Rupa VII

А не размишљате о томе да је животиња у стану заробљена. Да ли је у реду да мачка никада не види траву и да се никада не попне на дрво.
Чист себичлук
Sebicluk izbija iz svakog tvog posta svaki dan pa nikom nista, tako da pusti i druge da budu sebicni
 
Dovedi zenu, nas dve bi se site ispricala :malav:

Ja stvarno ne volim kupovinu, ceo zivot spasavam i nameram dozivotno ....
Mislim kapiram neka rasa ti se svidja zelis je, sve je to ok, ali usput moze i sa ulice da se spasi i pet sest komada, pa kompletan zoo vrt da se ima i kupljenih i spasenih :malav:
Znam, ja ceo zivot dovlacim zivuljke,od os bukvalano, i mama zna i zato sada tako prica, jer joj je cudno
ja za svakom lutalicom koju pomazim propatim i ne karikiram
Ali nemam uslova sada, ni fizicki ni mentalno
Da je do mene psa uzela ne bih do penzije, ali ovo je neki kompromis i vrv prvi i jedini put sa kupujem zivotinju

I zato mi je mnog bitno da izbegnem smrdljive stancere makar
 
Dovedi zenu, nas dve bi se site ispricala :malav:

Ja stvarno ne volim kupovinu, ceo zivot spasavam i nameram dozivotno ....
Mislim kapiram neka rasa ti se svidja zelis je, sve je to ok, ali usput moze i sa ulice da se spasi i pet sest komada, pa kompletan zoo vrt da se ima i kupljenih i spasenih :malav:
zato si gojila labradore s bivsim muzem
jer ste ih spasili : )
 
Znam, ja ceo zivot dovlacim zivuljke,od os bukvalano, i mama zna i zato sada tako prica, jer joj je cudno
ja za svakom lutalicom koju pomazim propatim i ne karikiram
Ali nemam uslova sada, ni fizicki ni mentalno
Da je do mene psa uzela ne bih do penzije, ali ovo je neki kompromis i vrv prvi i jedini put sa kupujem zivotinju

I zato mi je mnog bitno da izbegnem smrdljive stancere makar
Njih ces tesko zaobici
Ja sam izasla iz tog sveta i sad nemam pametnu preporuku kod koga da ides
Sve koje sam znala i saradjivala su bili olosi stancerski, ja bih sve to lopatom tukla dok ih ne obogaljim
Ma mislim..... bolje da ne rasplinjavamo temu da se ne nerviram
 
Njih ces tesko zaobici
Ja sam izasla iz tog sveta i sad nemam pametnu preporuku kod koga da ides
Sve koje sam znala i saradjivala su bili olosi stancerski, ja bih sve to lopatom tukla dok ih ne obogaljim
Ma mislim..... bolje da ne rasplinjavamo temu da se ne nerviram
Znam
Veruj mi da sam ima zapamtiöa lokacije vec fotke koje kace, prateci oglase
Ja to god dana i vise gledam
Volela bih neko kucno leglo, tako nesto
 
zato si gojila labradore s bivsim muzem
jer ste ih spasili : )
Ne vidim cemu zlurad komentar
Mogla si pitati pa bih ti rekla o cemu se tu radilo
Mislim ok, kapiram, jace je od tebe, ti prosto moras da se poserres po svakome u nekom momentu komunikacije
Zasto i kako sam radila to sto sam radila da ti ispricam posle ovako zluradog komentara necu, bilo bi ravno bacanju bisera pred svinje, ne tice te se prosto
Zavrsena rasprava
 
Ne vidim cemu zlurad komentar
Mogla si pitati pa bih ti rekla o cemu se tu radilo
Mislim ok, kapiram, jace je od tebe, ti prosto moras da se poserres po svakome u nekom momentu komunikacije
Zasto i kako sam radila to sto sam radila da ti ispricam posle ovako zluradog komentara necu, bilo bi ravno bacanju bisera pred svinje, ne tice te se prosto
Zavrsena rasprava

nije zlurad nego realan
tj zlurad je koliko i tvoje prozivanje drugih oko udomljavanja
cinjenica je da ste to vrijeme i resurse mogli iskoristiti i za udomljavanje pasa s ulice, ali niste
a niste ni morali i niko te ne proziva zbog toga
 
Znam
Veruj mi da sam ima zapamtiöa lokacije vec fotke koje kace, prateci oglase
Ja to god dana i vise gledam
Volela bih neko kucno leglo, tako nesto
Ma uzas....
Posle svega sto sam videla pravo da ti kazem bas mi se gadi kupovina

Naci ces....polako....
A mozda se predomislis pa nabavis jos macaka a a a :zper:
Zamisli minja dobije drugaricu slicnih osobina i ti onda zvanicno poludis :rotf: na kraju se ti odselis
 
Niko da usvoji iz azila ili sa ulice stene, samo bi da kupite, kakvi ste z:hm:
IMG_20201121_100709.jpg
 
Sinoć pričamo mala i ja, pre spavanja.
A da napomenem, da, pošto mi je bilo vrlo glupo da za taj autić od 20 cm na daljinski, da 2000 dinara, rekla sam joj da sačuva račun i da može da ga vrati za koji dan kada shvati da joj ne treba (jer to može bez problema u lidlu)
Pita me, da li može da vrati u radnju auto...ja se sva ozarih od sreće...nema više zujanja i udaranja o nameštaj. Reko, naravno, dobićeš novac nazad. Kaže ona "a onda mogu da kupim isti takav?"
Ja :eek: , pa zašto ?
"Pa zato što su se ovom malo potrošile baterije, ne ide više tako brzo"
 
mi smo utanacili
pas stize za osmi rodjendan
ako ga jos bude zeljela, dodjavola :lol:
Dodjavola, hoće sigurno :lol:
Mi smo obećali kuče kad je imao 4 godine, biće kuče kad pođeš u prvi razred. Septembar pre 2 godine "zašto ja sad nemam kuče, idem već mesec dana u školu" :lol:
Odugovlacili smo još godinu dana, u međuvremenu pripremali na obaveze i sad već više od godinu dana uredno šeta i skuplja govanca za havanskim bišonom :D
Obožavaju se, njemu ništa nije teško, i jako je odgovoran i ne izbegava obaveze oko kučeta :heart:
 
Dodjavola, hoće sigurno :lol:
Mi smo obećali kuče kad je imao 4 godine, biće kuče kad pođeš u prvi razred. Septembar pre 2 godine "zašto ja sad nemam kuče, idem već mesec dana u školu" :lol:
Odugovlacili smo još godinu dana, u međuvremenu pripremali na obaveze i sad već više od godinu dana uredno šeta i skuplja govanca za havanskim bišonom :D
Obožavaju se, njemu ništa nije teško, i jako je odgovoran i ne izbegava obaveze oko kučeta :heart:

pa to je
ideja je da sacekamo dok ne bude dovoljno samostalna
 
Sinoć pričamo mala i ja, pre spavanja.
A da napomenem, da, pošto mi je bilo vrlo glupo da za taj autić od 20 cm na daljinski, da 2000 dinara, rekla sam joj da sačuva račun i da može da ga vrati za koji dan kada shvati da joj ne treba (jer to može bez problema u lidlu)
Pita me, da li može da vrati u radnju auto...ja se sva ozarih od sreće...nema više zujanja i udaranja o nameštaj. Reko, naravno, dobićeš novac nazad. Kaže ona "a onda mogu da kupim isti takav?"
Ja :eek: , pa zašto ?
"Pa zato što su se ovom malo potrošile baterije, ne ide više tako brzo"
hahaha deca su geniji :heart:
 

Back
Top