RuneScape - SerbianWarriors opet u akciji -bolja online igra

Nadam se da ne pisem u prazno i da ima jos ljudi koji dolaze na ovaj sajt i citaju poruke
ovih Runescape zaludjenika(kao i sto sam i ja), igram vec oko godinu dana, 50-i neki sam level a total level 500- i neki, ovako pisem jer mi je kompjuter pokvaren vec mesec dana pa sam zaboravio neke stvari, potpisujem se Rak Zoidberg i 99% vremena sam u 80-om svetu. ako ostali imate neki svet na kove se svi nalazite, rado cu doci tamo da vas posetim, a ako nekom treba pomoc imam 500000 gp i rune full armor........ :confused:

The World is Mine:
Nadam se da ne pisem u prazno i da ima jos ljudi koji dolaze na ovaj sajt i citaju poruke
ovih Runescape zaludjenika(kao i sto sam i ja), igram vec oko godinu dana, 50-i neki sam level a total level 500- i neki, ovako pisem jer mi je kompjuter pokvaren vec mesec dana pa sam zaboravio neke stvari, potpisujem se Rak Zoidberg i 99% vremena sam u 80-om svetu. ako ostali imate neki svet na kove se svi nalazite, rado cu doci tamo da vas posetim, a ako nekom treba pomoc imam 500000 gp i rune full armor........ :confused:

Kupis mi rune full armor plz ?

btw: ako nekom treba pomoc oko nekog q samo neka mi kaze !!! Zavrsio sam sve questove.

Ljudi jer ste videli tip nedelje ? Odete u barbarian village spustite se u Stronghold SECURITY !!! Nesto novo ! i onda se tako shetate po security idete sve dublje i dublje osvojate nagrade ! ja sam osvoio jedno 10-15k !!! I na kraju u gate of hell na kraju stronghold security centra kad predjete level 80 neke ghostove dobijate neke chizme mnogo extra imate fancy boots i neke warrior boots !!! Ja sam uzo fancy boots ;p

Ja sam uzeo warior,i imas dole skull scepter samo sto nemozete vi da ga uzmete mnogo ste mali combat lvl....treba vam negde minimum 59...
full rune je 200k bio je jedno vreme manje prodavao se za 180k kad je dodat novi skil constraction...tad su sve cene ja mislim pale osim oak logova i sl. ako nekom treba neka pomoc,dodajte me
Nikolaknot
total mi je 926 tako nesto f2p sam nikad nisam bio member i 85 cb lvl :twisted:
nemojte samo da ocekujete da cu vam kupovati stalno stvari i sl. mogu pomoci ali ne sve da vam ja kupujem...posto i meni trebaju pare i to dosta...
Pozzzzzzzzzzz 8)

Poz Runescape-ri,igrao sam odavno i kao free i kao member,cini mi se da sam lvl 83 comb a preko 1100 all,imam masu fensi opreme (dragon batle axe itd) i igrao bih ponovo ali mi vise nije interesantno da igram na free serverima pa me zanima ako neko zna kako da uplatim membership iz Srbije da javi ovde.
Ranije mi je uplacivao jedan momak iz Emirata cini mi se ali ga nema odavno da igra a bio bi mi bedak da ga pitam :)

Back