Quantcast

Rupa VI

pti ber

Elita
Poruka
22.590
Imo ja udes prije 2 godine i dosao u hitnu stavili mi langetu na ruku i pita mene dok jel te boli vrat. Reko ne boli. Ama jel te boli vrat opet on ja klen nista ne kontam. Dok mi nije reko da ce da mi pise da me boli. Missim boli me uobicajeno jer imam povredu od ranije..Pa sam onda ko fol morao ici na te terapije da dobijem odstetu od osiguranja. Naplatio sam jedno 1000e

BojaMagije

Veoma poznat
Poruka
12.655
Nije mi jasno zasto ne stavlja elektrode i na vrat, zasto samo dole kod lopatica
Kad sam ja lepo objasnila da boli od vrata sve do lopatica
Tu se i napipava spazam celom duzinom

Mislim ja nisam strucna za to, no samo mi nije jasno, mozda tako i treba

A mozda kao i za sve treba da promenim deset lekara dok nadjem normalnog, usput bankrotiram, dobijem tri nervna sloma, ne spavam, pobijem sve oko sebe....
meni nikad nisu stavljali struju direkt na vrat. imala sam terapije za vrat, ali davali su mi uz, a ne struje...to ima neke veze sa karotidama cini mi se.

Metla na vestici

Stara legenda
Poruka
98.635
meni nikad nisu stavljali struju direkt na vrat. imala sam terapije za vrat, ali davali su mi uz, a ne struje...to ima neke veze sa karotidama cini mi se.
Pa ok ako ne sme
Ne znam, bas cu da pitam
Ma da seta uz i laser tuda, a to pomaze hebalo kevu :roll:

Ma najbolje da okacim cicojku o vrat, ukljucim je da prede, eto mi frekvencije .... stipnem je pa me ogrebe eto i pospesene prokrvljenosti :lol:
Hebes ti ovo davanje para

BojaMagije

Veoma poznat
Poruka
12.655
Pa ok ako ne sme
Ne znam, bas cu da pitam
Ma da seta uz i laser tuda, a to pomaze hebalo kevu :roll:

Ma najbolje da okacim cicojku o vrat, ukljucim je da prede, eto mi frekvencije .... stipnem je pa me ogrebe eto i pospesene prokrvljenosti :lol:
Hebes ti ovo davanje para

kazem ja se ne secam da sam direkt u vrat dobijala struju, samo uz. i kolko s esecma kad sma bila na drzavnim terapijama za lumbalni deo, ljudi su za vrat dobijali struju u lopatice i ramena, ne mogu da se setim da je neko nakacen na struju direktno.
meni je uz pomogao za vrat, al meni vrat i nema neku promenu, nema cak ni diskus herniju. pomaze kod manjih problema i stanja.

Metla na vestici

Stara legenda
Poruka
98.635
Nisam ispratio al u SIminoj imaš te struja terapije i na vedžbe idu...para bez
Da to cekam sad da vidim sta cu dobiti od njih za dz, valjda ce da daju nesto
Nego se mlatim privatno....
Ma nista nisi propustio, ja kukam i naricem jer me sve boli i ne spavam dobro zbog toga....pa sam frustrirana ocu da ujedam....
Bolje preskoci nemoj nista da citas, mani se budale :lol:

veja

Iskusan
Poruka
6.273
verovatno su heljdine ljuspice. moja drugarica ako se ne razvede zbog tog jastuka, posle 25 godina braka, nece ni zbog cega. muz joj je stomatolog i ima jezive bolove u ramenom i vratnom delu, profesionalna deformacija valjda. kupio je taj jastuk pre dve godine i prodisao covek malo. tvrdi da mu jedino na tom jastuku sve odgovara, iako su pokupovali sve moguce pre toga.
e sad, kvaka je sto je jastuk ogroman i sto susti kao da unutra ima deset miseva, cim se covek okrene u snu. plus hrce pa ja zamisljam agoniju u kojoj spavas pored muza koji hrce, susti i zvizdi :lol:
ali eto, on ujutru bar ustane naspavan i sa manjim bolovima. ja bih popizdela da mi nesto suska ispod glave, ali sila boga ne moli.

Affro*

Stara legenda
Poruka
98.256
Probudila me ludaca iznad koja ide po stanu u 6h ko potkovani konj po stanu bez tepiha. Onda shvatim da me boli ruka od nosanja torbe pored kofera, natovarilo me dete liminom i maslinama, dobro mogu i da mrdam rukom, srce majkino nije bilo sanse da to ne ponesem, zdravo ti je, zdravo je, domace je...i tako je kao navijena tribdana insistirala da moram poneti...i eto sad, al ajde proci ce.
I kao kap u casi od nekud se oseca smrdez duvana...kao onaj ustajali smrad pepeljace...mozda iz ventilacije, drugo ne znam od cega moze biti...kako je to neprijatno ljudi moji :eek:

tab503

Legenda
Administrator
Poruka
54.569
I ja bi al ko mene pita, ovaj sto je izdao stan zeli kes kao da se on zanima time ko mu u sranu zivi. Sve mi se cini da cu morati da insistiram na novom kucnom redu.
nisam bas ispratio..to su stanari koji placaju nekome da zive tu?

onda lepo vlasniku kazi da ili povede racuna ko mu tu zivi ili ce morati inspekciji da objasnjava otkud oni tu a nije prijavio da izdaje stan.

Affro*

Stara legenda
Poruka
98.256
nisam bas ispratio..to su stanari koji placaju nekome da zive tu?

onda lepo vlasniku kazi da ili povede racuna ko mu tu zivi ili ce morati inspekciji da objasnjava otkud oni tu a nije prijavio da izdaje stan.
..da to su stanari, koji su tu evo vec dve godine i treca, zvala sam gazdu ne znam vise koliko puta zbog njihovog ponasanja i sve je to dzaba, jer njega zanima samo kirija..a i oni su bas bahati, izbeglice sa kosova, sin pandur pa misle moze im se i sto im se ne moze...zvacu komunalce imam dnevno bar 5 razloga za to, a nisam nikad, samo sam pretila da hocu pa ne pricaju sa mnom, jer sam kao neko ko ne voli decu, sto nema veze s mozgom..samo ne volim da deca u 3 nocu trce po stanu kao da je podne...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.