Rupa VI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jutros odem sa psom do knjigovodje da predamo i posaljemo zavrsne racune
to nam je kao bila setnja jer je padala kisa
presle smo istu kilometrazu kao kad idemo u sumu, samo sto je po asfaltu
posto je ona kod poste, ja sve hvatam neke bocne ulice, gde nema prometa, gde je kao malo mirnije
vazduh od jutros ponovo smrdi na izduvni gas iz fabrickog dimnjaka
i u jednom trenutku se mimoidjem sa covekom i samo mi se podigne zeludac jer mi je u lice dunuo dim cigarete
taman dodjem sebi malo, stanem da pas piski u neku travicu, kad me mimoidje neki momak sa zapaljenom cigaretom iz kojeg ostaje trag sagorelog duvana
meni vise ne smeta smrad tog dima, nego mi sada izaziva povracanje i grcenje zeluca
jedino mogu da podnesem dim od aromatizovanih cigareta, sa mirisom visnje
..ovo je strasno, sad ne osecam, verovatno da neko ujutro pusi u kupatilu, pa posto je to jedna vertikala i jedna ventilacija valjda se zato oseca, ne mogu da dodjem do drugog zakljucka...ispitacu sigurno....smrdi kao kolera :evil:
 
e ako su sa kosova i panduri, znas kad ce komunalci da ti pomognu
...sin pandur se odselio od njih, i on pere ruke od ostalih bivsih ukucana, kaze danas komsija vlasnik stana.....skrenula sam mu paznju pa cemo videti, oni zive ovde vise od 20 godina pa dokle vise da se vode kao izbeglice, do smrti jel? meni to ne ide u glavu...mada ni ne tice me se, samo neka mene ne uznemiravaju..
 
Они нису избеглице, већ привремено расељени...а привремено је прилично растегљив временски појам.
 
Dobih struju drzavno za 2 meseca termin :rotf::rotf::rotf:
...tako je i meni negde sredinom decembra zakazao lekar iz DZ rengen lumablnog dela za 29.januar....sva sreca pa sam odmah sutra dan otisla na Onkologiju da vidim sta ce mi oni reci pa me snimise tamo, i to i lumalni deo i celu kicmu i posebno rame...to po domovima zdravlja nije bilo tako i zakazivalo se i sniamlo mnogo brze, sta se dogodilo ne znam ali su im termini katastrofa....
 
Они нису избеглице, већ привремено расељени...а привремено је прилично растегљив временски појам.
..jes kako ne, a vratice se kao tamo, hoce kako nece...sto se ovi iz Hr ne vrate ni napamet im ne pada nego prodaju to tamo sto imaju ili ako izvuku neki stan po gradovima izdaju vecinom...toliko ih se malo vratilo da je to smesno, a ovi ovde se i dalje vode isto kao izbeglice....maaa..bolje mi je da cutim...
 
...sin pandur se odselio od njih, i on pere ruke od ostalih bivsih ukucana, kaze danas komsija vlasnik stana.....skrenula sam mu paznju pa cemo videti, oni zive ovde vise od 20 godina pa dokle vise da se vode kao izbeglice, do smrti jel? meni to ne ide u glavu...mada ni ne tice me se, samo neka mene ne uznemiravaju..
Čitam post i kod pranja ruku oči brzo lete a misli još brže trče napred, da, korona virus, pere ruke...ali čije to ruke pere, od svih ukućana??? :lol:
 
...tako je i meni negde sredinom decembra zakazao lekar iz DZ rengen lumablnog dela za 29.januar....sva sreca pa sam odmah sutra dan otisla na Onkologiju da vidim sta ce mi oni reci pa me snimise tamo, i to i lumalni deo i celu kicmu i posebno rame...to po domovima zdravlja nije bilo tako i zakazivalo se i sniamlo mnogo brze, sta se dogodilo ne znam ali su im termini katastrofa....


rtg su pre brzo snimali u dz?
 
...tako je i meni negde sredinom decembra zakazao lekar iz DZ rengen lumablnog dela za 29.januar....sva sreca pa sam odmah sutra dan otisla na Onkologiju da vidim sta ce mi oni reci pa me snimise tamo, i to i lumalni deo i celu kicmu i posebno rame...to po domovima zdravlja nije bilo tako i zakazivalo se i sniamlo mnogo brze, sta se dogodilo ne znam ali su im termini katastrofa....
Па што мени госн Љутка, нисам ја измислила термин :rotf:
 
Majko mila kako im je dobar dusek :eek: nije mi se ustajalo
Ali cena 80 000 za samca 160 000 bracni :pljus:
Schlarafia se zove firma

Uzela sam jastuk isto memo pena al mlevena pa je pufnast ko klasican, mozes da vadis i dodajes penu da podesavas debljinu, i bas je fina cena 2 400 din
Aj da probam i to cudo
 
Majko mila kako im je dobar dusek :eek: nije mi se ustajalo
Ali cena 80 000 za samca 160 000 bracni :pljus:
Schlarafia se zove firma

Uzela sam jastuk isto memo pena al mlevena pa je pufnast ko klasican, mozes da vadis i dodajes penu da podesavas debljinu, i bas je fina cena 2 400 din
Aj da probam i to cudo
...daj neki link za tu prodavnicu ako te ne mrzi, ja imam neki dormeo jastuk klasican bio uz jorgan ali nije bas nesto narocito...onako, posto nema perjanih dobro bi dosao neki bolji....mada ne mogu sad nista da kupujem, ali da se nadje pa cim se izvadim iz ovih silnih minusa da idem da gledam sta bi mi odgovaralo za ovu moju glavu...
 
...daj neki link za tu prodavnicu ako te ne mrzi, ja imam neki dormeo jastuk klasican bio uz jorgan ali nije bas nesto narocito...onako, posto nema perjanih dobro bi dosao neki bolji....mada ne mogu sad nista da kupujem, ali da se nadje pa cim se izvadim iz ovih silnih minusa da idem da gledam sta bi mi odgovaralo za ovu moju glavu...
https://schlarafia.co.rs/
Nema cene na sajtu
Ali jastuci su im u rasponu 2 do 4 000
Imas memo pena imas obicna punjena neka sintetika, ima sa perjem.... i imas one anatomske memo

Jeftiniji su od dormeo, ja juce bila u dormeo isprobavala skuplji su za celu 1000 po modelu
 
https://schlarafia.co.rs/
Nema cene na sajtu
Ali jastuci su im u rasponu 2 do 4 000
Imas memo pena imas obicna pinjena neka sintetika, ima sa perjem.... i imas one anatomske memo

Jeftiniji su od dormeo, ja juce bila u dormeo isprobavala skuplji su za celu 1000 po modelu
...da sad videh da nemaju cenu na sajtu, gde se nalaze to ne videh ali nema veze kad budem mogla da kupim vec cu se informisati....malo su se precenili ovi iz dormea, mada moja cerka je dobila od muza odavno jos prvo dete kad je rodila njihov neki klasik, mnogo je udoban, to ovde kod nas takav bas nisam nikad ni videla...tezak do zla boga ne mozes da ga pomeris sa mesta ali bas udoban, ona ima migrenu i njoj je to bas trebalo, sreca pa su pogodili iz prve...ja bih volela taj perjani ali otom potom....
 
...da sad videh da nemaju cenu na sajtu, gde se nalaze to ne videh ali nema veze kad budem mogla da kupim vec cu se informisati....malo su se precenili ovi iz dormea, mada moja cerka je dobila od muza odavno jos prvo dete kad je rodila njihov neki klasik, mnogo je udoban, to ovde kod nas takav bas nisam nikad ni videla...tezak do zla boga ne mozes da ga pomeris sa mesta ali bas udoban, ona ima migrenu i njoj je to bas trebalo, sreca pa su pogodili iz prve...ja bih volela taj perjani ali otom potom....
jesi li gledala u Deltatex prodavnicama za perjane jastuke?
Ja sam tamo poslednji kupila, kad malo bolje razmislim to je bilo pre 10 godina....
Ovde i Ikea ima dobre perjane jastuke, pogledaj na njihovom sajtu
 
znaci

mr kukova privatno
3 dela kicme privatno
pa onda lumbalni privatno
pa grudna i vratna drzavno
pa vrat privatno
pa lumbalna kicma drzavno

9 snimaka :rotf:

ne racunam ona dva snimka kolena nevezano z apovredu kicme...znaci meni ulazak u magnetnu ko dobar dan...:rotf:
 
...da sad videh da nemaju cenu na sajtu, gde se nalaze to ne videh ali nema veze kad budem mogla da kupim vec cu se informisati....malo su se precenili ovi iz dormea, mada moja cerka je dobila od muza odavno jos prvo dete kad je rodila njihov neki klasik, mnogo je udoban, to ovde kod nas takav bas nisam nikad ni videla...tezak do zla boga ne mozes da ga pomeris sa mesta ali bas udoban, ona ima migrenu i njoj je to bas trebalo, sreca pa su pogodili iz prve...ja bih volela taj perjani ali otom potom....
Meni je dormeo super, isprobala sam razne njihive jastuke i stvarno su ok i traju, ali jesu skuplji od drugih marki
Sad sam kod ovih isprobala sve modele i svaki je dobar na svoj nacin, samo sta kome odgovara, i sasvim su ok cene
Imas adrese prodajnih mesta na sajtu...ja bila na bulevaru malo iza vuka

A tu pored njih imas i boneli se zove radnja isto jastuke i duseke pravi
I pazi sad jako cudnu stvar, njima su svi jastuci 1300 din, imas sa cepkanom penom i sa sintetikom
Medjutim ja kad sam uzela taj sto je kao cepkana pena ono je neki sundjer cepkani ali onaj tvrdji, nema sanse da je pena onakva, pena bude hladna kad na nju legnes i po tebi se formira...a ono njihovo urones u nesto toplo tvrdo bzv, garant je sundjer jace tvrdoce cepkan, a to necu toga sam se nabacala u zivotu.... (i jeftino je to za penu)
Tako da sam izasla od njih, ali ti kad budes isla idi probaj, ako tebi odgovara sto da dajes onda ovamo pare ako ti je dobar i taj od 1300, to nije skupo za jastuke....
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top