Rumunke,Albanke,kao alternativa feminiziranim Srpkinjama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mogu i Rumunke, nisu one gadljive na Srbe ali većina žena životnom logikom ide tamo gde ima najviše novca.Moj pik su više Mađarice, ima ih na severu, ne mora da se ide u Mađarsku po njih i one su po meni the best žene iz komšiluka iako su katolkinje.
A vidi.Možete uvek da odete zajedno u EU i tamo nastavite život.Ili odeš ti u Rumuniju.Zašto da ne.Kažem samo.Sve je bolje od dinosaurusa u kući.

A vidi.Možete uvek da odete zajedno u EU i tamo nastavite život.Ili odeš ti u Rumuniju.Zašto da ne.Kažem samo.Sve je bolje od dinosaurusa u kući.
Ne moraju naše žene obavezno da budu loše.Ali dobrim delom su nevaspitane, bezobrazne i sebi zidaju cenu pa onda izgledaju gore nego što jesu.I ono što odmah odbija je to što traže sve i svašta a mnoge od njih ne nude ništa.Nije žena samo mladost, lepota i potomstvo, inkubator za rađanje dece nego životni saputnik.A sa mnogima od njih nema o čemu da se priča jer su ih majke učile da se ponašaju nakaradno, kao da su roba.
I malo me zbunjuješ.Moja zapažanja se odnose na Srpkinje iz Srbije a ti si, ako se ne varam iz RS.Ja nemam loša iskustva sa Srpkinjama iz RS doduše, nisam ih mnogo imao.

Poslednja izmena:
Ne moraju naše žene obavezno da budu loše.Ali dobrim delom su nevaspitane, bezobrazne i sebi zidaju cenu pa onda izgledaju gore nego što jesu.I ono što odmah odbija je to što traže sve i svašta a mnoge od njih ne nude ništa.Nije žena samo mladost, lepota i potomstvo, inkubator za rađanje dece nego životni saputnik.A sa mnogima od njih nema o čemu da se priča jer su ih majke učile da se ponašaju nakaradno, kao da su roba.
Svaka generalizacija je isključena ali kao što kažeš,dobar deo ih je smeće a i onaj manji deo pre ili kasnije podpadne pod uticaj većeg lošeg dela u manjoj ili većoj meri.

Svaka generalizacija je isključena ali kao što kažeš,dobar deo ih je smeće a i onaj manji deo pre ili kasnije podpadne pod uticaj većeg lošeg dela u manjoj ili većoj meri.
Ponekad jeste tako.Padnu pod uticaj drugarica koje su falične, razočarane i same ili slične takve ženske familije i skrenu.To je zato što imaju pogrešna i previsoka očekivanja od života.

I malo me zbunjuješ.Moja zapažanja se odnose na Srpkinje iz Srbije a ti si, ako se ne varam iz RS.Ja nemam loša iskustva sa Srpkinjama iz RS doduše, nisam ih mnogo imao.
Tema je o Srpkinjama iz Srbije.
Republika Srpska i Srpkinje iz Republike Srpske su drugi svemir za Srpkinje iz Srbije.

Da se ne zavaravamo, današnji mladići su jako slični devojkama, nepismeni,bahati, bez posla i perspektive a niko ih ne uči kako da se ponašaju prema ženama.
Ima i toga ali ko ih je najviše vaspitavao ako ne majke.Znači opet žene.
A sve je počelo rečenicama.
Neka je neka se odškoluje da ide u grad da se ne muči kao ja.
I sa ovim.
Pa što da se udaje mlada je neka prvo malo proživi.

A šta to proživljavanje ustvari znači,svima je više nego jasno.

Nisu zene u Srbiji bezobrazne vec su murskarci bezobrazni i nadrndani pa su zene naucile da se brane od primitivizma.

Ucite malo od Italijana i Spanaca kako sa zenama.

Vi biste toljagom u glavu i u pecinu da je odvucete.

Mora to malo senzualnije.
Brdo pećinskih žena i senzualnost??:lol: Ko što reče Dart, naše majke su bile ovdašnje žene a ne Španjolke i Italijanke, uostalom Italijanke su najodvratnije i najnadrndanije žene koje postoje, nisu vredne gubljenja vremena.Čovek treba da bude budala pa da u Italijanki vidi ženu.:orkestar:
BTW, ti imaš problem što si navikla da muškarci budu vaspitani kao licemeri i voliš da te lažu.

Poslednja izmena:
Brdo pećinskih žena i senzualnost??:lol: Ko što reče Dart, naše majke su bile ovdašnje žene a ne Španjolke i Italijanke, uostalom Italijanke su najodvratnije i najnadrndanije žene koje postoje, nisu vredne gubljenja vremena.Čovek treba da bude budala pa da u Italijanki vidi ženu.:orkestar:
Ja ne picam o Italijankama vec o Italijanima :lol:

A propo one kako zene u Srbiji "sebi dizu cenu"
Ja nisam u zivotu videla arogantnije muskarce od Srba.
Srbin nece imati dzidzu u dzepu, nula obrazovanja, prosecnog izgleda ali zato ce da vrca od samopouzdanja i arogancije da te bog sacuva.

Nisu zene u Srbiji bezobrazne vec su muskarci bezobrazni i nadrndani pa su zene naucile da se brane od primitivizma.

Ucite malo od Italijana i Spanaca kako sa zenama.

Vi biste toljagom u glavu i u pecinu da je odvucete.

Mora to malo senzualnije.

Nisu svi takvi ali dosta muskaraca se ponasaju kao neandertalci...
Sve će te vi to da objasnite mograntima.Kao što objašnjavaju Nemice i Šveđanke.

Ja ne picam o Italijankama vec o Italijanima :lol:

A propo one kako zene u Srbiji "sebi dizu cenu"
Ja nisam u zivotu videla arogantnije muskarce od Srba.
Srbin nece imati dzidzu u dzepu, nula obrazovanja, prosecnog izgleda ali zato ce da vrca od samopouzdanja i arogancije da te bog sacuva.
Upravo si opisala sebe a i veći deo Srpkinja.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back