Rupa VI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Screenshot_2020-04-02-19-45-23-1.png

Gledam u jednu tacku,ocajna sam,uopste ne znam kako izdrzati da ne ne ubije otrovnim recima a nema dovoljno mesta da se izbegnemo - ne vredi da izbegavam,ne vredi da se sklanjam,kad - tad esplodirace svakako makar zbog sitnice neke koja se vidi (a ja nidam uspela.da je na vreme sklonim/ne smatram je bitnom),sta god da spomenem ima da ide na pricu napada na mene.To je uobicajeno samo sada ne.mogu da izadjem,prosetam,sklonim.se dok se smirim negde napolju.
Ako odgovorim pocinje kako sam nezahvalna,pocinje sve ostalo.

Bilo bi mi u redu najosnovnije samo da je mirno,a toga nema a treba da jedem nesto.

Pare koje mogu sam potrosila na ono sto moze da traje,sad bi otisla da imam da cirkam vino ceo vikend.
 
Poslednja izmena:
Hocu da jedem a nista od toga za sad,bicu optimista za kasnije u.miru,neko drzi GOVOR koji se CUJE ovde zato sto je pojacan a na sam ton,boju,zvuk tog glasa imam potrebu da zabijem daljinski u tv,eto koliko mi je iritantan.
(Inace se slabije cuje,ima saobracaja,komsiluka a sad je mrtva tisina te u naznakama nacujem dok ne izadje a onda gruva.)
 
Pa ok,meni nije u redu
Ne kapiraju da ljudi stoje sa psima kao babe i onda se dvema "babama" pridruži još 5 i tako stoje, razgovaraju, umesto da išetaju i istrče koliko mogu psa i - kutji..
meni ova mera od subote u 23-01 nije jasna..to znači da imamo zabranu da izvodimo pse do ponedeljka u 5 ujutru? ...pa, to je još gore (:
 
Ne kapiraju da ljudi stoje sa psima kao babe i onda se dvema "babama" pridruži još 5 i tako stoje, razgovaraju, umesto da išetaju i istrče koliko mogu psa i - kutji..
meni ova mera od subote u 23-01 nije jasna..to znači da imamo zabranu da izvodimo pse do ponedeljka u 5 ujutru? ...pa, to je još gore (:
jok, nego do nedelje u 23h...nisu normalni jbt, 22 sata da pas ne obavi nuzdu :sad2:
 
Ne kapiraju da ljudi stoje sa psima kao babe i onda se dvema "babama" pridruži još 5 i tako stoje, razgovaraju, umesto da išetaju i istrče koliko mogu psa i - kutji..
meni ova mera od subote u 23-01 nije jasna..to znači da imamo zabranu da izvodimo pse do ponedeljka u 5 ujutru? ...pa, to je još gore (:

jok, nego do nedelje u 23h...nisu normalni jbt, 22 sata da pas ne obavi nuzdu :sad2:

ja sma ukapirala da ce smeti u subotu od 23 do 01, i onda u nedelju opet...tjah da pas bude 24 sata bez izvodjenja od subote u 23 do nedelje u 23 sata. to nijedna normalna zmelja nije uvela, sigurno su regulisali kucne ljubimce.
 
Ne kapiraju da ljudi stoje sa psima kao babe i onda se dvema "babama" pridruži još 5 i tako stoje, razgovaraju, umesto da išetaju i istrče koliko mogu psa i - kutji..

to i jest bio problem zbog cega je ovako reagovano....neki ljudi su retardi kojima ne mozes objasniti da ne trebaju da se okupljaju..da ti malo vise misle imali bi 10x manje restriktivne mere...zbog njih ispasta vecina
 
to i jest bio problem zbog cega je ovako reagovano....neki ljudi su retardi kojima ne mozes objasniti da ne trebaju da se okupljaju..da ti malo vise misle imali bi 10x manje restriktivne mere...zbog njih ispasta vecina
Pobro a da Malo manje gledaju svi ti koji misle da vecina ispasta tj.ta vecina Malo manje da gleda mediokritetski sadrzaji?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slične teme


Back
Top