Quantcast

Rukovanje odlazi u istoriju, novi pozdrav dolazi iz Evrope

Frtajler

Veoma poznat
Poruka
13.722
Ma to sa rukovanjem,sto vise nece postojati,to je najmanja briga.Nego sta cemo sa penisom.? Kako ako zbog korone,ne smemo golo u golo.Sta cemo
sad.?
Vidim ja lika, vozi se sam u autu i uredno ima masku.
Mislim da je logično zapitati se da li navuče kurton i kada ide sam leći u krevet

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.782
I ja sam primetio. Masovna pojava. Mislim da su ubedjeni da je virus svuda u vazduhu van stana gde se oni osecaju sigurno.
Neka mi jos neki krelac kaze,kako je" nas" narod prirodno bistar.Jedan moj komsija mi je rekao,da uvuce ima posebnu masku,samo za spavanje,jer
kroz otvoren prozor,moze da mu "uleti" korona virus.Uzas.!!!

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
14.438
Vidim ja lika, vozi se sam u autu i uredno ima masku.
Mislim da je logično zapitati se da li navuče kurton i kada ide sam leći u krevet
I ja sam primetio. Masovna pojava. Mislim da su ubedjeni da je virus svuda u vazduhu van stana gde se oni osecaju sigurno.
Da, "vickaste" forice o ljudima koji nose maske kad su sami u kolima pa kao dal nose kurton kad su sami u krevetu su još češća pojava na društvenim mrežama nego ljudi koji nose masku dok su sami u kolima.
Znači prvo ima situacija kada čovek više puta staje i izlazi iz kola pa mu mrsko svaki put da stavlja i skida masku i pipa je rukama. Pogotovo ako su one maske što se vezuju i njih nije baš lako stavljati svaki čas.
A ima i slučajeva gde čovek jednostavno zaboravi da skine masku kad uđe u kola.
Meni su se lično par puta desila oba slučaja.

Na kraju krajeva - moja kola, moja glava, ima da nosim bučuk na glavi dok vozim ako hoću, šta to koga zabole!

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
14.438
I šta sad, neko će da zabrani rukovanje, kao? Znači zabraniće se i sport, logično. Jer, ja ne smem da se rukujem sa nekim a neko sme 90 minuta da se sav znojav, slinav i zadihan trlja o drugu osobu znojavu, slinavu i zadihanu.
Javni prevoz, isto. Sigurno. Jedino ako se ne udesetostruči broj autobusa pa da u svakom ljudi mogu da stoje 2 metra jedno od drugog.
Seksualni odnosi će se isto zabraniti, jer, nije normalno da smem nekome da gurnem penis u vaginu ali nikako ne smem da dlanom pipnem njen dlan.

Svakakvih gluposti internet trpi.

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.782
I šta sad, neko će da zabrani rukovanje, kao? Znači zabraniće se i sport, logično. Jer, ja ne smem da se rukujem sa nekim a neko sme 90 minuta da se sav znojav, slinav i zadihan trlja o drugu osobu znojavu, slinavu i zadihanu.
Javni prevoz, isto. Sigurno. Jedino ako se ne udesetostruči broj autobusa pa da u svakom ljudi mogu da stoje 2 metra jedno od drugog.
Seksualni odnosi će se isto zabraniti, jer, nije normalno da smem nekome da gurnem penis u vaginu ali nikako ne smem da dlanom pipnem njen dlan.

Svakakvih gluposti internet trpi.
Znas sta.To sa seksom sto se zalis,kaako ces.Pa da ne bi jedno drugom,duvali usta na usta,seks ce se voditi,iskljucivo straga.Od pozadi,da budem
jasniji.Nesme samo licem u cice.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.