Quantcast

Rupa VI

tab503

Legenda
Administrator
Poruka
54.505
iznad mene bila neka baba..fina..mirna..milina..jes da nekad zaboravi da zavrne vodu pa poplavi kuhinju..ali nije za zameriti..godine su to :)

posle se predstavila Bogu pa njeni naslednici prodali stan, nemam pojma ni kome..niti sam cuo, niti video ljude..jedino nekad u 2 ujutru cujem pomeranje namestaja ..to mozda baba dolazi u posetu :)

Affro*

Stara legenda
Poruka
98.242
iznad mene bila neka baba..fina..mirna..milina..jes da nekad zaboravi da zavrne vodu pa poplavi kuhinju..ali nije za zameriti..godine su to :)

posle se predstavila Bogu pa njeni naslednici prodali stan, nemam pojma ni kome..niti sam cuo, niti video ljude..jedino nekad u 2 ujutru cujem pomeranje namestaja ..to mozda baba dolazi u posetu :)
...ovi su stan godinama davali kumovima na koriscenje jer su zidali kucu i kad su se odselili morali su da adaptiraju stan....stajao je prazan jedno 2 godine pa sad ovi luduju u njemu, do kad videcemo...ja mogu da budem tolerantna maksimalno, ali sto nema smisla, nema....

tab503

Legenda
Administrator
Poruka
54.505
sad mi pade na pamet..jel imate vi u zgradi onog placenog upravnika?
njegova duznost je da prijavi stan koji se rentira..
samo ti njemu kazi sta se desava i gotovo..on preuzima dalje.

Affro*

Stara legenda
Poruka
98.242
sad mi pade na pamet..jel imate vi u zgradi onog placenog upravnika?
njegova duznost je da prijavi stan koji se rentira..
samo ti njemu kazi sta se desava i gotovo..on preuzima dalje.
Jao to je tek jedan tezak tip, mislim da sam pisala o njemu da bije majku i da ona nece da saradjuje sa policijom pa vise niko ni ne prijavljuje to nasilje, majka ga stiti jer ima neke psihicke probleme, a kad je izabran za upravnika to niko nije pominjao ni oni kjoi su to znali...sad ne mozemo da ga se resimo....vrlo je drzak i imam utisak ako mu ko sta kaze da je u stanju da se svadja do prekosutra samo da istera svoje misljenje ma kako ono bilo pogresno.
Da to radi, onda bi bila druga pesma u zgradi jer je pola stnara u podstanarskom odnosu i niko nije prijavljen to sam sigurna, Kada sam ja izdavala stan i prijavila stanara u policiji sve regularno, mnogi su mi govorili da sam luda, ali taj bar nije mogao da pobegne sa neplacenim racunima.

dive

Legenda
Poruka
55.528
Probudila me ludaca iznad koja ide po stanu u 6h ko potkovani konj po stanu bez tepiha. Onda shvatim da me boli ruka od nosanja torbe pored kofera, natovarilo me dete liminom i maslinama, dobro mogu i da mrdam rukom, srce majkino nije bilo sanse da to ne ponesem, zdravo ti je, zdravo je, domace je...i tako je kao navijena tribdana insistirala da moram poneti...i eto sad, al ajde proci ce.
I kao kap u casi od nekud se oseca smrdez duvana...kao onaj ustajali smrad pepeljace...mozda iz ventilacije, drugo ne znam od cega moze biti...kako je to neprijatno ljudi moji :eek:
jutros odem sa psom do knjigovodje da predamo i posaljemo zavrsne racune
to nam je kao bila setnja jer je padala kisa
presle smo istu kilometrazu kao kad idemo u sumu, samo sto je po asfaltu
posto je ona kod poste, ja sve hvatam neke bocne ulice, gde nema prometa, gde je kao malo mirnije
vazduh od jutros ponovo smrdi na izduvni gas iz fabrickog dimnjaka
i u jednom trenutku se mimoidjem sa covekom i samo mi se podigne zeludac jer mi je u lice dunuo dim cigarete
taman dodjem sebi malo, stanem da pas piski u neku travicu, kad me mimoidje neki momak sa zapaljenom cigaretom iz kojeg ostaje trag sagorelog duvana
meni vise ne smeta smrad tog dima, nego mi sada izaziva povracanje i grcenje zeluca
jedino mogu da podnesem dim od aromatizovanih cigareta, sa mirisom visnje

dive

Legenda
Poruka
55.528
Može lebac da se zamesi od jastuka.....a garant ga otje moljci..a?
Ljudima svakakvog đoku možeš da prodaš, def.
Recimo, jastuk od lana bi bio udobniji i dobar jw za probavu...prvog.dana prodam 10k jastooka .spakujem u recikliažnu kutiju, kao, eko sam odgovoran..ma, prodavalo bi se ko alva...
meni jastuk od smilja i lavande :heart: spavas kao mala beba

dive

Legenda
Poruka
55.528
..da to su stanari, koji su tu evo vec dve godine i treca, zvala sam gazdu ne znam vise koliko puta zbog njihovog ponasanja i sve je to dzaba, jer njega zanima samo kirija..a i oni su bas bahati, izbeglice sa kosova, sin pandur pa misle moze im se i sto im se ne moze...zvacu komunalce imam dnevno bar 5 razloga za to, a nisam nikad, samo sam pretila da hocu pa ne pricaju sa mnom, jer sam kao neko ko ne voli decu, sto nema veze s mozgom..samo ne volim da deca u 3 nocu trce po stanu kao da je podne...
e ako su sa kosova i panduri, znas kad ce komunalci da ti pomognu

georgejune

Starosedelac
Poruka
154.283
zakon velikih brojeva..puno ljudi sa malom donacijom donose ono sta bi ih izvuklo
fora je sto svi misle kao ti..bas ce mojih 10 dinara nesto znaciti.
Realno zasto bi donirali ima toliko samofinasirajucih pa nek se snadju,jes bili su najbolji ali onda nek ubace reklame pa nek se izvuku,znam da je bilo besplatnih servera gde svako moze pustati muziku pa nek naprave playlistu bez djeva

tab503

Legenda
Administrator
Poruka
54.505
Realno zasto bi donirali ima toliko samofinasirajucih pa nek se snadju,jes bili su najbolji ali onda nek ubace reklame pa nek se izvuku,znam da je bilo besplatnih servera gde svako moze pustati muziku pa nek naprave playlistu bez djeva
sa jedne strane se slazem sa tobom, ali sa druge..sam kazes..."bili su najbolji" onda si mogao sitnom donacijom da pokazes to.. kad bi svi tako radili bilo bi nam daleko bolje..tako se daje podrska "sitnim ribama"

__Stela___

Ističe se
Poruka
2.378
Čuvaj taj termin, možda ti zatreba i za dva mjeseca. :)

Imam ja jednu priču kad su u pitanju ti termini. Kolegici s posla muž imao nekih problema sa srcem, ali dobio termin tek za par mjeseci. Inače, on je konobar, a radi na svadbama, sahranama i sl. Radio jednu sahranu i tu kuka rodbina kao eto, umro od srca, a taman imao termin za 3-4 dana, tako nešto. Ovaj to čuo, pa otišao na termin pokojnika, kao neće on doći, ja sam umjesto njega. :mrgreen:

Metla na vestici

Stara legenda
Poruka
98.612
Čuvaj taj termin, možda ti zatreba i za dva mjeseca. :)

Imam ja jednu priču kad su u pitanju ti termini. Kolegici s posla muž imao nekih problema sa srcem, ali dobio termin tek za par mjeseci. Inače, on je konobar, a radi na svadbama, sahranama i sl. Radio jednu sahranu i tu kuka rodbina kao eto, umro od srca, a taman imao termin za 3-4 dana, tako nešto. Ovaj to čuo, pa otišao na termin pokojnika, kao neće on doći, ja sam umjesto njega. :mrgreen:
Kakav kralj :lol:

Ma cuvam naravno, pa za dva meseca ima se ukocim opet masala :lol:
Ali mi smesno
Doslo mi da ih pitam dal su normalni pa reko sta da se mlatim kad ionako idem privatno....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.