Rupa VI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kaze doca da bacim dormeo anatomski i kupim klasican pufnast, da taj anatomski zbog pomeranja u snu pravi srranje krivi vrat
Nocas sam u snu sanjala da me boli vrat, to stegli misici budila se, nista spavala nisam
Danas boli ubija
Kaze mora nadjem okidac, sta sam radila, juce bila ok danas haos....
Pa smo stigli do jastuka
Ja kazem presla sa obicnog na anatomski bas jer me ubijao nocu obican
Sad ajde vrati se na obican
Pa ko sta radi ja cu da placam jastuke

Aj sad ti budi pametan :dash:
 
Meni odgovara onaj silver care valjda se zove
Sad sam bila u dormeo imaju neki klasican zeleni caj ga zovu, klasicna vlakna, udoban je
Ima i klasican oblik a od memo pene isto je ok

Ja licno mislim da doca trazi izgovore jer mu terapija ne radi
Ja mogu da kupujem svaki mesec razlicite jastuke to nece promeniti cinjenicu da meni iz pritisnute mozdine idu signali koji grce misice
Mislim valjao mi taj jastuk do sad, sad odjednom ne valja.... sumnjam ....
 
Kaze doca da bacim dormeo anatomski i kupim klasican pufnast, da taj anatomski zbog pomeranja u snu pravi srranje krivi vrat
Nocas sam u snu sanjala da me boli vrat, to stegli misici budila se, nista spavala nisam
Danas boli ubija
Kaze mora nadjem okidac, sta sam radila, juce bila ok danas haos....
Pa smo stigli do jastuka
Ja kazem presla sa obicnog na anatomski bas jer me ubijao nocu obican
Sad ajde vrati se na obican
Pa ko sta radi ja cu da placam jastuke

Aj sad ti budi pametan :dash:


za doremeo sma i ja bacila pare. mogla si da pitas. :lol:

ja spavam na perjanom jastuku i meni perjani najvise odgovara. mekan, a tvrd istovremeno...msm, jastuk. sinteticki su mi katastrofa, premekani, samo mi upadne glava, uopste ne drze vrat. a perjani se lepo prilagodi i daje podrsku vratu, kada ga gurnes pod vrat, a ostatak jastuka pod glavu.
 
za doremeo sma i ja bacila pare. mogla si da pitas. :lol:

ja spavam na perjanom jastuku i meni perjani najvise odgovara. mekan, a tvrd istovremeno...msm, jastuk. sinteticki su mi katastrofa, premekani, samo mi upadne glava, uopste ne drze vrat. a perjani se lepo prilagodi i daje podrsku vratu, kada ga gurnes pod vrat, a ostatak jastuka pod glavu.
Pitala, ovde sam se savetovala prosle god bre :lol:
Pa ja perjani bacila ubijao mi vrat
Pa presla na dormeo anatomski i super bilo
Sad ispade on ne valja kupi klasican oblik
Mogu ja da uzmem klasican, al sumnjam da je to problem
 
Pitala, ovde sam se savetovala prosle god bre :lol:
Pa ja perjani bacila ubijao mi vrat
Pa presla na dormeo anatomski i super bilo
Sad ispade on ne valja kupi klasican oblik
Mogu ja da uzmem klasican, al sumnjam da je to problem


onda zavisi, svakom odgovara drugacije. pazi ja perjani posto je savitljiv i perje se razdvaja namestim ko anatomski, tako da uvek spavam sa jastukom ispod vrata, ne visi mi vrat u vazduhu. al ok, verovatno svakom odgovara drugaciji. ja licno sam spavala na sintetickim jastucima, ali mi je ovaj moj perjani nezamenjljiv.

meni licno dormeo nije od pocetka odgovarao, spavala par puta na njemu i skontala da sma bacila pare. sad cami u ormaru.
 
onda zavisi, svakom odgovara drugacije. pazi ja perjani posto je savitljiv i perje se razdvaja namestim ko anatomski, tako da uvek spavam sa jastukom ispod vrata, ne visi mi vrat u vazduhu. al ok, verovatno svakom odgovara drugaciji. ja licno sam spavala na sintetickim jastucima, ali mi je ovaj moj perjani nezamenjljiv.
Ma da svakome razlicito....
Videcu
Najlakse je uzimati jastuke razne, al to ne resava problem
 
u stvari moj jastuk i nije pravi jastuk. to je deo perine, koju je moja baba pravila i prezivela ta perina, napravim prvo od nje rolnu za krevet fora za naslon, i onda skontam da mi ta rolna odgovara najvise za vrat i glavu i na kraju ubacim rolnu u veliku jastucnicu i koristim je danas kao jastuk. menjam jastucnice :mrgreen: verovatno je drugaciji raspored perja i bolje punjenje, nego kod kupovnih perjanih.
 
meni mnogi kazu da je to dosta tvrdo tako zapakovano u jastucnicu, ali meni odgovara, jeste tvro, ali moze da se savija kako hocu, ne menja oblik kao memo pena, kako pritisnem tako stoji.
 
u stvari moj jastuk i nije pravi jastuk. to je deo perine, koju je moja baba pravila i prezivela ta perina, napravim prvo od nje rolnu za krevet fora za naslon, i onda skontam da mi ta rolna odgovara najvise za vrat i glavu i na kraju ubacim rolnu u veliku jastucnicu i koristim je danas kao jastuk. menjam jastucnice :mrgreen: verovatno je drugaciji raspored perja i bolje punjenje, nego kod kupovnih perjanih.
Babin babin isto
Stari vojvodjanski perjani pa utones u njih ko u oblacic
I super mi bilo
Dok nije pocelo da me budi od bolova, ko sad
Pa predjem na amatomski memo penu i super spavala....do sad
Sta sad opet da menjam? Mislim ok promenim...al sta onda
 
inace, meni memo pena izgleda uopste ne odgovara. razmisljala sam da proenim krevet i prosto me je strah. ja spavam na vitorog lezaju na razvlacenje, a to je sundjer prevucen preko sper ploce i meni super, extra tvrdo i prosto me strah da kupim klasik krevet, a j krevet nije problem, ali koji dusek da izaberem, meni ne sme zbog lumbalnog dela da bude mekan dusek, ni da upadam u njega. znam kod mekanih kreveta, ujutro me bolucka lumbalna kicma.

vecina ljudi ne bi mogla da spava na tako tvrdom krevetu.
 
Babin babin isto
Stari vojvodjanski perjani pa utones u njih ko u oblacic
I super mi bilo
Dok nije pocelo da me budi od bolova, ko sad
Pa predjem na amatomski memo penu i super spavala....do sad
Sta sad opet da menjam? Mislim ok promenim...al sta onda


pa probaj bilo koji jastuk da savijes prema svojoj glavi i vratu, znaci deo obicnog jastuka gurni pod vrat da ti drzi vrat tokom noci. ostatak jastuka pod glavu.
 
znas ta je problem kod anatomskih jastuka, barem kod ovog dormea. on meni drzi samo gornji deo vrata, ali ne i donji, nekako mi ne drzi lepo prelaz vratne kicme ka grudnoj, kad obican jastuk podvucem ja ga podvucem skroz. ili ja imam dugacak vrat za te oblikovane jastuke. :lol:
 
lepo mi dodje da narucim krevet od paleta, klasik 140 x 200 cm i da preko paleta stavim obican tanji sundjer. :think: ljudi prave krevete od paleta. mislim da bih izginula sa onim lestvicama i nekim memo dusekom, eventualno onaj klasik zicani da uzmem, ali on vremenom se udubi na mestu na kome najvise spavam, a to je sredina.
 
inace, meni memo pena izgleda uopste ne odgovara. razmisljala sam da proenim krevet i prosto me je strah. ja spavam na vitorog lezaju na razvlacenje, a to je sundjer prevucen preko sper ploce i meni super, extra tvrdo i prosto me strah da kupim klasik krevet, a j krevet nije problem, ali koji dusek da izaberem, meni ne sme zbog lumbalnog dela da bude mekan dusek, ni da upadam u njega. znam kod mekanih kreveta, ujutro me bolucka lumbalna kicma.
Da tebe zbog lumbalnog moze da ***** dusek
Mene zbog vratnog jjebe jastuk

Zakljucak treba nas bace na deponiju

E toliko sam trenutno besna i ocajna da pizzdim
Nista spavala nisam, boli me vrat ubija, mora probam da spavam da ne pobijem sve oko sebe
Kaze mogu da pocnem da radim od sledece nedelje popravio me, a ja ocu da placem od bola u vratu cim sednem, kako da sednem za kompom onda
Misici lopatice su mi bolje od te struje, ali vrat katastrofa ubi me
Ako odem da radim plakacu, ako ostanem kuci produzim bolovanje plakacu posle kad me osine sa 35%
Ja ti ne mogu opisati trenutni bes i frustraciju
Pitala sam ga za plivanje kaze moze udri, pa kako kad je za vrat zabranjeno prsno plivanje jako se optereti, a meni odmahuje kao moze....jjede g da me otalja kolko vidim
Jel da idem sad kod nekog drugog dr, sta sad da radim, jel ima neko magicni stapic....
 
znas ta je problem kod anatomskih jastuka, barem kod ovog dormea. on meni drzi samo gornji deo vrata, ali ne i donji, nekako mi ne drzi lepo prelaz vratne kicme ka grudnoj, kad obican jastuk podvucem ja ga podvucem skroz. ili ja imam dugacak vrat za te oblikovane jastuke. :lol:
Aha kapiram jeste levitira ti to kod lopatica
A meni prija ona zavaljeni deo da mi drzi vrat

A meni on kaze kad se vrtis u toku sna anatomski ti onda krivi vrat, kaze tebi vrat lezi nepravilno i to mi pravi problem

I sad mi ti kazi ko je ovde lud ko blesav
 
Da tebe zbog lumbalnog moze da ***** dusek
Mene zbog vratnog jjebe jastuk

Zakljucak treba nas bace na deponiju

E toliko sam trenutno besna i ocajna da pizzdim
Nista spavala nisam, boli me vrat ubija, mora probam da spavam da ne pobijem sve oko sebe
Kaze mogu da pocnem da radim od sledece nedelje popravio me, a ja ocu da placem od bola u vratu cim sednem, kako da sednem za kompom onda
Misici lopatice su mi bolje od te struje, ali vrat katastrofa ubi me
Ako odem da radim plakacu, ako ostanem kuci produzim bolovanje plakacu posle kad me osine sa 35%
Ja ti ne mogu opisati trenutni bes i frustraciju
Pitala sam ga za plivanje kaze moze udri, pa kako kad je za vrat zabranjeno prsno plivanje jako se optereti, a meni odmahuje kao moze....jjede g da me otalja kolko vidim
Jel da idem sad kod nekog drugog dr, sta sad da radim, jel ima neko magicni stapic....
Od struje nisu prošli bolovi u vratnom delu? Žali se, nek ti daju još neku terapiju.
 
lepo mi dodje da narucim krevet od paleta, klasik 140 x 200 cm i da preko paleta stavim obican tanji sundjer. :think: ljudi prave krevete od paleta. mislim da bih izginula sa onim lestvicama i nekim memo dusekom, eventualno onaj klasik zicani da uzmem, ali on vremenom se udubi na mestu na kome najvise spavam, a to je sredina.
Pa mozes da probas
Tu je dusek najbitniji
Jer ti i kad kupis ovaj klasican krevet bilo da je samac bilo bracni njemu dusek lezi na onim dascicama bukovim, ili su od nekog vestackog materijala sa federima sa strane kod skupljih modela....nista to nije neka super nauka, sustinski svaki model je na isti princip
Tako da te palete imaju isto takva rebarca
Ali je tu do duseka sve, njega moras da izaberes

Ja licno planiram da kasnije kupim dusek velicine bracnog i da ide na pod direkt, zivota mi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top