Rupa VI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
108033826_5042895479065419_4487832086070220739_n.jpg


🤦‍♀️
 
Наши стручњаци кажу да Ат ипак не падају.
Медији, медији...ко ће сносити одговорност за све страхове и изнете лажи!?!


https://www.nedeljnik.rs/istrazivan...ASMgNFRWW4F5ZoW0dSq8jcaKsM#Echobox=1594842332
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/g...prepoznatljivosti-beogradski-patolozi/88tbyp3

https://www.alo.rs/vesti/drustvo/ka...stitut-za-patologiju-korona-virus/326629/vest

Sta tjera penzionisanog profesora da iznosi za medije neprovjerene informacije. A nase slobodno novinarstvo je oslobodjeno izgleda jedino istrazivanja informacija koje plasira.
 
malo mu slave, dobio pare, a nije dobio batine kakve treba da dobije.....čuveni ristić beše iz one ristić klinike, jel to taj? 2007 u decembru naplaćena mi zamena katetera 4000 dinara, jeste bila noć, jeste dolazak po pozivu al da je nisam imala ček ostavio bi je lik do jutra bez katetera da čeka terenskog ...more mamicu li im svima
 
Људски Кен (прво се оперисао да личи на њега) постао Барби! Још једна вест без које се не може... Јооооој...
Сада само још да нађе Кена који је некада био Барби а сачувао репродуктивне органе, па да добију Кениће и Барбикице.

A kad ja napisem sta se radi sa davanjem AD mleka bebama vi odmah skacete...

E moj narode... :aha:
Када чујем сада савете које лекари дају мајкама. Шта мора, а шта је под "не, никако" тачно видиш да је све против природе и само новци да се згрћу. И ко верује, ко слепо слуша... тешко тој деци.
 
Људски Кен (прво се оперисао да личи на њега) постао Барби! Још једна вест без које се не може... Јооооој...
Сада само још да нађе Кена који је некада био Барби а сачувао репродуктивне органе, па да добију Кениће и Барбикице.


Када чујем сада савете које лекари дају мајкама. Шта мора, а шта је под "не, никако" тачно видиш да је све против природе и само новци да се згрћу. И ко верује, ко слепо слуша... тешко тој деци.
Nazalost.
 
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/g...prepoznatljivosti-beogradski-patolozi/88tbyp3

https://www.alo.rs/vesti/drustvo/ka...stitut-za-patologiju-korona-virus/326629/vest

Sta tjera penzionisanog profesora da iznosi za medije neprovjerene informacije. A nase slobodno novinarstvo je oslobodjeno izgleda jedino istrazivanja informacija koje plasira.
Не знам шта га тера да изјављује такве бљувотине.
Та изјава је језива!
Млађи пацијенти који умиру од короне, који су у веома, веомс, малом броју, умиру јер упадну у сепсу.
Сепса је, иначе, системски инфламаторни одговор и не мора никакве везе да има са зарђалим скалпелом или нестерилисаним хируршким прибором. Код млађих људи се јавља као послесица хиперимуног одговора.
 
Узми витамине, мада вероватно већ узимаш, не знам шта да ти кажем :(
Kaze koleginica da pricam kroz nos a nisam tako ovih dana zvucala, i da izgledam samleveno i bledo....ja nisam provalila jer meni od alergije radi sve pojacano i kasljem i sve.... ne mogu da provalim...
Ma vrv je neki virus.... jedna koleginica ima prehladu, zmaj isto boli ga grlo... imamo i koronase....nesto mora da me strefi jer zbog pumpice ja lako navatam sad respiratorne viruscice ...
 
Не знам шта га тера да изјављује такве бљувотине.
Та изјава је језива!
Млађи пацијенти који умиру од короне, који су у веома, веомс, малом броју, умиру јер упадну у сепсу.
Сепса је, иначе, системски инфламаторни одговор и не мора никакве везе да има са зарђалим скалпелом или нестерилисаним хируршким прибором. Код млађих људи се јавља као послесица хиперимуног одговора.
Stvarno je odvratno citati.
Inace ne citam ali daj da udjem kad vec odgovaras.

Postaje smesno koliko bi vestacki da zaplase narod i izazovu paniku.

Pa nama ce stvarno trebati jos jedan Kovin posle ovoga. Jel mi otvaramo neku farmaceutsku fabriku za lekove za smirenje? :lol:
 
Корона вирус припада групи вируса који узрокују болест у распону од благе прехладе (које су најчешће) до тешког акутног респираторног синдрома (САРС). Први пут су изоловани 1962. године и од тада до данас су доказани као проузроковачи обољења код сисара и птица. Постоје корона вируси који узрокују обољење само код животиња. Инфекције корона вирусима су честе у људској популацији. Процењује се да вируси из ове групе проузрокују око половине свих респираторних инфекција код човека.

Нови корона вирус (SARS-Cov-2) припада истој подгрупи вируса као и већ познати корона вируси (MERS-CoV, SARS-CoV). Потврђен је интерхумани пренос вируса.
https://www.zdravlje.org.rs/index.php/aktuelne-vesti/855-korona-virus
Ово је званична информација са странице Градског завода за јавно здравље. Оснивач је Министарство здравља.
Зашто нам телевизија, новине и такозвани Кризни штаб пласирају збуњујуће и различите информације и стварају панику? Шта је то толико спектакуларно у корона вирусу?
 
Не знам шта га тера да изјављује такве бљувотине.
Та изјава је језива!
Млађи пацијенти који умиру од короне, који су у веома, веомс, малом броју, умиру јер упадну у сепсу.
Сепса је, иначе, системски инфламаторни одговор и не мора никакве везе да има са зарђалим скалпелом или нестерилисаним хируршким прибором. Код млађих људи се јавља као послесица хиперимуног одговора.

Jel to onaj ristic sa druge hirurske ili kakk se cec zove ona zgrada za kardio ooeracije? Taj smrad je rekao da mojoj kevi ne treba viae od dva bajpasa, iako su drugi tvrdili da treba tjah lekar koji je operisao rekao je.minimum 3.
 
Jel to onaj ristic sa druge hirurske ili kakk se cec zove ona zgrada za kardio ooeracije? Taj smrad je rekao da mojoj kevi ne treba viae od dva bajpasa, iako su drugi tvrdili da treba tjah lekar koji je operisao rekao je.minimum 3.
Кардиохирург, бивши директор КЦС, познат по томе да збрисао у иностранство на рутинску операцију. Алкохоличар. А познат и по томе што је сменио проф. Петра Сеферовића са места директора Клинике за кардиологију после напакованог случаја...
 
Stvarno je odvratno citati.
Inace ne citam ali daj da udjem kad vec odgovaras.

Postaje smesno koliko bi vestacki da zaplase narod i izazovu paniku.

Pa nama ce stvarno trebati jos jedan Kovin posle ovoga. Jel mi otvaramo neku farmaceutsku fabriku za lekove za smirenje? :lol:
Да је само код нас. У игри је цео свет, нажалост.
Само што се народ понаша као да су им маске преко очију а не преко носа.
 
Jaoj bre, Komnine jel ti zbilja nalaziš publiku za ovakve stvari?
Ja sam, biće, veoma neposlušna osoba i ne mogu da oćutim.
Živo se sećam ceremonije otvaranja u Londonu.
Ista je došla kao odgovor na skorojevicko bahanalisanje Pekinga 2008 te su Englezi želeli da se podice bez puno vatrometa i cirkusa.
Zdravstvena služba ima specijalan status. Znam jer mi je sestra uradila nostrifikaciju tamo.
Zahvalnost se ogledala naročito za rad tokom WW2 jer su devojke dobrovoljci njima za ponos i danas. Oni ih nisu zaboravili dok mi naše jesmo. Postoji i spomenik u Londonu, što Troja može potvrditi.

Ujedno, zahvalili su se pojedincima koji su pomerili kulturu na neki način i važni su svima nama te su sportisti izlazili uz Heroes Bouvija a kraljica je letela sa Bondom.
Uz to, možda ti da još neku ideju, na teren je sletela Meri Popins:lol:
Svidjalo se nama ili ne, imaju se čime pohvaliti bez obzira koliko se mi hvatamo kolonijalizma.
 
Кардиохирург, бивши директор КЦС, познат по томе да збрисао у иностранство на рутинску операцију. Алкохоличар. А познат и по томе што је сменио проф. Петра Сеферовића са места директора Клинике за кардиологију после напакованог случаја...


nema dva miljka ristica. to je taj jedan jedini, kad je moja keva lezala i cekala bajpas, neka zena koja je debelo podmazala ristica cekala da je opet operise, nesto zeznuo kod prve operacije. jel treba da pomenm da je moju kevu operisao izvesni mikic, ne znam kakav je, rekose tad da je odlican i taj covek je rekao minimum tri bajpasa, ali posto je ristic donosio konacnu odluku ostade moja keva sa 2 bajpasa.

toliko o miljku risticu, pa sad ko hoce da mu veruje njemu i njegovim izjavama slobodan je.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top