijete
sve taksiste i vozace, ukoliko zelite i cak demonstracije mogu da se
naprave
naravno, skinuti zabranu uvoza vozila ispod EURO 3 norme(da nama jedan golf II vredi 2000 evra a u nemackoj da se poklanja,
time se obaraju i cene vozilima), jer sta se desava??? gradjani nemaju
para za "dobro" vozilo, uzimaju kredite i tako sebe ukopaju! primer:
spreman je zakon (ali ne i pusten) da svi taksisti moraju da voze
vozila sa EURO 3 + normom, sta se konkretno desilo, covek je uzeo
stila pre 2 god. koji je vredeo 8.000e na lizing za 12.000e a vozilo
mu danas vredi svega 6.000e, molim vas, gubitak od 50%! nalazost nije
samo jedan taksista tako "naseo", vec vecina, ukoliko ovo iznesete
sanse za dobitak krcenja ulica su ravne oko od prilike 100,00%

dalje, penzioneri, ljudi koji su radili ceo svoj zivot da bi danas
dobijali crkavicu od penzije sa kojom jedva mogu da preguraju iz dana
u dan... njima je vise dosta svega, nazalost njih je i najvise usled
slabog nataliteta zbog najvise ekonomske situacije u zemlji...
ovde mozete veoma dobro da ne iskoristite situaciju, nego da lepo
kazete penzionerima da ukoliko se skine trenutan rezim probacete da
deci njihove dece bude isplacena puna penzija po ugledu na zapadni
sistem! oni se osecaju ne mocno i ukoliko im date ne samo nadu nego
vec ukoliko i mislite da mozete da stvarno ispunite to sto sam vam
predlozio izlozite im slobodno ovu ideju jer tim ljudima je vise dosta
svega i samo zele svoju decu i unuke da "izbace" na pravi put! kazite
lepo da niste kao trenutni rezim koji samo vadi pare iz PIO i puni
budzet vec mislite na buducnost! i onda lepo kad se ode kod doktora
ludaci vam traze novac a ljudi ceo zivot radili i punili budzet! ako
okrive milosevica za taj propust pa lepo im recite da su imali
"slobodnih" 10 godina barem pokusaju da to vrate na svoje priblizno
prvobitno stanje! a sta su tu uradili, pa isto sto i milosevic!
policija, primer ministar dacic naspram obicnog policajca! dacic sedi
u fotelji sa ~120.000 din dok obicaj jadan policajac ide sa pistoljem
na kriminalce sa zamrznutom platom od 40.000 din! i jadan covek pogine
na duznosti i sta udari MUP, plati sahranu i ostave celu porodicu i
zenu i decu da se muce do kraja zivota! ne - recite da svako sluzbeno
lice koje izgubi zivot u toku vrsenja sluzbene duznosti obavezuje
drzavu da obezbedi i situira sa finasiskog aspekta njegovu porodicu do
kraja njihovih zivota i eto vam i policija!
kazu da za vas glasaju manje inteligenti ljudi (npr: "seljaci" - ne
znam zasto se uvek ljudi vredjaju kad nekoga tako nazoves kada je
seljak svoj covek, po meni veci od svakoga doktora nauke koji radi za
drugoga, filozofija ali da ne duzim..) a za demokrate vise
inteligenti.. pa mogu obe glasacke "strukture" da glasaju za vas!
kako? lepo, kazite seljacima da ce drzava svakom coveku koji hoce i
zeli da ostane na svojoj zemlji i da je obradjuje (2 u 1, svi iz sela
beze u grad) dati bez kamatnu masinu/e na optlatu u periodu od 5-10
godina i da mu omoguci da nesto i zaradi i unapredjuje svoje imanje a
ne da cupka u mestu kao ovih 10 godina.. stvar je u tome da seljak ne
moze sam da uzme tonu npr: paradajza i iznajmi kamion i uputi se u
nemacku! to je stvar drzave da mu omoguci da proda svoj prozivod,
slobodno ih i tu napadnite jer su rasturili domace trziste, omogucite
da nasi poljoprivredni proizvodi izlaze izvan zemlje (2 u 1, radi i
poljoprivreda i izvoz) i time ste zadrzali vase glasacko telo ali to i
da se ispuni kada dodjete na vlast!
primer telekoma, nisu hteli da ga prodaju a pustili su mnogo jaceg
operatera za "par miliona" - licencu, ma budale ne popravljvive...
problem je u tome sto je taj drugi operater mnogo "napredniji" i veoma
vise razvijem od nasega telekoma i narodu ce ponuditi takve uslove da
telekom vise nece jednostvno mocu da izdrzi tu konkurenciju usled cega
ce za 5 god. sama ta licence vredeti vise od telekoma.. poenta: ne
stite domace trziste i unistavaju domace kompanije!
dalje, vise inteligentni ljudi ce odmah da ukapiraju da je ova cela
privatizacija "sarena laza" i da primete kuda sve to vodi - ka
unistenju domacih kompanija i zasnivanju drzavnog budzeta na 18%! ali
evo vam i doktori nauka, imam informaciju da se prilikom motiranja
duplog montaznog poda u nacionalnom institutu za tehnologiju i razvoj
"vinca" usunjala jedna zmija... zvuci i suvise smesno ali to je cist
dokaz kako drzavu ne interesuje buducnost zemlje vec fotelja, molim
vas, u vinci bi trebalo da bude 1000 i jedna kamera i takvo
obezbedjenje da ni sam predsednik ne zna kakvi se naucni eksperimenti
tamo izvode, a kod nas voze juga sa radioaktivnim "uredjajem", pa gde
to jos postoji u svetu! u nista ne ulazu i hoce da vode drzavu, ali
problem je u tome da je i vode - ali direktno u propast!
na kraju krajeva drzava nema nikakvu nacionalnu strategiju razvoja za
svoju zemlju za npr: 50 god. vec samo gleda kako da pregura mandat i
pri tome unustava nasu ekonomiju, gradjane prezaduzuju a i samu zemlju
i polako upadaju u savremeno robovlasnicko drusto uslovljeno duznickom
krziom!
rekao bih vam jos 1000 i jednu stvar ali me politika u opste ne
zanima! lepo kada dodju izbori ukoliko pametno budete vodili kampanju
i uspeli da dignete glasacko telo na noge imacete min. 50% glasova,
posle se samo udruzite i lepo podelite vlast, ali bez jurisa na
fotelje vec razmislite o svim ovim greskama koje su pravili vasi
predhodnici i gledajte da drzavu izvucete na pravi put!
srecno vam bilo
---
ukoliko vam se uskoro ne javim ovo saljite pravo u srpsku naprednu stranku
---
Sedam čuda komunizma:
1. Svako je bio zaposlen.
2. Iako je svako bio zaposlen, niko ništa nije radio.
3. Iako niko ništa nije radio, sve planove smo ispunili bar 100%.
4. Iako je plan ispunjen preko 100%, radnje su bile prazne.
5. Iako su radnje bile prazne svi su sve imali.
6. Iako je svako imao sve, svi su krali.
7. Iako su svi krali, nikad ništa nije falilo.
---
stiglo je sa ogromnim zakasnjenjem u srpsku naprednu stranku, samo jos da sam im rekao kako KOSOVO da povrate i eto im vlast
ajde dopisite nesto sta su jos upropastili, ovo je moj pogled i 30 min - sat vremena kucanja teksta

Kakva sad Napredna stranka?
Српска напредна странка 


