Rupa VI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kazem da prebaci,to je dva klika (obelezi,posalje),ne zna kako,besni sto ne zna,hocu da pokazem kako samo da pridje,ne,nece,baca pored mene,besno izlazi,kaze da ... a ne mogu to da napisem ovde...previse je...

Sta da ocekujem jednom ako se sve potpuno raspadne,sta moze a se desi ne znam a nista lepo sudeci po svemu sto se desava.
 
Kolega koji je terao inat i iso sam bez mene na lokacije totalno je sjjebo stvar, narafski
Juce doso zmaj sa odmora i haos odma, popizdeo pa iso da to odradi da ispegla stvar za klijenta
Zvala me menadzerka da me zamoli dodjem fotnem nesto, on nije dao, pa joj se drao sto me zove ako sam na bolovanju (a nama jasno sto drami, ako sam na bolovanju a radim povremeno kako da mi odcepi deo plate, plus ako se desi nesto meni dok sam tamo mogu da ga sahranim, krsi zakon...nije sekiracija za zdravlje no za pare :lol:)
Onda je video da je neko cuknuo auto na parkingu, pa joj se drao i za to, ko da je ona kriva sto je neko zakacio auto pobogu
Onda se ona rasplakala i oterala ga u pickumaterinu :lol:
A njoj mama u bolnici isla trcala par dana tamo, ziva nije sva je pod stresom...samo joj jos on fali da je drnda

Koleginici muz hitno preko veze zavrsi na operaciji, budale nisu ni videle problem, da nije nasla vezu ko zna sta bi bilo...srbija

Za sokobanjsku se ceka 4 godine :rotf: smejem se od muke.... opet srbija

Zvala me dasina sestra nasla mi vezu na vma da dobijem termin sledece nedelje, na placanje, nema veze sto je na placanje, svakako sam to htela, nego mi smesno da cak i na placanje nema brzih termina ceka se, za brze treba ti veza....sto se kosi sa logikom :lol:
Kaze ko ide na uput da ne placa popunjavaju se termini sad za sledecu godinu :lol:
Dakle srbija

Sve u svemu desavanja od jutros da se krstis levom nogom :lol:
 
Kolega koji je terao inat i iso sam bez mene na lokacije totalno je sjjebo stvar, narafski
Juce doso zmaj sa odmora i haos odma, popizdeo pa iso da to odradi da ispegla stvar za klijenta
Zvala me menadzerka da me zamoli dodjem fotnem nesto, on nije dao, pa joj se drao sto me zove ako sam na bolovanju (a nama jasno sto drami, ako sam na bolovanju a radim povremeno kako da mi odcepi deo plate, plus ako se desi nesto meni dok sam tamo mogu da ga sahranim, krsi zakon...nije sekiracija za zdravlje no za pare :lol:)
Onda je video da je neko cuknuo auto na parkingu, pa joj se drao i za to, ko da je ona kriva sto je neko zakacio auto pobogu
Onda se ona rasplakala i oterala ga u pickumaterinu :lol:
A njoj mama u bolnici isla trcala par dana tamo, ziva nije sva je pod stresom...samo joj jos on fali da je drnda

Koleginici muz hitno preko veze zavrsi na operaciji, budale nisu ni videle problem, da nije nasla vezu ko zna sta bi bilo...srbija

Za sokobanjsku se ceka 4 godine :rotf: smejem se od muke.... opet srbija

Zvala me dasina sestra nasla mi vezu na vma da dobijem termin sledece nedelje, na placanje, nema veze sto je na placanje, svakako sam to htela, nego mi smesno da cak i na placanje nema brzih termina ceka se, za brze treba ti veza....sto se kosi sa logikom :lol:
Kaze ko ide na uput da ne placa popunjavaju se termini sad za sledecu godinu :lol:
Dakle srbija

Sve u svemu desavanja od jutros da se krstis levom nogom :lol:
....sve u svemu strasno...

...nego drugarica mi ima petni trn, ne moze da stane na nogu povraca joj se od bolova, zena operisala oba kuka i pre operacija je isla bolje i lakse, sad
ne moze nikud od tog bola, da zgazi celim stopalom nema sanse....pa da te pitam jel ti bese nesto znas o tome, kod kog privatnika da ide, jel znas da je neko bio, cini mi se da bese neko od nasih ovde sa foruma imao taj problem...ona bi da to resi makar i da plati, samo da moze da hoda normalno....
 
....sve u svemu strasno...

...nego drugarica mi ima petni trn, ne moze da stane na nogu povraca joj se od bolova, zena operisala oba kuka i pre operacija je isla bolje i lakse, sad
ne moze nikud od tog bola, da zgazi celim stopalom nema sanse....pa da te pitam jel ti bese nesto znas o tome, kod kog privatnika da ide, jel znas da je neko bio, cini mi se da bese neko od nasih ovde sa foruma imao taj problem...ona bi da to resi makar i da plati, samo da moze da hoda normalno....
Петни трн престане да боли кад нађе место, нема лека до тада, две моје колегинице имале...прође само за пар месеци, а до тад ужас, нека удобнија обућа и да што мање оптерећује ногу.
Лекари нису могли да помогну.
 
Петни трн престане да боли кад нађе место, нема лека до тада, две моје колегинице имале...прође само за пар месеци, а до тад ужас, нека удобнија обућа и да што мање оптерећује ногу.
Лекари нису могли да помогну.
Uh grozno...ja se secam kao kroz maglu da sam bila negde srednjoskolka kad je moja majka imala taj problem, ne secam se kako ga je resila, samo se posle vise nije zalila....ali mi se cini da je Dragisa imala taj problem, ali Metla ce to bolje znati, i da ga je resila nekako kod nekog privatnika...ova zena se raspada od bola, ne moze da hoda, ako ide na prstima kaze zateze joj pa je boli jos vise, jedino sa strane nekako, a i to joj predstavlja problem...muka ziva....a rado bi joj pomogla samo ne znam kako...
 
Не знам, Афро, било би добро да може, овима су лекари тако рекли...ево, пратићу и ја, баш ме занима.
 
....sve u svemu strasno...

...nego drugarica mi ima petni trn, ne moze da stane na nogu povraca joj se od bolova, zena operisala oba kuka i pre operacija je isla bolje i lakse, sad
ne moze nikud od tog bola, da zgazi celim stopalom nema sanse....pa da te pitam jel ti bese nesto znas o tome, kod kog privatnika da ide, jel znas da je neko bio, cini mi se da bese neko od nasih ovde sa foruma imao taj problem...ona bi da to resi makar i da plati, samo da moze da hoda normalno....
ja sam imala petni trn.izlecla sam ga ultrazvukom u vodi.privatno.ta devojka mi je posle uz svaki put i masirala stopalo i lepila ruski flaster.deset tretmana sam imala.nikad vise mi se nije vratilo.proslo je 7 godina
 
ja sam imala petni trn.izlecla sam ga ultrazvukom u vodi.privatno.ta devojka mi je posle uz svaki put i masirala stopalo i lepila ruski flaster.deset tretmana sam imala.nikad vise mi se nije vratilo.proslo je 7 godina
..o pa znaci ipak postoji nacin, jos samo da saznam gde to ima u Bgd, pa da je uputim da ode i vidi sta se moze uraditi...hvala Smoki....
 
....sve u svemu strasno...

...nego drugarica mi ima petni trn, ne moze da stane na nogu povraca joj se od bolova, zena operisala oba kuka i pre operacija je isla bolje i lakse, sad
ne moze nikud od tog bola, da zgazi celim stopalom nema sanse....pa da te pitam jel ti bese nesto znas o tome, kod kog privatnika da ide, jel znas da je neko bio, cini mi se da bese neko od nasih ovde sa foruma imao taj problem...ona bi da to resi makar i da plati, samo da moze da hoda normalno....
Ja sam ga sredila, posle povrede tetive mi se stvorili kacifikati
Sok talasima
Ovo:

Ima samo kod privatnih fizijatara al nema svaki tu masinu
Javi u pp ako oces ti dam ovu koja je meni sredila
Al pazi nije jeftino uopste, ali je100 posto delotvorno
Nemoj da joj padne na pamet da ide bilo kom fizijatru da joj daju struje i lasere i sl gluposti, jer nista to ne moze da unisti kalcifikat, to sluzi za misice ne ide do kostiju
Samo ovi sok talasi stizu do kostiju i tetiva
 
Петни трн престане да боли кад нађе место, нема лека до тада, две моје колегинице имале...прође само за пар месеци, а до тад ужас, нека удобнија обућа и да што мање оптерећује ногу.
Лекари нису могли да помогну.
Nema ovaj aparat dole kod vas
I u bgu ga ima samo par fizijatara
Zato nisu ni mogli da pomognu niti su znali....
Sad cujem da je u ns neko nabavio i mozda jedan u nisu al nisam sigurna
 
....sve u svemu strasno...

...nego drugarica mi ima petni trn, ne moze da stane na nogu povraca joj se od bolova, zena operisala oba kuka i pre operacija je isla bolje i lakse, sad
ne moze nikud od tog bola, da zgazi celim stopalom nema sanse....pa da te pitam jel ti bese nesto znas o tome, kod kog privatnika da ide, jel znas da je neko bio, cini mi se da bese neko od nasih ovde sa foruma imao taj problem...ona bi da to resi makar i da plati, samo da moze da hoda normalno....
Da li je snimila stopalo na rtg?
Ako nije, vrlo je moguce da joj je iziritiran ishiadicus I da nije petni trn
 
Eeeej na prijemu čoveka upisali pod pogrešnim prezimenom i mi ga vodimo tako već danima tj ja od prekjuče da bi tek danas shvatili da mu je prezime potpuno pogrešno upisano u sve liste i izvestaje.
Ja na sastanku predložim da se zaduzi neko da čitavu bazu proveri jer se dešavalo da nije pola dobro upisano ali ko će to sada da radi? Pa to nema smisla... pa to je ogroman posao. E pa ništa onda kad se nešto drastično desi zakonodavac je predvideo kako će to da reši.
Za kog se Boga ja nerviram.
 
Eeeej na prijemu čoveka upisali pod pogrešnim prezimenom i mi ga vodimo tako već danima tj ja od prekjuče da bi tek danas shvatili da mu je prezime potpuno pogrešno upisano u sve liste i izvestaje.
Ja na sastanku predložim da se zaduzi neko da čitavu bazu proveri jer se dešavalo da nije pola dobro upisano ali ko će to sada da radi? Pa to nema smisla... pa to je ogroman posao. E pa ništa onda kad se nešto drastično desi zakonodavac je predvideo kako će to da reši.
Za kog se Boga ja nerviram.
Nemoj se boriti sa vetrenjacama
 
Opet se mučim sa naočarima, da vam se malo izjadam možda će mi biti lakše.:lol:

Novi okvir mi je razočarenje. Providan je i samo je u tankom sloju crn, pa kada mi je izvor svetlosti u visini rama pojave mi se dugački svetlosni zraci po sočivu, osećam se kao da gledam u osvetljenu novogodišnju jelku.:trlja: Do sada sam uvek imala crne okvire i nisam znala za ovaj problem kod providnih ramova.

Naočare.jpg


Osim toga mi ne stoje stabilno na nosu, nego se malo pomeraju gore-dole a to je kod progresivnih loše, jer svaki mm menja dioptriju. Lepo vidim da ću da nosim stare. :ljuta:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top