Rupa VI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sledeće godine šizoje drži konferenciju sa krunom na glavi a mi mu kličemo svako iz svog improvizovanog objekta.
Jel mogu ja da je slikam :malav:

Jao kad je zmaj prosle godine odbio da fotka sizoja na tim njegovim skupovima, dal je bio rodjendan stranke tako nesto, dupe sam mu pomerala
Kaze jes da me tamo vide sa njim dunav da me ne opere, posto je setao sa 1 od 5 mil pa nikad mu ne bi oprostili svi sa kojima seta :lol:
 
joj al bedak
izasla malo pre da prosetamo do sumica, smucamo se iza zgrada j i ja
maska, naocare itd
elem u trenutku shvatim da nam se priblizava, takodje pod maskom i nacoarkama, moj najbolji drug iz srednje, nisam ga videla par godina, a obozavamo se al izistinski
znaci to je bilo tragikomicno kako smo se oboje suzdrzali da se ne izgrlimo i izljubimo
krenuli, stali, pa se zbunili,pa se smorili, pa mi drago ali i nije jer ne mogu da se pozdravim onako kako bi inace
boze koliko je bilo nekako tuzno i cudno
 
Mora da sam bila masovni ubica u prethodnom zivotu,vrhunska poremecena nesto,nesto slicno,ne mogu ovo drugacije da objasnim.

Odlepila mi se leva papuca,za malo da odletim u deo ormara a nisam,sve ono sto ima da se kupi u jednoj da naglasim jednoj prodavnici je za babe,tetke papuca koja kosta.

Patike treba da kupim,kriticna je leva patika,moze to da prodje kao fazon,trenutno najskuplje su na fazon pokidane al' znam sta je.
 
e da vas "razveselim"
caskam ja jutros sa dasinom sestrom, i bas je pitam nisu li je zvali da se ranije vraca sa porodiljskog, jer spada u grupu med radnika koji mogu sad da rade sa ovima na respiratorima bez obuke
kaze nisu srecom ne diraju je
i sad caskamo, pitam je sta i kako, oko obucavanja ovih koji inace ne rade na tome
kaze katastrofa
pa njima anesteziolog ima frku kad mu stigne nov respirator ovako u normalnim situacijama, imaju i kod njih jedan koji niko ne ukljucuje jer ne zna niko da se izbori sa njegovim dugmicima, kaze ko sta radi samo pisti
to je kaze katastrofa, to ko zavrsi na respiratoru od njega pisi propalo, kad krenu sekundarne infekcije zbog tih cevki to jedva se ziva glava izvlaci...
kaze mucice narod samo, ako neko ko je star i loseg zdravlja kace na to samo ga mrcvare i produzavaju agoniju otici ce ionako jer ne moze organizam da podnese taj aparat i sve infekcije sa njim
drugo nema ljudi, jer ti sa pacijentom na respiratoru imas celu svitu sestara anesteziologa fizijatara oko njega...ko ce bre to da radi kad krene navala
tako da je njeno misljenje, sa celiom tom pricom o velikoj nabavci respiratora, jedno jjedenje govvana propagandno predizborno, moze da nabavi kolko oce masina, mi nemamo ljude da sa njima rade, i kad obuce bice haos jer je jako opasno sve to, uopste kupovina nije resenje problema
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top