RuneScape - SerbianWarriors opet u akciji -bolja online igra

ShadowRider

Aktivan član
Poruka
1.913
Marcelo_de_facto:
Ja sam uzeo warior,i imas dole skull scepter samo sto nemozete vi da ga uzmete mnogo ste mali combat lvl....treba vam negde minimum 59...
full rune je 200k bio je jedno vreme manje prodavao se za 180k kad je dodat novi skil constraction...tad su sve cene ja mislim pale osim oak logova i sl. ako nekom treba neka pomoc,dodajte me
Nikolaknot
total mi je 926 tako nesto f2p sam nikad nisam bio member i 85 cb lvl :twisted:
nemojte samo da ocekujete da cu vam kupovati stalno stvari i sl. mogu pomoci ali ne sve da vam ja kupujem...posto i meni trebaju pare i to dosta...
Pozzzzzzzzzzz 8)

A kako se uzima taj skull scepter na f2p svetovima,imam vec dovoljno jak kombat lvl;)

cages

Zainteresovan član
Poruka
400
GrimReaper:
Jel bi bio neko previše ljubazan da mi pomogne. Poginuo sam sa svim parama kod sebe :( pa ako bi neko mogao da mi da 10-20k, da se snadjem, bio bih mu večno zahvalan. :) Nick je ace_bestache. Inače sam 34 combat lvl, i 290 total.

Jos si 34lvl?!?
Imam te ja na frend listi pa ako se poklopimo u isto vreme dacu ti ja,mislim da imam oko 5k kesha.

Marcelo_de_facto

Početnik
Poruka
25
scepter je o za oruzije...ali da mozes se tele u barberian village i izgleda ok...mozes prodati rune chain za nekih 50k minimum 45k, i daj mi te pare ja cu dodati i kupiti ti rune pl8...Za pare na f2p su najbolje mining,fishing (lobsteri) i ajde wc ali jedino ako je visok jer sporo se sece yew...naravno i smithing ali za njega treba para da se nabudzi do 99 :lol:
a na p2p fletching,moze i rc (runecrafting) pravljenje nats (nature rune) prodaju se kao lude i kostaju 300ea...ljudi ako iko od vas ko je f2p kupuje law kupujte za 300ea posto toliko i kostaju a mnogi kupuju za 1k ili 500ea...imate moj nick ingame pa ako nesto hocete da znate reci cu vam ako znam :) ....kad dignete cb lvl idemo da pk :twisted: ili ako neko od vas ima pura :twisted: ...
Pozzzzzzzzzz 8)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.