Rukovanje posle korone

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.151
Rukovanje je oduvek bilo znak prijateljstva, potvrda dogovara , ugovorenih poslova, susreta.
Pandemija korona virusa nas je podsetila da na ljudskim dlanovima zive virusi i bakterije koje se rukovanjem prenose
ili se mogu preneti , pa je jedan od nacina zastite od ovog virusa izbegavanje kontakta( rukovanje) i nosenje rukavica.

Pitanje je da li cemo posle korona virusa nastaviti sa rukovanjem .
Ako necemo sta moze da zameni godinama ustaljeno rukovanje medju ljudima .

multimedia_foto_2016_09_18_ruk-1000x555.jpg
 
Rukovanje je oduvek bilo znak prijateljstva, potvrda dogovara , ugovorenih poslova, susreta.
Pandemija korona virusa nas je podsetila da na ljudskim dlanovima zive virusi i bakterije koje se rukovanjem prenose
ili se mogu preneti , pa je jedan od nacina zastite od ovog virusa izbegavanje kontakta( rukovanje) i nosenje rukavica.

Pitanje je da li cemo posle korona virusa nastaviti sa rukovanjem .
Ako necemo sta moze da zameni godinama ustaljeno rukovanje medju ljudima .

Pogledajte prilog 690423
Rusi su manijaci po tom pitanju,ako se srecu sa grupom od 20 ljudi sa svima ce se rukovati.Mi smo jos i dobri...
Generalno mi ne smeta i da prestanem da se rukujem,ako me sagovornik ispostuje i ja njega,sasvim dovoljno.Sve ostalo su navike koje su se ustalile iz starih vremena...
 
Rukovanje je oduvek bilo znak prijateljstva, potvrda dogovara , ugovorenih poslova, susreta.
Pandemija korona virusa nas je podsetila da na ljudskim dlanovima zive virusi i bakterije koje se rukovanjem prenose
ili se mogu preneti , pa je jedan od nacina zastite od ovog virusa izbegavanje kontakta( rukovanje) i nosenje rukavica.

Pitanje je da li cemo posle korona virusa nastaviti sa rukovanjem .
Ako necemo sta moze da zameni godinama ustaljeno rukovanje medju ljudima .

Pogledajte prilog 690423
Jedva cekam da se rukovanje ozloglasti, tek onda cu poceti trolati na max.
Ne samo da cu svima tresti ruke kao nenormalan, vec cu narod oko sebe poceti balaviti i ljubiti.

:zag:

Nije mi jasno u sta se pretvaramo, da smo bas toliko zastranili.
I treba crnci i muslimani da nas potracaju, za nista drugo ni nismo.
 

Back
Top